21 stycznia 2015

Newsy

Na ostatnim Xplosion doszło do walki między trzema zawodnikami. James Storm vs Gunner vs Eric Young. Niżej tradycyjnie link do walki.
Walka z Xplosion

Pełny wywiad z Magnusem, który przeprowadził Mike Tenay w Impact Wrestling Unlocked.

Wywiad z Magnusem

Ostatni Impact Wrestling oglądało 387,000 widzów. Jest to wzrost o 8% względem poprzedniego tygodnia.

Ostatnio Dave Meltzer pisał o tym, że przyjaciele Alberto Del Rio odradzali mu podpisania kontraktu z TNA, gdyż oni zabijają karierę. Z tymi słowami nie zgodził się Manik. Oto jego pełna wypowiedź:
"the rumor is wrestlers consider tna a career killer.
how bout u bud Because of TNA I bought a brand new 3 story house, 2 nice cars, and boatloads of shoes, and put a bunch in my savings, and I just signed a 2 year extension and got a raise….4 years ago I was homeless.
Forget saving my career, being here has saved my life and helped me take care of my extended family who was struggling as well.
But it’s not trendy to some ppl so I guess none of that stuff counts right?"


EDIT:
Chcecie zobaczyć jak Taryn Terrell dostaje piłką do koszykówki prosto w twarz? Wystarczy wejść w link poniżej.
http://www.si.com/extra-mustard/2015/01/21/will-ferrell-halfcourt-shot-cheerleader-new-orleans-pelicans-los-angeles-lakers

38 komentarzy:

 1. spanish announce table21 stycznia 2015 14:18

  W TNA zabijają kariery? Do głowy przychodzi mi jedynie Okada, który w TNA był nikim, a w NJPW stał się mega gwiazdą. Jest raczej odwrotnie. Wielu niedocenianych zawodników wybijało się w TNA na czele z Christianem, który w WWE był kumplem Edge'a, a w TNA pokazał klasę jako czołowy Main Eventer. Przykłady można mnożyć.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pewnie to mu podpowiedział Chavo Guerrero, który myślał że z miejsca będzie gwiazdą TNA. Ja pamiętamy stać go było tylko na pasy TT, gdzie jak dla mnie robotę robił Hernandez ( brakuje mi go w TNA - mógłby być monster Heelem ).
  Zresztą Meltzer to idiota co wielokrotnie udowodnił.

  OdpowiedzUsuń
 3. Beka na att.
  Gość skrytykował fedkę Vincenta to go cisną. I jeden gość dobrze napisał - skoro nie oglądacie to po co oceniacie. Tam raptem kilka osób ogląda TNA a krytykują wszyscy - hahaha.

  OdpowiedzUsuń
 4. Swoją drogą to oglądając ten wywiad z Magnusem mam wrażenie,że to on pójdzie do domu opiekować się dzieckiem w miejsce powracającej Mickie James zgodnie z ostatnimi doniesieniami,że chcą poprawić jakość wrestlingu w dywizji kobiet.

  OdpowiedzUsuń
 5. mickie james raczej nie wróci do tna ale kto wie

  OdpowiedzUsuń
 6. Mickie prędko nie wróci do wrestlingu. Przecież ze 2 miesiące temu urodziła a Magnus sam pampersa nie zmieni xD

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie no pampersa moze zmieni, ale mlekiem z cyca dziecka nie nakarmi xD

  OdpowiedzUsuń
 8. 400 tysi dolarów za rok dla del tio przy niezbyt zajmującym terminarzu - twierdzi meltzer i dodaje że TNA to zabójcy karier.
  Huehue. Pytanie kto jest większym głupkiem meltzer czy del rio - a może myśli że wróci do vincentego.

  OdpowiedzUsuń
 9. Up - plus możliwość dalszego występowania w AAA i LU.
  Jedynym argumentem za Meltzerem jest taki, że mogło mu chodzić o to, że Del Rio nie będzie miał możliwości powrotu do WWE w roli main eventera jeśli pojawi się w TNA. Ale sam Del Rio nie chciałby tam wracać...

  OdpowiedzUsuń
 10. 400 tys to pewnie niewiele mniej niż miał w wwe, ktoś mu odradził napewno

  OdpowiedzUsuń
 11. Wiecie co to jest jeden problem, WWE jest kreowane na federacja, która spełnia marzenia, dlatego nikt nie chce partrzeć na TNA. Tok myślenia zawodnika
  Krok 1 - WWE to moja przyszłość
  Krok 2 - Dobra może ROH czy NJPW mnie weźmie
  Krok 3 - Dobra trochę tu, trochę tam, nic do stracenia idę do TNA

  OdpowiedzUsuń
 12. do tna idą też ci zawodnicy co muszą zarabiać bo mają rodziny itd

  OdpowiedzUsuń
 13. w każdym razie wniosek jest taki, że zawodnicy co raz częściej odmawiają tna np, del rio, chris hero, oferoano im dużo kasy i odmówili więc coś jest na rzeczy, teraz juz nie jest takie oczywiste że np jak ktoś odejdzie z wwe idzie prosto do tna, poza tym rozwija się konkurencja roh, njpw, aaa lub powstają nowe federacje jak lucha underground czy gfw,

  OdpowiedzUsuń
 14. Po prostu.
  Niektórzy chcą walczyć w niezależnych fedkach bo kochają wrestling. Czerpią z tego przyjemność ale nie mają kasy. Idą więc do Vincentego, poskaczą jak małpy, pojobbują a kasa sobie leci. Dodaj pełne ubezpieczenia, prowizje od gadżetów i się cieszą. Wielu jest wrestlerów u Vince'a, którzy tam jobbują a np. w TNA mogliby być mistrzami. Jednak tam zarobią więcej i wolą takie życie - bez żadnego ryzyka.
  Co z tego że Vince ściąga najlepszych z niezależnych skoro da im glupie gimmicki i beda jobbowac ? Albo beda promowane drewna typu Reigns - albo dalej Cena czy Orton.

  Śmieszy mnie pisanie że ROH czy GFW(!) to konkurencje czy też coś w tym stylu. One nie mają PRAW TELEWIZYJNYCH i dopókki takich nie będą miały nie są konkurencją. To że ROH ma obecnie najlepszych wrestlerów spośród WSZYSTKICH federacji jest spowodowane tylko tym, że są tam ludzie którzy KOCHAJĄ wrestling. Za jakiś czas większość z nich przejdzie do Vince'a ( za kasą ) chyba że TNA na prawdę ruszy z dobrą promocją i dobrymi galami. Spokojnie jest tam wielu którzy mogliby dołączyć do TNA.
  Nie zapominajmy o powrótach Bad Influence, Lethala czy też nowych ludzi. Trzeba tylko się rozwijać i promować TNA a sami będą chcieli przyjść.
  PROMOWAĆ SIĘ TNA! Wszędzie gdzie się da!

  OdpowiedzUsuń
 15. a tna niestety spada w dół, kłopoty finansowe, odejście wielu kluczowych zawodników i legend, zmiana stacji tv o mniejszym zasięgu czyli niskie ratingi, w porównaniu z tna z 2010-2012 obecne tna jest niestety bardzo słabe i nie zapowiada się że będzie lepiej

  OdpowiedzUsuń
 16. A co do Hero to nieźle się spasł ( może już zrzucił ) i był bez formy.
  Zresztą gdybym ja był wrestlerem wolałbym TNA. Dlaczego ?
  Ano dlatego że nagrywają 4 gale w miesiącu i mają w sumie "wolne", nie licząc jakiś tourów czy promocji. Nie to co u Vince'a gdzie 200/300 dni jesteś poza domem(!).
  Kasa nie jest najważniejsza - ważniejsze jest ciepło rodzinne.
  Zaraz pewnie mnie ktoś skrytykuje - dla mnie kasa nie jest najważniejsza - są inne, ważniejsze priorytety :-)
  Tyle, pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 17. Kluczowi odeszli i TNA działa dalej.
  Ratingi ? Dopiero 2 Impacty były na nowym kanale. Nie mają umów w Kanadzie i innych krajach czyli rating jest niższy.
  Kłopoty finansowe ? Jakieś dane oprócz głupka Meltzera i krytykantów z Att. ?

  OdpowiedzUsuń
 18. nie gadaj że ci co idą do wwe nie kochają wrestlingu bo to bzdura, właśnie to że są prawie cały rok z dala od rodziny jest dowode że kochają wrestling, a tna nie ma kasy bo na niczym nie zarabia, mają kase tylko od ojca dixie carter,

  OdpowiedzUsuń
 19. To że są cały rok poza domem jest dowodem na to że im kasa przesłania mózg. Na prawdę jobberzy wolą spędzać 300 dni poza domem by na house showach, galach po 2 minutach dostać wpierdziel ? Nie - im się to podoba, bo dostaną swoje dolary i mają to gdzieś.
  Można to wyczytać z wywiadów gości, którzy zostali zwolnieni jak wygląda sytuacja u Vince'a i ile osób krytykuje organizacje za ich postawę.
  Tylko oczywiście zaślepieni fani wwe i hejterzy TNA tego nie dostrzegają bo wolą zajmować się innymi problemami z dupy, typu brak stołu komentatorskiego czy titantronu i innych pierdół.

  OdpowiedzUsuń
 20. A ja koniec dodam że to moje zdanie.
  Jak dla mnie ludzie do Vince'a ( nie wszyscy ) ale idą tylko za kasą i dają sobą pomiatać. W NXT wymiatają, w głównych rosterach już nie.
  TNA nie jest idealne, zdaje sobie sprawę jednak wolę tę federację.
  Jestem przekonany że sobie poradzą, będą się promować i miejmy nadzieję że z każdym rokiem będzie lepiej.
  No i jestem przekonany że na tourze w Wielkiej Brytanii będziemy świadkami debiutu nowej osoby/powrotu do TNA.

  Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 21. sam jesteś zaślepionym fanem tna i hejterem wwe, wszystkich do jednego worka wrzucasz, nie znasz życia dzieciaku

  OdpowiedzUsuń
 22. Sam jesteś dzieciakiem, od 10 lat oglądam TNA także taką gadkę zachowaj dla siebie.
  Gdybyś czytał UWAŻNIE moją wypowiedź to byś widział że też krytykuję TNA i nie uważam ich za bóstwo.
  Przedstawiam argumenty a Ty natomiast robisz atak ad persona. Typowe dla lemingów i osób które nie mają zbyt dużej wiedzy.
  Już wielokrotnie uczestniczyłem w przepychankach pomiędzy fanami WWE a TNA i wierz mi - zawsze można było normalnie pogadać/popisac. Tutaj natomiast jest ktoś taki jak Ty - ZERO ARGUMENTÓW ( chyba że stolik/titantron to są Twoje argumenty- haha ) - dyskusja z Tobą nie ma więc sensu.

  OdpowiedzUsuń
 23. z tobą nie ma sensu gadać, żadne argumenty nie docierają, jesteś ograniczony to typowe dla pajaców

  OdpowiedzUsuń
 24. Nie rozmawiaj idiotą bo pokona Cię doświadczeniem.
  I tyle mam do powiedzenia.
  Ludzie którzy MYŚLĄ dobrze wiedzą kto ma rację.
  Nie pozdrawiam Ciebie tylko LUDZI MYŚLĄCYCH :-)

  OdpowiedzUsuń
 25. "Żadne argumenty nie docierają".
  Tak - idiotyczne argumenty typu brak stoliku, brak titantronu TO POWAŻNE ARGUMENTY w dyskusji. Piszesz tutaj drogi anonimku o tych bzdetach pół roku, każdy się z Ciebie śmieje - ale żyj sobie w urojonym świecie!

  Kup sobie stolik i titantron - może to podwyższy Twój iloraz inteligencji bo jest niziutki.

  OdpowiedzUsuń
 26. jak jesteście tacy mądrzy to podajcie mi te argumety co jest dobrego w tna, ludzie, tna jest słabe a wy z uporem maniaka upieracie się że nie, małó tego, nawet lepsze od wwe, że wy je bardziej lubicie to nie znaczy że jest lepsze, to nie jest obiektywna ocena, ja nie faworyzuję żadnej federacji, wwe jest bardzo nudne, ale reszta jest na najwyższym możliwym poziomie, w roh czy w njpw są świetne walki ale nie ma show, w tna obecnie jest niewiadomo jakie, ani to show choć chcą pod tym względem byc jak wwe ale nawet tego śmiesznego stolika nie mają, walki w tna też są na średnim poziomie, to nie jest tna z 2005 roku, gdzie byli młodzi zawodnicy pokroju aj stylesa, teraz w tna da się oglądac tylko kilku zwodników na krzyż ,a reszta to słabi zawodnicy zarówno ringowo jak i na mikrofonie, a jakby tego było mało połowe czasu zabierają osoby w zaawansowanym wieku lub bez kondycji jak angle czy abyss, tna swoje apogeum przeszło w 2010 roku i od tamtej chwili stacza się po równi pochyłej

  OdpowiedzUsuń
 27. kurwa sam anonimowy jesteś a na mnie anonimek, brak słów

  OdpowiedzUsuń
 28. Jestem Anonimowy22 stycznia 2015 22:59

  Tyle razy tu pisałem pod nickiem, tak jak inni i co ?
  Dalej żadnego ciekawego zdania nie przeczytaliśmy od Ciebie. Ciągle to samo, ciągłe błędy i głupota.
  Co Ci da mój podpis ? Satysfakcję ?
  Już wielokrotnie WIELE OSÓB pisało co jest w TNA dobrego, Ty to sobie zlewałeś i mamy dalej pisać ?
  Cofnij się w tematach, a wróć!
  Nie chce Ci się, tak samo jak pisałeś że marzeniem Hardego jest zakończyć karierę u Vince'a. I co ? Podpisuje nową umowę z TNA.
  Szkoda tu czytać komenty - zaraz przychodzi annonimek i pisze swoje bredni - typowy internetowy troll.

  OdpowiedzUsuń
 29. nie wierzysz że taki wywiad był ? tak gadał, a że podpisał umowe z tna to co ja mu kazałem ? jesteś śmieszny

  OdpowiedzUsuń
 30. Jestem Anonimowy22 stycznia 2015 23:03

  To go znajdź.
  Zrób coś pożytecznego i go znajdź - a tam Ci spokój i nie będę Ci docinał że jesteś trollem.
  Potrafisz to zrobić ?

  OdpowiedzUsuń
 31. było to na wrestlefans lub attitude w czasie jak mu się umowa kończyła chyba, jak chcesz to sobie szukaj pajacu

  OdpowiedzUsuń
 32. Jestem Anonimowy22 stycznia 2015 23:07

  I tym udowodniłeś kim jesteś.
  Niech inni wyciągną wnioski.
  Dziękuję Trollu :-)
  Bez odbioru.

  OdpowiedzUsuń
 33. jestem zmęczony po pracy nie bede ci wywiadów szukał po nocy idioto, masz racje nie pisz nic już bo pierdolisz głupoty

  OdpowiedzUsuń
 34. Jestem Anonimowy22 stycznia 2015 23:12

  Po pracy powiadasz ?
  Czy wychodzi na to że masz koło 20-30 lat, piszesz taką gramatyką i jeszcze wyzywasz innych ?
  Współczuję Twoim bliskim.
  A idioty i pajaca to poszukaj u siebie w domu - pewnie znajdziesz i to szybko :-)

  Dziękuję i pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 35. i tym udowniłeś kim jesteś, niech inni wyciągną wnioski

  OdpowiedzUsuń
 36. Dzisiaj impact, ciekawe kto wylosuje walizke ze zwolnieniem, obstawiam magnusa lub velvet sky.

  OdpowiedzUsuń
 37. http://i.imgur.com/bGEIX.gif

  Uwielbiam takie spiny, ale byłoby fajniej, jakby padały argumenty.
  Wszyscy rozumieją, że jesteś po pracy zmęczony, ale o linka do tego wywiadu byłeś poproszony już 2 tygodnie temu. Mi zajęło to 30 sekund.

  "From time to time I'll turn on Raw and I'd be lying if I said I didn't miss the WWE Universe man, because they, what a … the crowds. When I watch, it hurts a little bit. I'm going 'oh man, that's my creatures man, my fans'. They've supported me so much. And even on the Instagram posts that's all I ever see. 'Go back to WWE. You said you'd come back. It's never forever, it's just for now'. I mean, ultimately, when the time is right, who knows. But I started there and whether it's 10, 15 years down the road I would like to end there."

  http://www.wrestlinginc.com/wi/news/2014/0730/579523/jeff-hardy-talks-interest-in-a-wwe-return/

  OdpowiedzUsuń