15 kwietnia 2014

Best of TNA #6

Best of TNA #6

Witajcie w kolejnym odcinku. Dzisiaj zaprezentuje wam moją ulubioną walkę w TNA. Jest to druga najlepsza walka w federacji, jednak w mojej prywatnej ocenie była ona równie dobra, a może nawet lepsza. Zachęcam was do przeczytania tego odcinka i obejrzenia tego starcia i wtedy ocenicie sami.


5 grudnia 2004 roku na gali TNA Turning Point odbył się Six Sides Of Steel cage match, w którym udział wzięły dwa tag teamy: America's Most Wanted (czyli James Storm i Chris Harris) i Triple X (Christopher Daniels i Elix Skipper) Dodatkową stypulacją tego starcia było to, że przegrany team musiał zostać na zawsze rozwiązany.

Walka ta była zakończeniem trwającej dwa lata rywalizacji obu teamów i została zapamiętana przez fanów dzięki świetnym akcjom i dużej ilości krwi. Jedną z takich akcji był elbow drop Danielsa z góry klatki, oraz oczywiście przejście Skippera po szczycie klatki i wykonanie hurricanrany dla Harrisa, którą na długo zapamiętają wszyscy, którzy ją widzieli. Starcie dodatkowo uświetniła publiczność, która żywo reagowała na wyczyny zawodników.

Jeszcze raz zachęcam do obejrzenia tego pojedynku, który ode mnie otrzymuje pięciogwiazdkową ocenę i czekam na wasze komentarze.3 komentarze:

 1. Stare, dobre TNA. Szkoda, że już nie ma takich zawodników jak Skipper w organizacji. Wgl wrestling z roku na rok staje się mnie krwisty, bardziej sztampowy.
  Dzięki za wrzucanie i przypominanie czasów świetności.

  OdpowiedzUsuń
 2. Najlepsza Walka tag team jaka widzialem. kazdy Fan wrestlingu powinien zobaczyc to starcie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jedna z najlepszych walk w TNA. Sam oceniłem tą walkę na ***** :D

  OdpowiedzUsuń