16 stycznia 2015

Przyszłość Bully Raya.


Bully Ray jak wiemy został usunięty z rosteru TNA. Jednak raczej nie zobaczymy go ponownie w WWE ponieważ bliżej mu jest do powrotu do TNA. Obie strony są w trakcie negocjacji, ale jak na razie nie doszli jeszcze do porozumienia odnośnie nowej umowy.

11 komentarzy:

 1. czyli pewnie wróci, w sumie nie wiadomo czy to dobrze wolałbym kogoś nowego zobaczyć w main eventach w końcu

  OdpowiedzUsuń
 2. Bully Ray jest tak zajebisty że mógłby być w main eventach nawet po w wieku 50 lat. Super by było gdyby wrócił.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tna musi podpisać kontrakt z Rayem i mam nadzieję,że wróci jako heel,gdyż obecnie oprócz MVP i Storma w Tna brakuje wyrazistych heel'i.

  OdpowiedzUsuń
 4. a ec3 ? chyba najbardziej wyrazisty jest

  OdpowiedzUsuń
 5. Ray nie tylko jest wyrazisty jako heel, ale w ogóle jako wrestler, walki z nim nie wyglądają najgorzej ( szczególnie jeśli są hardcore) plus ma dużą charyzmę, idealnie nadaje się na złego i antybohatera. A od kiedy nie ma Bad Influence, a Roode i Anderson są "dobrzy", braknęło tych "złych". MVP jakoś nie widzę ( kolejna stajnia? Litości.); Abyss jest stary ( a na pewno nie w formie) i raczej długo już nie pociągnie, o E3 nawet nie mówię.

  Wydaje mi się jakby TNA szło na łatwiznę, i zamiast tworzyć ciekawe postacie działało "robimy drużynę złych i dobrych". Co prawda w WWE też było Shield i Wyacci, ale jak przyszło co do czego to ci pierwsi się rozpadli i samodzielnie mogli grać pierwsze skrzydła, by spojrzeć na Romana. Tego nie było w A&E ( poza Ray'em, który i tak działał na własną rękę), podobnie team Dixie to była drużyna tylko Magnusa.

  Lista tych których obecnie widziałbym jako czołowych heelów:
  - Ray ( jeśli wróci, facet idealny do tego).
  - Aries ( jako najlepszy na świecie też świetnie by pasował, ale wątpię by go zmienili, zresztą podnosi rangę X divison co jest potrzebne);
  - Magnus ( choć się dziwiłem ma nie tylko skill, ale i charyzmę ku temu, szybko można by go zrobić jedną z czołowych postaci w TNA);
  - Lashley ( idealny jako niszczący koks, niepodporządkowany nikomu; taki Goldberg, tyle że atakujący każdego kto się nawinie).

  OdpowiedzUsuń
 6. gwiazdy tna już się starzeją np storm i roode są juz chyba pzred 40, a tna chce promowac dalej zawodników którzy mieli swój czas kilkanaście lat temu jak bully ray, przecież to jest chore, w taki sposób nigdy nie wypromują nowych zawodników, bo się w międzyczasie zestarzeją

  OdpowiedzUsuń
 7. Wyrazisty heel to taki,który charakteryzuje się agresywnością i brutalnością w ringu,ale też przez swoją charyzmę jest świetny na mikrofonie+potrafi stworzyć swój własny styl wypowiedzi.Jak słucham wypowiedzi EC3 to mam wrażenie jakbym już to słyszał z 50 razy wcześniej od innych ,,złych''.Ja nie zaprzeczam,że on jest dobry na mikrofonie,ale tak jak w przypadku kilku innych wrestlerów np.Setha Rollinsa,Magnusa czy Samoa Joe nie ma tego ,,czegoś'' co skłaniałoby,żebym nie nudził się,a każda wypowiedź była bardzo ciekawa.Obecnie wyrazistymi i dobrymi heelami,którzy są ,,,kompletni'' w federacji Dixie są:Aries,Roode,Angle(przynajmniej ten sprzed 2010 roku),Storm,MVP i właśnie Bully Ray.Lashley to niestety taki typowy powerhouse-osiłek,który jest słaby pod względem mic skilli ,a do tego czasami dochodzi problem z mimiką przez co szwankuje sprzedawanie akcji.

  OdpowiedzUsuń
 8. Heelów w TNA jest dużo, daltego Ray powinien wrócić jako face.

  OdpowiedzUsuń
 9. Kolego tam wyżej. Roode i Storm są za starzy? Oni aktualnie są w swoich najlepszych latach na bycie mistrzem. Najlepszy wiek dla wrestlera to 35-43 lata. Daj pas jakiemuś młodemu lalusiowi jak Orton to później będzie gwiazdorzył reszte życia, bo mu się w główce poprzewraca.

  OdpowiedzUsuń
 10. nie napisałem że są za starzy, tylko że są przed 40 i niedługo się zestarzeją zanim coś osiągną, bo taki storm to jest materiał na mistrza a motają go z jakimiś pajacami w bezsensownym story

  OdpowiedzUsuń
 11. no i niestety.... jest w wwe

  OdpowiedzUsuń