17 kwietnia 2014

TNA Impact Wrestling 17 kwietnia 2014: Zapowiedź

Zapraszamy do czytania zapowiedzi najnowszego odcinka TNA Impact Wrestling,który kończy drogę do PPV ''Sacrifice''. Gala odbędzie się 27 kwietnia.

*Podczas zeszłotygodniowego odcinka TNA Impact Wrestling Eric Young pokonał Magnusa i został nowym mistrzem World Heavyweight. Dziś EY będzie świętował swoje zwycięstwo oraz wypowie się na temat swojej przygody z pro-wrestlingiem. 

*Podczas najnowszego odcinka Impact Wrestling będziemy świadkami Handicap Matchu,w którym Jeff Hardy''Willow'' zmierzy się z podopiecznymi Dixie Carter(EC3 & Rockstar Spud). Czy Willow będzie kontynuował znęcanie się nad podopiecznymi Dixie Carter? Nie możesz tego przegapić. Dziś dowiemy się jak zareaguje Bully Ray na wydarzenia,które miały miejsce na zeszłotygodniowym Impact Wrestling.

*Bobby Roode ogłosił Open Challenge,który wyłoni przeciwnika Roode'a w tables matchu. Warto dodać,że w turnieju udziału nie bierze Bully Ray. Kto przyjmie wyzwanie Bobbyego? Nie ulega wątpliwości,że Bully Ray jest wściekły na sytuację,która miała miejsce podczas zeszłotygodniowego odcinka Impact Wrestling. Warto wspomnieć,że Bobby Roode zaatakował Raya,a następnie rzucił nim o stół.

*Kontynuowany jest feud na linii The American Wolves vs The BroMans i dziś doczekamy się rewanżowego starcia o pasy Tag Team.

*TNA Knockouts Championship Street Fight Match: Madison Rayne vs Velvet Sky.

*X-Division Championship Match: Sanada vs Tigre UNO

1 komentarz:

  1. boże cały czas nudne walki z wilkami... wolę już bad fluence czy jakoś tak .... tylko chyba jedna walka mnie interesuje...... brakuje mi asutina , stinga,

    OdpowiedzUsuń