1 stycznia 2015

Pożegnalna sesja dla fanów Brittany.17 komentarzy:

 1. czyli brittany już nie wróci do tna ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Nigdy nie mów nigdy. Nie przedłużyła umowy, ale może to się zmienić. Są newsy, że może pojawić się na najbliższych tapingach aby dokończyć story z Samuelem Shawem.

  OdpowiedzUsuń
 3. jak tylko na zakończenie story ma wrócić to może wcale nie wracać bez sensu, ciekawi mnie tylko dlaczego nie przedłużyła jaki był faktyczny powód czyżby tak mało jej kasy zaoferowali ? dywizja knocout moim zdaniem jest słaba teraz bo nie ma żadnej przyszłościowej laski, oprócz brooke, reszta to same mamuśki, agail kim niedługo też pewnie odejdzie bo swoje lata ma już

  OdpowiedzUsuń
 4. Brała śłub w zeszłym roku, to pewnie nie chciała mieć takich 'wyuzdanych' scen z Samuelem. Pewnie mężuś coś burzył, pewnie sama nie chciała takiej roli grać.

  Martwi mnie Samuel Shaw, ponieważ idealnie sprawdza się charakterem/zachowaniem w roli psychopaty - szkoda tylko że nie ma dosyć dobrej gadki i umiejętności.. Pewnie go też pożegnamy, chyba że dadzą mu kogoś ? Może Killer Queen Madison ?

  OdpowiedzUsuń
 5. samuel shaw gimmick ma świetny, tylko jakieś dobre story niech mu dadzą, że kogoś porwał lub coś w tym tylu, nie ruzumiem jak można nie wykorzystac tak świetnego gimmicku, on może w sumie robic wszystko bo jest psychopatą, czyli możliwości na story i segmenty jest mnóstwo

  OdpowiedzUsuń
 6. ciekawe czy the wolves przedłużą umowę z tna kiedy im sie kończy ?

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie wiem czy to TNA ogranicza Shawa, bo w ringu to to nie wiadomo co to, ani silne, ani szybkie, ani widowiskowe... nie przypominam sobie choć jednej walki Sama, przy której bym nie usnął, a w pamięci mam jeszcze genialne story z Christie i Andersonem i taki, a nie inny finał na ringu... oczy bolały.Co z tego, że gimmick świetny, jeżeli umiejętności/wykorzystanie równe zeru? Poza tym, nie wiem, może się czepiam, ale mógłby Shaw zgolić tego wąsióra, bo to komicznie wygląda, jakby sobie wąsy na klej w sztyfcie przykleił ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja Shawa pamiętam z jakiejś gali ONO i w pojedynku rodem z Dywizji X prezentował się całkiem fajnie w ringu,,, Już lepiej wyglądał vs. Bram, aniżeli z mało efektownie walczącym Andersonem i to, że te pojedynki złożyły się na najgorsze w zeszłym roku to obwiniałbym bardziej Andersona.

  OdpowiedzUsuń
 9. Shaw to taki typowy gość do walk a'la hardcorowych. Przyjął uderzenie kijkiem w łeb, krzesłem, rzut na krzesła i kilka podobnych. Taki typowy brawler ( tak to się nazywa? ).
  Mogliby go szkolić, dodać jakiś ciekawszy finisher i może ringowo coś by z Niego było.
  Jak nie to kilka miesięcy posnuje się po TNA i go zwolnią.
  A gimmick potencjał ma, bo można stworzyć bardzoooo wiele segmentów w takim stylu.
  Na zdjęciach Brittany mi się nie podoba :-) W innych sesjach lepiej wyglądała..

  OdpowiedzUsuń
 10. mi się wydaje, że to tna celowo ograniczyło mu wachlarz chwytów ze względu na gimmick, zrobili z niego dusiciela, pamiętam jak walczył w walkach x diwizji i był niezły, jak już tak kombinują to niech chociaż używa ostrych akcji z przedmiotami jakimiś, bo tak to nic nie prezentuje żadnego wrestligu

  OdpowiedzUsuń
 11. tna ma przepełniony roster, na połowe osób nie ma żadnego pomysłu lub wcale nie są wykorzystywani

  OdpowiedzUsuń
 12. "tna ma przepełniony roster, na połowe osób nie ma żadnego pomysłu lub wcale nie są wykorzystywani"


  hahahahhahaha, marna prowokacja, wszyscy są na wizji regularnie oprócz Bischoffa. JEDEN zawodnik na cały roster (Rhino i Homicide nie liczę bo wystąpili okazjonalnie). Postaraj się lepiej marny trollu.

  OdpowiedzUsuń
 13. garret bischoff, rhino, homicide i king mo widnieją w rosterze więc sa w tna w jakiejś formie lub pod kontraktem nawet chyba jest bischoff i king mo, a nie widac ich,niektórzy bardzo rzadko są na wizji np rob terry, moim zdaniem nawet gdyby połowa rosteru zniknęła z tna to byśmy tego nie odczuli, jest za dużo zbędnych osób np. abyss, chris melendez, eric young, jessie godderz,crazy steve, rob terry, madison rayne, szkoda też kasy na kilku emerytów lepiej zamiast takiego kurta angle by wzięli aj stylesa za tą kase

  OdpowiedzUsuń
 14. Oo widzę, że kolega wyżej ma dostęp do informacji finansowych TNA i wie jak dużo będą płacić Kurtowi. Może drogi kolego podzielisz się z nami taką wiadomością?

  OdpowiedzUsuń
 15. nie wiem ile zarabia, ale z pewnością ma jedną z wyższych stawek w tna jak nie najwyższą

  OdpowiedzUsuń
 16. Idź się leczyć koleś, w każdym temacie wypisujesz swoje złote myśli, których się czytać nie da. Przeżuć się na żużel albo szachy, bo o wrestlingu się nie znasz.

  OdpowiedzUsuń
 17. sam się przeŻuć dzieciaku

  OdpowiedzUsuń