14 czerwca 2014

Slammiversary - zapowiedź

Singles match for the TNA World Heavyweight Championship
STEEL CAGE MATCH
Eric Young (c) vs. ??? vs. ???

Trzeba przyznać, że TNA dobrze wybrnęło z tej sytuacji. Żałuje, że jednak nie będzie w tym roku KOTM choć wiele mogło na to wskazywać, ale pewnie już nie będzie nam dane oglądać tej walki w TNA. Jestem ciekaw kto zmierzy się z Ericiem i coś mi się wydaje, że będzie to Lashley i King. Wątpie w to, aby w tej walce miało być dwóch face'ów. Dając tutaj przydupasów MVP mogą jeszcze lepiej wypromować Erica jako mistrza. Z drugiej strony mamy Samoa Joe, który dopiero co wrócił po dłuższej nieobecności i mógłby on znaleźć się w tej walce, a nawet mógłby ją wygrać. Wygrana Erica jest raczej pewna, bo żaden z zawodników, którzy tutaj dojdą nie mieli być w tej walce, więc i nie było planów dawania im pasa. Zastanawia mnie czy pierwotnie tą walkę miał wygrać MVP. Liczę tutaj na 20 minut dobrej walki w klatce, którą mam nadzieję wykorzystają odpowiednio.


TEXAS DEATH MATCH
EC3 vs. Bully Ray

Walka, na którą czekam z niecierpliwością. Bully Ray w takich hardcore matchach jest świetny co pokazał nam już kilkakrotnie. Nie wiadomo na co stać EC3, bo nie mieliśmy okazji widzieć go w takiej dłuższej singlowej walce i to będzie jego prawdziwy test. Mam nadzieje, że bookerzy nie zawalą tej walki, bo oczekuje tutaj walki na minimum ****. Licze, że TNA wykorzysta tą walkę i zobaczymy mnóstwo przedmiotów oraz krwi. Zastanawia mnie kto wygra tą walkę. Z jednej strony mamy niepokonanego Ethana, który jest młody i warto w niego inwestować, bo może to być przyszły mistrz federacji. Z drugiej strony mamy Bully'ego, który jest jedną z głównych postaci w federacji, a w dodatku zbliżają się tapingi w Nowym Jorku, więc to zwycięstwo by mu się przydało. Mimo wszystko stawiam tutaj na Ethana, który po prostu ma więcej do stracenia, bo Bully nawet jeśli przegra to i tak publika będzie go kochać.


Ladder Match For The X Division Championship:
Manik vs. Tigre Uno vs. Crazzy Steve vs. Sanada vs. Eddie Edwards vs. Davey Richards

Walka kompletnie z dupy, ale jest potencjał na ****. Mamy 6 świetnych zawodników, a w dodatku będzie to Ladder Match. Jestem ciekaw jak pokaże się Crazzy Steve, bo będzie to jego pierwsza tak znacząca walka w TNA. Podobno jest on bardzo dobrym wrestlerem, więc jeśli nie będzie pajacował przez całą walkę to możemy być mile zaskoczeni. Dziwi troche obecność mistrzów tag team, bo przez to te tytuły nie będą bronione i na 99% żaden z nich tej walki nie wygra. Zaskakującym zwycięzcą może być Manik, ale czy TNA ma na niego w ogóle jakiś pomysł? Koleś pojawia się tylko na PPV, a jest ich 4 w roku, więc zamiast tego mogliby go połączyć z Tigre Uno w tag team. Według mnie tą walkę wygra albo Crazzy Steve, albo Sanada. Steve może wygrać, aby The Menagerie miało jakiś pas, ale lepszym wyborem będzie Sanada. Tylko czy TNA będzie chciało, aby Sanada był mistrzem do Destination X?


Knockouts Championship:
Angelina Love vs. Gail Kim

Walka, która może stać na wysokim poziomie, ale pewnie taka nie będzie przez częste odwracanie uwagi sędziego przez Velvetkę. Ringowo obie panie mogą zrobić świetne show, ale mam dziwne przeczucie, że tak się nie stanie. Walkę musi wygrać Angelina.


Bobby Lashley vs. Samoa Joe
Pierwsza walka eliminacyjna. Zastanawia mnie, który z nich wystąpi w Main Evencie. Z jednej strony wracający Joe, ale z drugiej strony mamy przydupasa MVP, który dobrze sobie radzi. Będzie to walka dwóch destroyerów walczących na 50% i logiczne się wydaje, aby triumfował tutaj Lashley. Ciężko jest tutaj wybrać zwycięzcę, bo feudu między nimi praktycznie nie było, a obaj są mile widziani w Main Evencie.


Willow vs. Magnus
Czemu nie dali tutaj Abyssa i Brama robiąc tag team i w dodatku jako NO DQ match? Jest to najgorzej zapowiadający się pojedynek na tej gali i pewnie taki też będzie. Tą walkę może uratować tylko zmiana stypulacji na samej gali.


"Cowboy" James Storm vs. Mr. Anderson
Walka, w której niby jest feud, a go nie ma. Nie byłem zadowolony jak TNA postanowiło zrobić feud między nimi, ale za to cieszyła mnie wizja ich segmentów w ringu, których po prostu nie było. Cały feud oparto na jednym piciu piwa w barze i późniejszej parodii Andersona. Z tej dwójki można wycisnąć świetne proma, które mogłyby zapaść fanom na dłużej w pamięci, bo przecież obaj mają świetne umiejętności na mikrofonie, a TNA kompletnie z tego nie korzysta. Walka raczej nie będzie zbyt dobra przez Andersona, który wirtuozem ringu nie jest. Liczę na zwycięstwo Storma i niech TNA pcha go do Main Eventów, bo koleś zasługuje by mieć pas WHC na dłużej.


Austin Aries vs. Kenny King
Druga walka eliminacyjna z niewiadomym wynikiem. Aries ostatnio jest mało wykorzystywany, przegrał z MVP i wątpie w to, aby miało się to szybko zmienić. Kenny King z kolei jest najsłabszym ogniwem w ekipie MVP. Jeśli TNA tego nie zepsuje to mamy szanse na kolejną walkę ****, bo obaj świetnie się znają i ringowo moga zrobić najlepszą walkę gali. Oby tylko dostali na to czas to będzie dobrze.


The Von Erich Family
Na gali mają walczyć bracia Von Erich i pewnie większość obstawia tutaj walkę przeciwko BroMans, ewentualnie dadzą tutaj również Knuxa z Freakiem. Ciekaw jestem jak bracia się pokażą, ale jakby tej walki nie było to nic by się nie stało.


TNA Hall Of Fame Inductee
Jestem ciekaw kogo do HOF wprowadzi Kurt Angle, a typów mam kilka. Moim pierwszym kandydatem jest Samoa Joe, ale to nadal walczący zawodnik. Bobby Roode ma być obecny na Slammiversary i to również może być on, ale tak jak w przypadku Joe nadal walczy w ringu. Może TNA nas zaskoczy i nie będzie to wrestler, a Mike Tenay? Na zagranicznych forach dużo się mówi właśnie o nim. Mam jeszcze jeden typ, który byłby najlepszym wyjściem, czyli Jerry Lynn. Aktualnie nie walczy, zasłużył się TNA, więc jak najbardziej zasługuje by być w tym gronie.

Gala ogólnie zapowiada się bardzo ciekawie. Jest kilka walk, które mogą nas mile zaskoczyć i tylko 2 walki, które mogłyby się nie odbyć. W dodatku liczę na głośną i liczną publikę. Oczekiwania dość spore, bo to w końcu Slammiversary i mam nadzieje, że się nie zawiodę.


Typer pojawi się jutro.

5 komentarzy:

 1. Jak dla mnie to te "przydupasy" MVP są bardziej promowani niż sam MVP. King pozamiatał The Wolves, a Lashley EY i to z dużą łatwością. Obstawiam, że pas zdobędzie Joe i przejdzie heelturn.

  OdpowiedzUsuń
 2. powinni dodac walke bram vs abbys w monster bals matchu o tv championsihp

  OdpowiedzUsuń
 3. myślę że będzie walka willow i abyss kontra bram i magnus... co do dziewczyn myślę że wygra Gail kim.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mogliby zrobić walkę Abyssa np z Bramem o TV Champ i wreszcie tytuł byłby w obiegu. teraz niby jest a go nie ma bo nawet Abyss go nie nosi. Willow to jakaś porażka. Gimmick, który nie wychodzi nie jest interesujący, oby go skończyli jak najszybciej i powrócił Hardy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten tytuł został po cichu wycofany, więc nie będzie broniony.

  OdpowiedzUsuń