30 stycznia 2015

Impact Wrestling 13.02.2015


Xplosion
Noam Dar and Kay Lee Ray defeated Rampage Brown and Gail Kim


Impact Wrestling


Kurt Angle wygłosił promo, w którym mówił, że połączył siły z Ariesem i Gunnerem, aby pokonać BDC. Angle zawołał na ring Lashley'a, któremu uścisnął dłoń przy sporym popie, a następnie dodał, że jest to odpowiedni czas, aby ponownie zostać mistrzem. Jego promo przerwali członkowie BDC.

1. Bobby Roode defeated Austin Aries
Austin Aries wszedł do ringu ze swoją walizką. Po walce Roode wygłosił krótkie promo, po czym zaatakował go Eric Young wykonując mu pildrive poza ringiem.

Al Snow wygłosił niesamowite promo, za które zgarnął duży heat. Zawołał Grado, którego publiczność przywitała lepiej niż Ariesa czy też Kurta. Ich walkę ustawiono na 20 lutego.

2. Bram defeated Crazzy Steve
Po walce Bram wołał Magnusa, lecz ten się nie pojawił.

3. EC3 and Tyrus defeated Rockstar Spud, Mark Andrews and Jeremy Borash
Jeremy Borash wykonał top rope dive co zdziwiło wielu fanów. Po walce EC3 chciał zgolić włosy Rockstar Spuda, lecz nagle zgasły światła i w ringu pojawił się Mr. Anderson, który przegonił EC3 i Tyrusa.

Madison Rayne wygłosiła promo, w którym mówiła, że jeśli zdobędzie pas KO stanie się najbardziej utytuowaną kobietą w historii TNA. Przerwało jej nadejście Awesome Kong.

4. Awesome Kong defeated Madison Rayne

Matt Hardy wygłosił promo, w którym mówił, że jego brat ma zranioną rękę. Na arenę wszedł Storm wraz z resztą grupy i powiedział, że zrobił to czego nie udało się nawet The Undertakerowi - wyeliminował Jeffa Hardy'ego z akcji. Następnie Storm zaproponował Mattowi dołączenie do Revolution, lecz ten się nie zgodził i doszło do bójki. Na pomoc Hardasowi wbiegli The Wolves.

5. MVP and Samoa Joe defeated Lashley and Kurt Angle

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz