19 listopada 2014

Alberto Del Rio jednak w TNA?


Alberto Del Rio zdradził w jednym z wywiadów, że w styczniu podpisze kontrakt z dwiema amerykańskimi federacjami wrestlingu. Pierwszą na pewno będzie Lucha Underground.
Od razu pojawiły się plotki, że drugą federacją będzie TNA. TNA i Lucha Underground nagrywa po kilka epizodów w krótkim okresie czasowym, więc nie byłoby problemu z obecnością na galach.
Dodatkowo Del Rio w ostatnim czasie miał okazję spotkać się z wieloma zawodnikami TNA na galach Wrestle-1 oraz House of Hardcore. 


Oto walki jakie zobaczymy na dzisiejszym Impact Wrestling:
* Chris Melendez vs. Kenny King
* Hardcore Match: Bram vs. Tommy Dreamer
* Knockouts Title Match: Havok © vs. Gail Kim vs. Taryn Terrell
* For The Vacant X-Division Title: Low Ki vs. Tigre Uno vs. DJ Zema Ion vs. Manik

22 komentarze:

 1. Co prawda nie padło w tym wywiadzie "TNA" ale można przypuszczać że to Alberto miał na myśli. Fajnie byłoby go zobaczyć w TNA.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeżeli Del Rio dołączy do TNA to będzie to najlepszy podpisany kontrakt od lat.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dobra wiadomość.Tna po odejściu Ray'a i face turnie Roode'a potrzebuje jakiegoś wyrazistego heela.EC3 nim nie jest,a młody Dos Caras świetnie czuje się w tej roli co widać było już na początku jego kariery w WWE.Teraz powinni jeszcze spróbować ściągnąć Christiana do siebie.Szanse na to są-w szczególności,że w WWE już raczej nie powalczy.

  OdpowiedzUsuń
 4. tna ma przesrane, bo jest wielu dobry zawodników którzy nie chcą przyjść do tna, nawet niektórzy co zostali zwolnieni z wwe np. john morrison, drew mcintyre czy chris hero, oni wciąż liczą że wrócą do wwe, a perełki ze sceny niezależnej tak samo celują w wwe, zawodnikó musi już naprawde mieć zamknięte drzwi w wwe żeby przyjść do tna, kurt angle jest tu chyba jedynym przypadkiem co wybrał sam z siebie tna, ale tak ogólnie tna skazane jest na średnich zawodników bo najlepszych podkupiłó już wwe, przyszłość rosteru nie wygląda obiecująco, de rio w tna będzie największą gwiazdą, a wwe był praktycznie nikim ważnym

  OdpowiedzUsuń
 5. No przecież 4 krotne zdobycie jednego z najważniejszych pasów(2xWWE i 2xWHC) to nic ważnego...

  OdpowiedzUsuń
 6. TNA jest skazane na przecietnych zawodnikow hahahaha wiekszosc rosteru TNA jest 2 razy lepsza niz wiekszosc rosteru WWE, i to TNA ma dużo więcej perełek niż WWE a nawet jeżeli mają perełki to ich niewykorzystuja i kończą jako jobberzy

  OdpowiedzUsuń
 7. tna nie ma lepszego rosteru, ale jest kilku dobry zawodników jak ec3, wolves, roode czy low ki, z czego w gadce dobry jest tylko ec3 to troche za mało

  OdpowiedzUsuń
 8. i roode jest dobry na mikrofonie

  OdpowiedzUsuń
 9. ogólnie to w tna jest przepełniony roster, nie wiem po co tyle osób trzymają, wszystkim w pełni nie wykorzustują, niech skupią się na najlepszych, mniej a lepiej, zwłaszca w ich sytuacji finansowej

  OdpowiedzUsuń
 10. w mikrofonie dobry jest jeszcze storm, mvp, young, kenny king, anderson, joe, kurt.A kogo ma WWE NXT ma niezły roster a w głównym same drewna bez umiejetności
  p.s.chyba zapomniałes o jeffie on tez jest niezly i wybral tna zamiast wwe

  OdpowiedzUsuń
 11. TNA OFICJALNIE na DESTINATION AMERICA!

  OdpowiedzUsuń
 12. Może to i mniejsza stacja, jednak umowa podpisana na lata i mają dostać więcej czasu. Nie tak jak na śmiesznym Spike, gdzie woleli promować co raz słabszy Bellator.
  Jeżeli teraz podpiszą kontrakt z Del Rio, może jeszcze pościągają kogoś to o przyszłość TNA jestem spokojny.
  Niektórzy się załamią, przecież 2015 rok miał być ostatnim.

  HAHA!

  OdpowiedzUsuń
 13. hurrrraaaaaaaaaaaaaa ! niech spike tv spada razem z bellatorem

  OdpowiedzUsuń
 14. z początku ratingi będą pewnie mizerne, dużo zależy od promowania impactu przez ten kanał mają teraz z miesiąc żeby go reklamować, a tna musi zrobić bardzo dobre show od pierwszego odcinka, ale jak tna nie zmieni wreszcie oprawy wizualnej to zwątpie już w to wszystko

  OdpowiedzUsuń
 15. Dodatkowo można wiele napisać o Destination. Jest on własnością Discovery Communications a ta obejmuje wiele kanałów i stacji.
  Z tego co widzę ( Discovery Networks International ) jest w tym też Eurosport także może w przyszłości doczekamy się TNA w Eurosporcie.

  Brawo dla TNA!

  OdpowiedzUsuń
 16. spike był niby własnością viacom do ktorego tez należy wiele kanałów i jakoś nie za dużo to dało, tyle lat leciał impact na spike i nic ratingi nie wzrosły, tylko hogan na chwile je podniósł, mam nadzieje że tu będzie inaczej, teraz trzeba zrobić porównanie destination america ze spike tv tzn ile ludzi odbiera te kanały i jakie ratingi osiągają ma ktoś takie dane ?

  OdpowiedzUsuń
 17. destination america ma chyba słabe ratingi, bo lecą tam same jakieś nieznane programy, cała nadzieja w dostępności kanału i w promocji, nie wiem czy te wgn america nie byłoby lepsze, obawiam się styczniowych ratingów, jeśli okażą się tragiczne to będzie niestety koniec tna, trzymajmy kciuki żeby były chociaż zbliżone do tych ze spike tv

  OdpowiedzUsuń
 18. As of August 2013, approximately 59,616,000 American households (52.2% of households with television) receive Destination America.[2]
  60 milionów ludzi odbiera ten kanał, ale są możliwości podłączania kolejnych kablówek.
  Since launching in 2012, Destination America has become one of cable’s top five fastest-growing networks*, earning 10 consecutive quarters of year-over-year growth in Prime among P2+ - jedna z 5 najszybciej rozwijających się telewizji.

  Led by flagship network Discovery Channel, Discovery Network International,[21] distributes 48 international brands, including Discovery Channel, TLC, Real Time, Discovery Home & Health, Animal Planet, Discovery Science, DMAX, Discovery Kids, ID: Investigation Discovery, Discovery Turbo, Discovery Turbo Xtra, Discovery Max, Discovery World, Shed, Discovery History, Discovery HD Showcase, Discovery HD Theater, Discovery HD World, Discovery en Español, Discovery Familia, Discovery Civilization, Eurosport's six pay-TV network brands across Europe and Asia, Switchover Media’s five brands in Italy, Fatafeat in the Middle East, and SBS Discovery Media’s 17 television brands in the Nordic region. The company employs an extensive localization strategy by offering customized schedules and programming in 45 languages worldwide via 294 distribution feeds.
  To o Discovery International, któe w przyszłości może nadawać na Europę i inne kontynenty.

  Wygląda to ładnie, pytanie jak to wykorzystają.

  OdpowiedzUsuń
 19. From the press release: ...and provides Discovery Communications with international broadcasting rights in select regions, to be announced at a later date."

  TNA and/or Discovery will no doubt make sure that whatever countries that showed impact through spike will be taken care of.

  Czyli będą o tym rozmawiać.
  Czekamy na wysyp hejterów i innych rozżalonych.

  OdpowiedzUsuń
 20. ciekawe, czy w polsce będzie w końcu, może na discovery turbo xtra

  OdpowiedzUsuń
 21. Co by oznaczało przyjście ADR do TNA?! To, że z marszu otrzymałby główny pas organizacji i to pomimo, że w TNA przynajmniej na tą chwilę (na tą chwilę, gdyż nie wiadomo kto w federacji faktycznie pozostaje) jest grono zawodników kompletniejszych i tych, którzy na ten pas zasługują bardziej niż meksykanin... także byłbym szczęśliwszy gdyby domysły okazały się nieprawdziwe, do tego Alberto to taki klasyk walczący mało efektownie... takie ringowe flaki z olejem.

  OdpowiedzUsuń
 22. Del Rio w ostatnim roku mocno podszlifowali move set i walczył już bardziej efektownie, początki faktycznie miał słabe i mało ciekawego pokazywał. TNA też na pewno da mu więcej akcji.

  OdpowiedzUsuń