27 kwietnia 2014

Sacrifice - zapowiedź

Singles match for the TNA World Heavyweight Championship
Eric Young (c) vs. Magnus

Po zmianie mistrza ta walka nie była zbytnio promowana. Nie licząc ostatniego Impacta to nie mieliśmy chyba ani jednego segmentu z tymi zawodnikami, a jest to przecież main event gali i walka o najważniejszy pas federacji. Według mnie Eric Young zachowa tytuł i będzie go trzymał aż do Slammiversary. Nie chce widzieć kolejnego tak "świetnego" title runu jak ten Chrisa Sabina. Wydaje mi się, że w walce może interweniować Abyss, który zaatakuje Magnusa przez co po PPV dostaniemy program tej dwójki. Eric w tym czasie zajmie się kimś innym, może Samoa Joe?


Singles match for the TNA Women's Knockout Championship
Madison Rayne (c) vs. Angelina Love

Angelina Love potrafi robić dobre walki, ale nie wiem czy zdoła ją zrobić z Madison Rayne. Skoro tak szybko poszli z reaktywacją Beautiful People i ich heel turnem to pewnie równie szybko Angelina zgarnie złoto. A pomoże jej w tym oczywiście Velvet Sky. Wydaje mi się, że Brittany może coś namieszać w walce i to przez nią Madison straci pas, a później zobaczymy feud obu pań. W tym czasie nową mistrzynią zajmie się Gail Kim ewentualnie któraś z powracających pań ( Brooke lub Taryn ).
X Division Championship
Sanada vs. Tigre Uno

Gdyby nie ich wcześniejsze walki na Impactcach, na których panowie zbytnio się nie popisali to bym się cieszył z tej walki. Best of 3 series na bank wygra Sanada. Mam tylko nadzieję, że dostaną trochę czasu na to, aby w pełni pokazać swoje umiejętności, bo na Impactach nie mogli się pokazać. Na galach Wrestle 1 Sanada dobrze sobie radzi, więc tu o niego byłbym spokojny.

Tag Team Championship Handicap Match
Bro-Mans i DJ Zema Ion vs. The Wolves

Bro Mans jako mistrzowie są znacznie lepsi niż jako zwykły tag team, ale to trwa już za długo i czas na zmianę. The Wolves po prostu muszą wygrać tą walkę. Liczę na dobrą walkę, która będzie trwała ok 15 minut. Bro Mans udowodnili na BFG, że jak mają odpowiednich rywali to mogą zrobić dobry pojedynek, a Wilki powinni im w tym pomóc.

Tables match
Bully Ray vs. Bobby Roode

Jedna z tych walk, na którą czekam najbardziej. Może ich feud nie jest aż tak świetny jak każdy myślał, że będzie, ale jest dobry. Walka powinna wypaść dobrze, ale szkoda, że nie postanowiono poniszczyć trochę więcej tych stołów. Gdyby była to walka do 3 zniszczonych stołów to prawdopodobnie oglądałoby się to lepiej i byłyby większe emocje. Jestem ciekaw jak właśnie pójdzie im w tej walce, bo stół w ringu może im nieco przeszkadzać, a z drugiej strony może uratować starcie. Wydaje mi się, że wygra Bully Ray.


"I Quit" match
James Storm vs. Gunner

Druga walka, na którą czekam najbardziej. Już w poprzednich walkach pokazali, że potrafią zrobić dobre starcie i tutaj również na takie liczę. Skoro mamy "I quit" match to możemy się spodziewać sporo hardcoru co na pewno poprawi jakość tej walki. Zastanawia mnie jednak zwycięzca. Wątpie w to, aby Gunner jako były żołnierz miał się poddać, ale mimo wszystko stawiam na zwycięstwo Jamesa Storma. Coś mi się wydaje, że jedyną możliwością na wygranie jest ponowne użycie ojca Gunnera.


Tag Team Match
Willow and Kurt Angle vs. Ethan Carter and Spud

RIngowo powinno być dobrze za sprawą Kurta, który na PPV zawsze daje dobrą walkę ( wyjątkiem jest oczywiście walka przeciwko Brisco z wiadomych powodów :D ). Ciekawi mnie jak będzie się układać współpraca między Willowem, a Kurtem. Stawiam na zwycięstwo face'ów przez przypięcie RockStar Spuda. Wątpie, by podłożyli Kurta lub Willowa.

Committed Match
Mr. Anderson vs. Samuel Shaw

Szkoda, że na ostatnim Impactcie nie wyjaśniono nam zasad tej walki. Prawdopodobnie będzie to najgorsza walka gali. Szkoda, że w ringu nie są w stanie zrobić walki na takim poziomie co segmenty, bo wtedy ich feud oglądałoby się z większą przyjemnością. Ciekaw jestem czy to już koniec tego story czy jednak TNA będzie nas raczyło tą historyjką jeszcze w najbliższych tygodniach.


A na jakie walki wy czekacie?

7 komentarzy:

 1. W walce Eric Young - Magnus na bank będzie interwencja Abyssa.
  EC3 i Spud mogą wygrać kantem. Wili przejmą pas tylko co z tego skoro nie będą mieli oponentów..
  Bully Ray/Storm/Sanada/Madison pewnie wygrają.
  Shaw i Anderson - tutaj nie wiadomo jak wybrną z sytuacji. Przecież Samuel miał w swoim domu Andersona więc ? Nagle Anderson sobie ot tak wejdzie ? Jeżeli tak to GŁUPOTA TNA osiągnie SZCZYTU..

  Tupak usuń mój komentarz z poprzedniego tematu, tam tylko typy a ja się rozpisałem :)

  OdpowiedzUsuń
 2. To, że był w jego domu nie oznacza, że ma tam siedzieć pare dni. A warto pamiętać, że był to taping :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Tam raczej żadnej sceny nie było że Samuel zamknął Andersona na klucz.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie było pokazane że zamknął, jednak zakładam że zlał Andersona. Mogliby pokazać przed ich walką scenę jak Anderson ucieka.

  OdpowiedzUsuń
 5. A może w walce EY vs. Magnus wmiesza się Joe!

  Willow znając życie to sobie wybiegnie gdzieś ze Squadem i tyle będziemy widzieć pojedynek tag teamowy...

  Samuel ringowo nie jest zły z tymże w tym gimnicku jakoś kompletnie mu na to nie pozwalają

  OdpowiedzUsuń
 6. ja to czekam na raporty i walk

  OdpowiedzUsuń
 7. jest link aby obejrzeć ?

  OdpowiedzUsuń