12 kwietnia 2014

Impact Wrestling 17.04.2014 - spoilery cz.2
- Promo Erica Younga, który mówił, że pracował na ten tytuł przez 10 lat, a tłum skandował "you deserve it.” Promo przerwała mu Dixie Carter, a następnie do ringu przychodzi Bully Ray, który ucina sobie małą pogawędkę z szefową. Na koniec mówi, że lubi i szanuje Erica i schodzą z ringu.

- Promo Bobby Roode'a w ringu, gdzie było kilka stołów. Roode powiedział, że jest mistrzem Tables Matchy i wyzywa kogoś do walki. Na wyzwanie odpowiedział mu Gunner.

Tables Match
Bobby Roode pokonał Gunnera. W walce interweniował James Storm. Po walce Storm wraz z Roodem zaczeli obijać Gunnera, ale na pomoc przybiegł mu Bully Ray.

TNA Tag Team title match
The Wolves pokonali Bromans w/Zema Ion przez DQ. Zema Ion uderzył Eddie Edwardsa laptopem.

- Promo MVP, który mówi, że nie ma kontaktu z Samoa Joe i powiedział, że pewnie jest niezadowolony. Przerwał mu Austin Aries mówiąc, że jest najbardziej niezadowolonym wrestlerem, który kiedykolwiek żył. Fani skandowali jego imię, a on odpowiedział, że to miło, że ludzie jeszcze go pamiętają. MVP proponuje mu, żeby zmierzył się z nim, a Aries grzecznie odmawia i mówi, że ta walka odbędzie się za tydzień.

Monster’s Ball World Title Match
Eric Young pokonał Abyssa. Abyss wykonał Eric'owi chokeslam na pinezki.

4 komentarze:

 1. Skoro The Wolves wygrali przez DQ to Bromansi nadal zachowają pasy?

  OdpowiedzUsuń
 2. Cóż Nawet Russo nie wymyśliłbym czegoś tak głupiego.

  OdpowiedzUsuń
 3. "Skoro The Wolves wygrali przez DQ to Bromansi nadal zachowają pasy?"
  Tak BroMans nadal są mistrzami TT.

  OdpowiedzUsuń
 4. Lol mogliby już dać pasy wilkom.

  OdpowiedzUsuń