9 grudnia 2014

The Wolves, KnockOuts


The Wolves w ostatnim wywiadzie potwierdzili, że w 2015 roku będą feudować z The Revolution. Oto co powiedział Davey Richards:
"We're pretty aggressive but we've been the nice guys so far. It's the tipping point and people will see that. What we show people on TV is maybe 10% of what we can do, so the ride is just beginning. We're the best there is."

Pozostając w temacie Wilków to będą oni walczyć na gali CZW Cage of Death XV. Ich rywalami będą O14K ( Jake i Dave Crist ), a walka będzie o pasy TT.

Playboy ujawnił listę "25 All-Time Hottest Women in Pro Wrestling", w której znalazły się 3 zawodniczki TNA: Christy Hemme, Velvet Sky i Taryn Terrell.


4 komentarze:

 1. a Hardasy? Mają title shota

  OdpowiedzUsuń
 2. Chyba lekko ocipieli z tym rankingiem.
  Belle tak wysoko ? Niby za co ? Że jedna z nich sobie zrobiła sylikony i wygląda jak tania d...... ? A może za to że są partnerami topowych gwiazd..
  Miejsce 6/19/22 - bez komentarza - rozumiem ich umiejętności jednak jest o wiele więcej pięknych kobiet w historii wrestlingu..

  OdpowiedzUsuń
 3. Wydaję mi się, że to lista 25 najgorętszych wrestlerek bez podziału na poszczególne lokaty, w przeciwnym wypadku takie maszkary jak wspomniane przez Ciebie 6/19/22 na pewno nie byłyby przed Velvetką (profesjonaliści z Playboya z wszystkich dostępnych zdjęć musieli wybrać takie, gdzie jej prawie w ogóle nie widać...) . Chociaż faktycznie "najgorętsze" to tak trochę na wyrost, bo co najmniej 10 z nich to pasztety/plastiki/silikony - jak kto woli :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Panie nie są ustawiane według jakieś kategorii. Po prostu lista 25 najseksowniejszych kobiet wrestlingu.

  OdpowiedzUsuń