13 kwietnia 2014

Samoa Joe, BI, GFW

Ostatnia nieobecność Samoa Joe była wyjaśniania przez kontuzję jakiej miał się nabawić na jednym z live eventów. Tą informację zdementował sam zawodnik mówiąc, że nie jest kontuzjowany.
"Not injured please don't make up news if you don't have actual facts."

Bad Influence nadal nie podpisali nowego kontraktu. Wielu zawodników jest ciekawa jak rozwinie się sprawa Christophera Danielsa, który ma jeden z najlepszych kontraktów w TNA. Z tego powodu nie widzimy ich ostatnio w TV i wiele osób uważa to za zły znak i że już nie zobaczymy tego duetu w ringu TNA.

Już w poniedziałek Jeff Jarrett ma mieć dla nas kolejne newsy.
"Finishing up in my office and going to pack for the weekend... Looking forward to GFW's next announcement on Monday... #GFW #JoinTheForce"

Nie wiadomo jeszcze na jakiej stacji TV pojawi się nowa federacja Jeffa Jarretta, ale na pewno nie będzie to Spike TV. Jarrett mówił również, że planuje zatrudnić kilku zawodników z: Kentucky, Illinois, New Jersey i New York City.

5 komentarzy:

 1. Czy jest możliwe że CM Punk wróci do TNA?
  Jakby to się stało to chyba bym się popłakał ze szczęścia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wątpie. Punk nie wypowiada się zbyt przyjaźnie na temat TNA. Prędzej wróci do ROH niż do TNA.

  OdpowiedzUsuń
 3. No słyszałem coś że nie zbyt dobrze wypowiadał się o TNA ale teraz federacja idzie w dobrym kierunku wiec wsyzstko jest mozliwe pewnie dostałby push na pas WHC

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wiadomo czy by mieli hajs na niego.Chociaż jakby jakiś cichy inwestor wyłoży kase na niego to jeszcze by im aj stylesa brakowało i mieli by feud roku.:D

  OdpowiedzUsuń