22 grudnia 2014

Newsy


Podczas ostatniej gali Wrestle-1 Keiji Mutoh pokonał Sanade w walce o pas. Była to pierwsza obrona tytułu w wykonaniu mistrza.

Destination America ogłosiło kolejny program TNA, który będzie dostępny na stacji, a będzie to "The Greatest Matches".

* 10 styczeń:
~10:00 Best of Sting
~11:00 Best of Kurt Angle
~12:00 Best of Kurt Angle Part 2

* 16 styczeń
~9:00 Best of Rob Van Dam
~10:00 Best of Mr. Anderson

17 styczeń 
12:00 Best of Jeff Hardy

* 23 styczeń
 13:00 Best of The Knockouts

24 styczeń
12:00 Best of Samoa Joe

31 styczeń
 12:00 Best of Bully Ray

6 komentarzy:

 1. Mutoh jest żałosny. Dziadek z większym ego od Hogana. Przywłaszczył sobie pas własnej federacji i jeszcze podłożył sobie takiego prospekta jak Sanada.

  OdpowiedzUsuń
 2. dobrze , że destination nadaje tyle tna żeby zapoznać widzów z federacją, ale potem powinien lecieć tylko impact, bo będzie przesyt tna i może to odnieść odwrotny skutek

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten Mutoh to jakiś żart. Dziadek w wieku Hulka Hogana tworzy swoją federacje i jeszcze sam daje sobie pas zamiast promować młodych zawodników jeszcze leje dobrze zapowiadającego się Sanade. Mam nadzieje że W1 nie będzie promować się na galach TNA bo federacja tylko utraci.

  OdpowiedzUsuń
 4. promują się dając starego Mutę, gościa z worami pod oczami jak Rów mariański (ten co walczył w tag teamie z Ariesem przeciw Stormowi) i w miarę dobrego Sanadę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Brak słów poprostu. Dobrze by było gdyby TNA zerwało współprace z tymi Japońcami bo tylko psuje to gale

  OdpowiedzUsuń
 6. Muta jest debilem podobny do Ceny ma swoja federacje, ma 50 lat a zamiast zarzadzac finansami itp to on broni pas przeciwko Senadzie ktory powinien ten pas posiadać

  OdpowiedzUsuń