11 stycznia 2015

Pomoc przy artykule

Ci, co odwiedzają forum Attitude pewnie zauważyli, że SixKiller ma w planach napisanie obszernego artykułu lub nawet całą serię różnych artykułów o TNA. Wiadomo, że każdy może zapomnieć o różnych wydarzeniach, więc im więcej osób pomoże tym dokładniejszy będzie to artykuł. Muszę przyznać, że artykuły Sixa zawsze stoją na wysokim poziomie i chciałbym, aby powstał.
Dlatego mam prośbę do wszystkich, którzy chcą pomóc.
Aby zwiększyć szansę na powstanie tego materiału niech każdy z was wyśle do mnie na maila wszystkie wydarzenia ( z gal i z zaplecza ), o których warto wspomnieć. Mile widziane będą również linki pomocnicze.
Ja postaram się posegregować wszystkie wydarzenia, żeby się nie powtarzały, o których wspomnicie i w jednej paczce wraz ze swoimi propozycjami wyślę do Sixa. Dlaczego na maila, a nie w komentarzach? Z tego samego powodu, o którym wspomniał SixKiller, czyli po to, aby przyszli czytelnicy nie wiedzieli czego się spodziewać w tych materiałach.

Wydarzenia mają być z okresu ostatnich 5 lat, czyli od ery Hogana.
Mam nadzieję, że wielu z was się przyłączy i razem pomorzemy SixKillerowi zebrać odpowiedni materiał. Wszystkie propozycje napisane w komentarzach zostaną usunięte.

Mój mail:
mateusztupak@gmail.com

14 komentarzy:

 1. To już widzę falę hejtu tego pana.
  Niech się spyta niko, arkao czy też kowala - oni to "eksperty" pełną parą, którzy się znają na 10 fedkach naraz.

  OdpowiedzUsuń
 2. Niko? Filozoficzny bełkot. Arkao? Nie zna podstaw ortografii i interpunkcji. Kowal? W 90% pisze same głupoty. Nie ma sensu się przejmować teksami tych panów. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wg mnie nie ma to najmniejszego sensu... po co pisać o TNA tam gdzie ludzie nie chcą o nim czytać. Przeglądam ten serwis Attitude i tam nawet w newsach o TNA jak pojawi się komentarz to dotyczy on WWE :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Podziękuj niejakiemu Niko który rozprzestrzenił w Polsce modę na hejtowanie TNA. Inni to łyknęli jak młode pelikany i efekt jest taki że każdy z nich szydzi. Nawet ci którzy TNA nie oglądają i nie wiedzą co tam się dzieje na co dzień ciągle ich krytykują. Czego nie zrobią to jest źle. Nie twierdzę że jest idealnie ale takie WWE popełnia mnóstwo błędów, ciągle zmienia skrypty, wprowadza gówniane postacie typu Bunny, Rose, Dallas, Horns, El Torino, Matadorzy, Mizdow, robi bardzo słabe PPV. O tym się jakoś głośno nie mówi a TNA wytyka się najmniejsze szczegóły i pierdoły (pozdro dla kolesia od stolika komentatorskiego).

  OdpowiedzUsuń
 5. to jest strona o tna więc są wytykane błędy tna, ja oglądam tna, ale jak nie ma za co ich chwalic za bardzo to co poradze, wwe też jest nudne ale przynajmniej mają ten śmieszny stolik i oprawę na poziomie i dzięki temu przyjemniej się to ogląda, wkurza mnie najbardziej w tna to że nie mają żadnych ograniczeń praktycznie, a nie mają na nic pomysłu i na dodatek sami wprowadzają ograniczenia, o ostrym słownictwie już można zapomnieć, era pg to kwestia czasu więc jaki będzie sens oglądania tna w przyszłości czyli tandetnej podróbki wwe ?

  OdpowiedzUsuń
 6. "to jest strona o tna więc są wytykane błędy tna"

  nie chodziło o ten blog tylko ogólnie jak postrzegane są obydwie te federacje i co się o nich pisze

  OdpowiedzUsuń
 7. Problem polskich fanów wrestlingu leży w tym,że nie mogą oni podejść obiektywnie do fedki Dixie Carter.Jedni słuchając się starszych stażem fanów bezmyślnie krytykują Tna nie widząc jej pozytywów.Po przeciwnym biegunie są fani,którzy są takimi typowymi ,,fanbojami'' tej federacji,którzy bez względu na opinie nawet ekspertów z za granicy koloryzują rzeczywistość nie uznając powodów przez które Tna od 5-6 lat stoi w miejscu i ciągle traci pieniądze.Ważne jest to,żeby przekonać ludzi do bezstronności w ocenianiu IW i uświadomić,że Tna ma swoje plusy jak i minusy(najważniejsze to m.in. bardzo duża częstotliwość powtarzalności najprostszych schematów storyline'ów-POWIELANIE SCHEMATU CO ROK Z DOMINUJĄCĄ,HEEL'OWĄ STAJNIĄ oraz ograniczanie wrestlerów poprzez zbyt przesadne wprowadzanie elementów ,,for kids'').Mam nadzieję,że tak szanowany i doświadczony fan jak SixKiller to zrobi,bo już nie da się patrzeć na tą subiektywność w ocenie tej fedki.Może wreszcie skończy się ta wielka kłótnia o TNA na polskiej scenie fanów wrestlingu .

  OdpowiedzUsuń
 8. zawsze znajdą się osoby którym coś się nie podoba, ale gdyby tna było naprawde dobre to by nikt się aż tak nie czepiał jak ma to miejsce teraz, więc chyba coś w tym jest, ja na stronach o wrestlingu też czytam wiele negatywnych komentarzy na temat wwe, więc to nie jest tak że tylko tna jest krytykowane, oczywiście że tna ma plusy, tylko problem w tym że jest ich o wiele mniej niż minusów

  OdpowiedzUsuń
 9. Z przykrością informujemy, że Eurosport nie przedłużył umowy dotyczącej nadawania programów WWE. Oznacza to, że po sześcioletniej przygodzie musimy pożegnać się z widzami. Warto wspomnieć, że z końcem roku 2014 decydentem w przypadku Eurosportu stało się Discovery Communications, które przejęło pakiet kontrolny.

  Czyli możliwe, że impact będzie nadawany na eurosporcie.

  OdpowiedzUsuń
 10. ostateczny rating impactu to 359,000 widzów, powtórka 105,000, w sumie 464,000 widzów

  OdpowiedzUsuń
 11. A ja myślę że gdyby nie hejterzy oraz fani to byśmy zapomnieli o tej federacji. Lepsze to niż martwa cisza, rozgłos dodaje ciekawości. Dzięki wszystkim :-)

  OdpowiedzUsuń
 12. Zgadzam sie z kolega wyzej. Dzieki temu mozemy dyskutowac, a nie tylko opisywac gale.

  OdpowiedzUsuń
 13. Teraz trzeba napisać maila z zapytaniem do eurosportu czy jest szansa na emisje TNA kto sie zgadza

  OdpowiedzUsuń
 14. No fajnie by było gdyby TNA znów była w polskiej telewizji.

  OdpowiedzUsuń