9 maja 2014

Impact Wrestling 05.06.2014Match 1) Willow defeated Bram by DQ
Bram poszedł po jakiś przedmiot, ale powstrzymał go Magnus, który sam postanowił zaatakować Willowa przez co sędzia ogłosił DQ.


Samoa Joe wchodzi do ringu i prosi MVP i przyjście, który pojawia się wraz z Kenny Kingiem i Bobby Lashley'em. Joe nazywa MVP draniem i kłamcą, gdyż mówił, że robi wszystko dla fanów, a tymczasem robił wszystko dla siebie. MVP mówił, że Joe wziął swoje jaja i poszedł do domu. Joe odpowiedział, że teraz chce to nadrobić i chce walki z nimi. MVP odpowiedział, że to będzie długo trwało, więc proponuje inną walkę. W tym momencie do ringu przyszedł Austin Aries i po krótkiej rozmowie MVP ogłosił, że rywalem Joe będzie Aries, a przegrany opuści TNA.

Match 2) Eddie Edwards defeated Davey Richards

Segment na zapleczu z MVP i Brianem Hebnerem.

Match 3) Austin Aries vs Samoa Joe - no contest
Eric Young widział jak Hebner sędziuje ten pojedynek, więc wyszedł z nim porozmawiać. Tak samo uczynił Bully Ray, który użył innego argumentu - pięści. Na arenie pojawił się MVP, który ogłosił 8-man first blood match.

Segment z udziałem BroMans przerwany przez The Menagerie.

Match 4) In an 8-man tag First Blood Match, Austin Aries/Bully Ray/Eric Young/Samoa Joe defeated Bobby Lashley/EC3/Kenny King/MVPXplosion:

Match 1) Sanada defeated Tigre Uno via roll up in a non title match.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz