18 grudnia 2014

Newsy

Podobno TNA jeszcze raz próbowało zakontraktować Alberto Del Rio. Jedno ze źródeł twierdzi, że TNA zaproponowało mu 400,000 $ rocznie. Oczywiście TNA nie robiłoby rzadnych problemów, gdyby Del Rio walczył również w innych federacjach. 

TNA British Boot Camp 2 - Redemption
Dar vs Aries
Samoa Joe vs Mastiff
Grado vs EC3


W przyszłym roku prawdopodobnie zobaczymy 4 główne gale PPV. Nie wiadomo jeszcze, która gala będzie jako czwarta ( LockDown, Slammiversary i Bound for Glory to pewniaki ). Nie wiadomo również co z Feast or Fired. Dwa lata temu ten gimmick match powrócił, a w tym roku już go nie zobaczyliśmy. Możliwe, że zostanie on przeniesiony na styczniowe tapingi, bo jak wiemy ostatnie tapingi odbyły się w październiku.

8 komentarzy:

 1. Oby jednak Alberto Del Rio trafił do TNA. Oglądanie go na Impactach było by świetne dla show i podniosło by poziom każdej gali. Jednak obawiam że skończy się tak że El Patrona zobaczymy tylko w AAA ewentualnie w ROH. A szkoda bo ADR nadał by się na nową twarz TNA idealnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie ewentualnie tylko na pewno w ROH. Ma już nawet zapowiedziane walki z ACH oraz Danielsem. Myślę że w TNA nie będzie występował.

  OdpowiedzUsuń
 3. nie chcą juz przychodzić do tna mimo niezłych kontraktów, luźmego grafiku i mozliwości wystepowania na scenie niezależnej, ciekawe dlaczego, czyżby tna miałó tak złą reputację wśród wrestlerów, no bo del rio już raczej nie wróci do wwe a wątpie żeby roh mu dało więcej kasy niż tna

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wiadomo czy ta oferta jest prawdziwa.
  Może tym "źródłem" jest ta sama osoba, która mówiła, że TNA zostało wystawione na sprzedaż, morale w szatni mocno spadały po każdej dobrej gali itd.

  OdpowiedzUsuń
 5. Myślałem że bierzesz newsy z jakiś wiarygodnych źródeł a nie pokazujesz nam jakieś plotki.

  OdpowiedzUsuń
 6. 90% newsów to plotki, a pozostałe 10 % to newsy wydane oficjalnie przez federacje.
  Źródło, z którego brałem tego newsa jest wiarygodne, ale nie wiem jakie "źródło" miał na myśli, bo takowe nie zostało podane.

  OdpowiedzUsuń
 7. Podbijam Tupaka.
  Nawet Dave Meltzer daje mnóstwo newsów, które później okazują się fałszem. Pamiętacie ile razy TNA zostało przez niego wystawione na sprzedaż w ostatnich 2 latach? Dziwnym trafem TNA nawet nie trafiło na licytacje...

  OdpowiedzUsuń
 8. Z tymi newsami jest tak samo jak z innymi dyscyplinami a w szczególności piłką nożną. Gdyby człowiek uwierzył we wszystko co przeczyta to by zgłupiał.

  OdpowiedzUsuń