4 grudnia 2014

Kilka materiałów video, ONO, Kurt Angle zostaje w TNA

Oto krótka zapowiedź UK Touru przez Dixie Carter.

W tym roku w Wielkiej Brytanii zobaczymy: Bobby Roode, Lashley, Magnus, Samoa Joe, James Storm, The Wolves, Mr Anderson, Eric Young, Gail Kim, Gunner, Abyss, EC3, Tigre Uno, Rockstar Spud, MVP, Bram, Taryn Terrell, Angelina Love, Kenny King, Al Snow, Grado, Noam Dar, Kay Lee Ray, Mark Andrews, Dave Mastiff i Rampage Brown.

British Boot Camp odcinek 7


Kolejny odcinek #ImWithSpud Wednesday

 One Night Only: Turning Point zostanie wyemitowane 9 stycznia.

Kurt Angle podpisał nowy kontrakt z TNA! Taką informację w imieniu Kurta podał Vince Russo w "The Swerve". Dla Kurta jest to ostatni kontrakt w karierze.

9 komentarzy:

 1. Brawo Kurt, brawo TNA.
  Czołowa ekipa BBC na Maximum Impact czyli powtarza się sytuacja z 1 edycji. Ciekawe kto z nich zostanie w TNA.

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczerze to mogliby stworzyć fajną stajnie, która żądałaby kontraktów dla wszystkich członków tej edycji.-)

  OdpowiedzUsuń
 3. wiesz co by się wtedy działo? przykładowa reakcja - "zrzyna z nexusa!"

  OdpowiedzUsuń
 4. A Authority z WWE to nie jest kopia Immortal z TNA

  OdpowiedzUsuń
 5. w dzisiejszych czasach prawie wszystko jest kopia bo juz bylo cos podobnego poza tym na lockdown bylostarcie o wladze dixie przegrala surviver series starcie o wladze authority przegralo

  OdpowiedzUsuń
 6. Dawniej wszystko było kopią nWo, a teraz wszyscy mówią, że każda nowa stajnia w TNA jest kopią Nexusa, bo ci fani po prostu nie znają nWo.

  OdpowiedzUsuń
 7. kiedyś wrestling był bardziej zaskakujący, niczym dziwnym byłoby np przejście johna ceny do innej federacji, jak dawniej hogana do wcw, teraz takie rzeczy są już niemożliwe, głownie dlatego że wwe nie ma konkurencji, jesteśmy skazani na nude, nie ma walki o widza jak kiedyś, wcw i wwf prześcigały się w pomysłach jak podnieść ratingi, a teraz co ? bez sensu troche to wszystko jest, ogląda się z przyzwyczajenia głównie, bo nawet za bardzo nie interesuje to nikogo, poza tym mało z tego wszystkiego wynika, taka moda na sukces zrobiła się z wrestlingu obecnie

  OdpowiedzUsuń
 8. Bo dawniej nie było tak wielu newsów o danym odcinku zanim został wyemitowany. Teraz wiesz wszystko zanim zaczniesz oglądać.

  OdpowiedzUsuń
 9. faktycznie, internet zniszczył wrestling, ale brak konkurencji to też problem

  OdpowiedzUsuń