16 kwietnia 2014

Wasze pomysły na dawno niewidziane postaciePrzeglądając roster TNA można zauważyć kilku wrestlerów, których nie widzieliśmy od bardzo dawna ( nie chodzi o taką nieobecność jak Bad Influence tylko jeszcze dłuższą ). Więc może wspólnie spróbujemy wymyślić dla tych zawodników jakieś ciekawe feudy? 
Oto lista wrestlerów, o których mówiłem:
Brooke Tessmacher
Taryn Terrell
Garett Bischoff
Hernandez
King Mo
Rampage Jackson
Rob Terry

20 komentarzy:

 1. TRAYN TERLL jest w ciąży . więć raczej jej nie

  OdpowiedzUsuń
 2. Taryn Terrell już urodziło o ile mnie pamięć nie myli. Ale kiedyś wróci i o to mi właśnie chodziło, a nie, że ma wracać już na następnym IW. :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Hernandez + Homicide = LAX.
  Resztę wywalić.

  OdpowiedzUsuń
 4. Rampege vs Bobby lashley na bound of glory

  OdpowiedzUsuń
 5. - Hernandez + powrót Homicide = LAX
  - Brooke feud z Brittany
  - Taryn feud z Gail Kim
  - King Mo i Rampage Jackson feud ze sobą albo razem w TT i feud z Lashleyem
  - Rob Terry feud z BroMans
  - Garrett Bischoff zwolnienie albo tt z knuxem

  OdpowiedzUsuń
 6. Taryn zrobiła kiedyś dobrą walkę z Gail Kim wiec chętnie obejrzałbym jak feuduje z Gail lub z ODB np.Reszta RELEASE

  OdpowiedzUsuń
 7. Rampage mógłby wojować z Boby Lashleym Rob Tery mógłby pomóc odzyskać pas Magnusowi ( w końcu obaj są anglikami) Broke z Gail Kim Teryn Terel mogłaby zawiązać sojusz z Madison i walczyć przeciw Angelinie i Velvet Homicide raczej nie wróci więc na Hernandeza iKingo Mo nie mam pomyslu a Bischof do zwolnienia. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Rampage mógłby wojować z Boby Lashleym Rob Tery mógłby pomóc odzyskać pas Magnusowi ( w końcu obaj są anglikami) Broke z Gail Kim Teryn Terel mogłaby zawiązać sojusz z Madison i walczyć przeciw Angelinie i Velvet Homicide raczej nie wróci więc na Hernandeza iKingo Mo nie mam pomyslu a Bischof do zwolnienia. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Knux udaje Dużego drwala, fana hot rodów. Przy okazji dzisiaj powinien się pojawić się wywiad z Magnusem w skróconej formie, bo na przetłumaczenie całego tekstu nie mam dzisiaj czasu, ewentualnie jutro.

  OdpowiedzUsuń
 10. Terry nie jest teraz przypadkiem częścią W-1??
  btw. Myślałem, że młody Bish już jest poza fedką.

  OdpowiedzUsuń
 11. (Rampage mógłby wojować z Boby Lashleym Rob Tery mógłby pomóc odzyskać pas Magnusowi ( w końcu obaj są anglikami) Broke z Gail Kim Teryn Terel mogłaby zawiązać sojusz z Madison i walczyć przeciw Angelinie i Velvet Homicide raczej nie wróci więc na Hernandeza iKingo Mo nie mam pomyslu a Bischof do zwolnienia. :)
  Kurde Rob terry z magnusem i p1 był w jednym klubie ale potem rozstał się bo magnus uderzył go a Trayan TTerll na pewno nie będzie sojuszowała z Gail kim

  OdpowiedzUsuń
 12. Brooke Tessmacher feud z Medison i połączenie sił z Pieknymi ludźmi
  Taryn Terrell feud z Gail Kim
  Garett Bischoff feud z EC3
  Hernandez feud Arisem
  King Mo TT z Rampege Jacson
  Rob Terry feud z Magnusem .

  OdpowiedzUsuń
 13. Rampage vs Bobby Lashley na slammiversary, King Mo sojusz z Bad Influence + bobby roode + james storm i to bedzie nowa banda czyli EGO, Brooke, taryn terrell i gail kim feud z BP a bischoff Z knuxem jako tt

  OdpowiedzUsuń
 14. Brooke Tessmacher
  Połączyć ją w TT z Gail Kim i reaktywować pas tag teamów kobiet (The Beautiful People już są, Brittany i Madison Rayne też powoli łączą siły)

  Taryn Terrell
  Połączyć ją w TT z ODB i jakiś dokończyć feud z Gail Kim.

  Garett Bischoff
  Podczas którejś walki Kurta Angle z EC3, Bischoff mógłby interweniować, biorąc stronę Cartera. Stare waśnie jeszcze za czasów A&8 znowu by dały o sobie znać.

  Hernandez
  Mógłby w końcu rozpocząć karierę solową. Do tej pory był w LAX, Mexican America oraz w TT z Chavo. Mógłby powalczyć o pas telewizyjny z Abyssem, żeby podnieść jego rangę, bo w tym kierunku nie dzieje się w ogóle nic.

  King Mo
  Połączyć go w TT z Jacksonem, żeby rozruszać trochę dywizję TT, w której zostali teraz tylko Wolves, Bad Influence i BroMans.

  Rampage Jackson
  To co wyżej.

  Rob Terry
  Również mógłby włączyć się do walki o pas telewizyjny, bądź zostać kimś, kto pomoże Magnusowi odzyskać pas, co skończyłoby się feudem angielskich zapaśników.

  OdpowiedzUsuń
 15. Brooke Tessmacher i Gail Kim jako tag team to bardzo ciekawy pomysl. Obie sa sliczne i troszke podobne do siebie, wiec moglyby stworzyc konkurencje dla BP. Taka ciemnowlosa wersja BP :D

  OdpowiedzUsuń
 16. Brooke Tessmacher włączyć do feudu Anderson- Shaw- Hemme.
  Taryn Terrell- utworzenie stajni z madi i velvet.
  Hernandez- TNA przywraca pas television, wtedy Herni wraca jako heel i zdobywa pas by obrażać amerykanów iż meksykanie są lepsi.
  Rob dołącza do Bro Mans i doprowadza do utraty pasów.
  Mo i Rampage dołączyć do feudu King i MVP

  OdpowiedzUsuń
 17. Spodobało mi się połączenie Gail Kim z Brooke. :D
  Hernandez ma dużego pecha, bo solowo nigdy nie dostał szansy, aby móc się wykazać. Co prawda miał krótki okres, w którym był bez tag team partnera, ale to było tylko na kilka Impactów.
  A co byście powiedzieli na tag team King Mo i Kenny Kinga? :D

  OdpowiedzUsuń
 18. hernandez powinien utworzyc tag team z tigre uno a king mo z kennym kingiem

  OdpowiedzUsuń
 19. rob terry feud z lashleyem

  OdpowiedzUsuń