13 maja 2014

Best of TNA #9

Best of TNA #9


Witam Was w kolejnym odcinku z serii Best of TNA. Dzisiaj chciałbym wam zaprezentować starcie, które odbyło się dosyć niedawno, bo w 2012 roku, był to jeden z lepszych, o ile nie najlepszy pojedynek w TNA jaki odbył się w roku 2012.

8 lipca 2012 w Impact Zone na Florydzie odbyło się Destination X PPV. W Main Evencie tej gali, którego stawką był pas mistrzowski Wagi Ciężkiej zmierzyli się ze sobą Austin Aries i ówczesny World Heavyweight Champion Bobby Roode.

21 czerwca tego samego roku Austin Aries, który był wówczas X Division Championem wprowadził "opcję C", która polegała na tym, że mistrz X Division, może postawić na szali swój pas i zamienić go na title shota o tytuł World Heavyweight Championa. W efekcie na Destination X doszło do starcia Austina Ariesa i najdłużej panującego Mistrza Wagi Ciężkiej Bobby'ego Roode'a.
 
Trwające prawie 23 minuty starcie obfitowało w ciekawe i ryzykowne spoty, niespodziewane zwroty akcji i dobre tempo. Dave Meltzer dał tej walce cztery i pół gwiazdki, na pięć możliwych. Ja zgadzam się z nim w tej ocenie, a jak Wy ocenilibyście to starcie? Zapraszam do oglądania i komentowania. 


1 komentarz:

  1. Z tą walką mogą jedynie konkurować dwa starcia Roode vs Storm z BFG i LD. Świetne starcie, które każdy powinien obejrzeć.

    OdpowiedzUsuń