8 kwietnia 2014

Blogi, wpisy i inne duperele   W życiu czasami tak bywa, iż przytrafiają się pewne rzeczy. Czasami trzeba zniknąć na dłuższą chwilę, by powrócić jako całkowicie nowe stworzenie, kilka tygodni temu obiecałem Tupakowi, iż nie miał bym problemów z tłumaczeniem wywiadów z zagranicznych stron, na nasz piękny rodzimy język. Niestety pojawiły się pewne komplikacje i zamiast tłumaczenia, całkowicie zniknąłem z aktywności na blogu, pozostawiając tylko kilka cichych pytań. 

   Na całe szczęście udało mnie się powrócić i mam nadzieję, wspomogę Tupaka w prowadzeniu bloga, tłumacząc aktualne wywiady oraz publikując od czasu do czasu mniej poważne posty dotyczące ogólnej historii TNA. Hej jeżeli pojawiają się wpisy "The best of" , to czemu by nie napisać również o najgorszych momentach TNA, takie bowiem zdarzały się niestety nie raz. 

  Jeżeli nie przeszkadzało by to Tupakowi jak i również czytelnikom, to byłbym bardziej niż szczęśliwy, móc się dzielić historią Total Nonstop Action z przymrużeniem oka.

  Najlepsze Feudy, najbardziej charyzmatyczne proma, najbardziej upokarzające momenty? Czemu nie! O ile użytkownicy zgodzą się na moje wstąpienie, to zacznę "pracę" na tym blogu od zaraz.


7 komentarzy:

 1. Róbta co chceta :P Byle miło się to czytało :)

  OdpowiedzUsuń
 2. będzie jakis raport?

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie ja mam się zajmować raportami, co prawda mógłbym się nimi zajmować, ale nie podchodzę do takich spraw personalnie i nie wyglądało by to jak raport :P

  OdpowiedzUsuń
 4. to jest przesada nie mam gdzie oglądać TNA a chociaż chcialbym raporty poczytać ale żadnych od dawna nie widziałem

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie masz gdzie ?
  Watch wrestling, fight poland itp.

  OdpowiedzUsuń
 6. Można ściągnąć z Thepiratebay pełne w każdy piątek, no i na oficjalnej stronie Youtube przesyłają większość gali.

  OdpowiedzUsuń