10 stycznia 2015

Impact Wrestling 16.01.2015


- Grupa MVP pojawia się na ringu. MVP przedstawia swoją nową grupę, która nazywa się Beatdown Clan i jednocześnie oświadcza, że Eric Young nie jest jej członkiem, ale stoi z nimi, gdyż ma coś do powiedzenia. Young wygłosił promo o tym jak dał title shota swojemu przyjacielowi Bobby'emu, gdy był mistrzem, ale nigdy Roode nie zrobił tego samego dla niego, gdy ten był mistrzem. Następnie mówił o tym, że jedyne co dostał od Roode'a po tym, gdy stanął w jego obronie przez co musiał być hospitalizowany to sms, dlatego właśnie wziął Bobby'emu to co kocha najbardziej ( pas mistrzowski ). Po tym MVP przedstawił nam nowego mistrza TNA - Lashley'a. Na rampie pojawił się Kurt Angle, który oświadczył, że Roode chce skopać tyłek Younga, Beatdown Clan nazwał zwykłymi bandytami, a następnie stanął twarzą w twarz z Samoa Joe.

1. Samoa Joe defeated Kurt Angle

- Po walce na pomoc Kurtowi wbiegł Bobby Roode, który wygłosił krótkie promo.

2. The Hardys defeated The Wolves

3. Eric Young defeated Bobby Roode

4. The Beautiful People defeated Brooke Tessmacher and Taryn Terrell

5. X-Division Championship match:
Low Ki defeated Austin Aries
( Low Ki odzyskuje pas po interwencji Kenny Kinga )


- The Beatdown Clan celebrują noc w ringu. MVP stwierdził, że pas wagi ciężkiej wrócił do domu i należy do nich wszystkich. Bobby Lashley miał jednak inne zdanie na ten temat i powiedział, że powinni iść własnymi ścieżkami. Po krótkiej wymianie zdań MVP ucałował nowego mistrza ( "pocałunek śmierci" ), po którym the Beatdown Clan zaatakowali mistrza i zabrali mu pas.

5 komentarzy:

 1. No wkońcu widzę że w tym TNA zaczyna coś się dziać. Naprawdę dobry start roku federacji Dixie na nowym kanale TV. Nowa stajnia The Beatdown Clan może nie będzie się równała z Aces & Eight ale mimo wszystko to bardzo dobry pomysł. I heel turn Ericka Younga też wypadł świetnie. Widzę też że może szykuje się face turn dla nowego mistrza WHC Bobbyego Lashleya.

  OdpowiedzUsuń
 2. No i kolejne nabijanie rekordów.Po co Aries zdobył ten pas X-ów?I oni się dziwią,że fani przy zmianach tytułów chantują ,,bullshit''.To jest jeden z wielu powodów dlaczego przez taki booking TNA stoi w miejscu i traci pieniądze.To ostatecznie za jakieś kilka-kilkanaście lat doprowadzi tą federację do bankructwa mimo znacznej poprawy w niektórych aspektach show.

  OdpowiedzUsuń
 3. Może chcą zrobić na złość Sabinowi za to że odszedł i z Ariesa zrobić najbardziej utytułowanego mistrza X. :) Sabin ma 8, Aries 6.

  OdpowiedzUsuń
 4. No szkoda, choć te ostatnie runy AA jako mistrza X czy też same jego pretendowanie do tego tytułu to były takie zastępstwa, bo od dłuższego czasu jak i teraz kręci się wokół głównego pasa.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bakructwo TNA, odcinek 7478.
  To się wam chyba nigdy nie znudzi, samozwańczy specjaliści od kreowania federacji ;)

  OdpowiedzUsuń