6 maja 2014

Best of TNA #8

Best of TNA #8Witajcie! Nadszedł kolejny wtorek, więc czas na następny, ósmy już odcinek serii Best of TNA.
Dzisiaj chciałbym wam zaprezentować jedną z najlepszych walk w TNA w 2010 roku. Starcie to zostało ocenione przez Dave'a Meltzera na ****1/4* jednak w mojej ocenie dostałoby ono o 1/4* więcej. 

5 września 2010 roku w Impact Zone w Orlando Na Florydzie odbyła się gala PPV No Surrender, na której zmierzyli się ze sobą Jeff Hardy i Kurt Angle.  Pojedynek ten był półfinałem turnieju o tytuł World Heavyweight Championa. Zwycięzca tej walki miał zmierzyć się na Bound for Glory z zawodnikiem, który wygrał drugi półfinał, czyli Mr. Andersonem.

Walka ta podobała mi się ze względu na zaskakujące momenty, niespodziewane kick out'y i świetne wymiany finisherów. Była też ona zetknięciem się ze sobą dwóch różnych stylów wrestlingu. Z jednej strony Kurt preferujący walkę w parterze i elementy zapaśnicze, a z drugiej Jeff, który lubił ryzykowne akcje i szybkie tempo. Starcie obu zawodników pierwotnie było ograniczone limitem czasowym, który wynosił 20 minut. Żaden z z panów nie zdążył jednak zwyciężyć w ciągu tego czasu, wtedy Eric Bischoff ogłosił pięciominutową dogrywkę, która jednak także nie wyłoniła finalisty turnieju. Eric oznajmił więc, że odbędzie się jeszcze jedna dogrywka, jednak jak zakończył się ten pojedynek, tego dowiecie się sami oglądając tę walkę. 

Zachęcam do oglądania i czekam na waszą ocenę zarówno tego starcia, jak i całego odcinka.
 
.

1 komentarz:

  1. Podobnie jak Ty oceniłem tą walkę na **** i 1/2 *. Na prawde kozacka walka, którą każdy powinien obejrzeć. Według mnie to była walka roku w TNA.

    OdpowiedzUsuń