14 lutego 2015

Hardcore Justice - wyniki


* The Von Erichs defeated Sonjay Dutt and "Mr. 450" Hammett in a dark match 

Ladder Match
The Wolves defeated Manik and The Great Sanada 

Pipe on a Pole Match
Drew Galloway defeated Kenny King 

Tables Match
Eric Young defeated Gunner 

Street Fight
Gail Kim defeated Havok 

Monster's Ball
 Matt Hardy defeated Abyss 

Weapons Gauntlet Battle Royal
Winner: James Storm

First Blood Match
Ethan Carter III defeated Rockstar Spud

Last Man Standing Match
Bobby Roode defeated Lashley 

Six Sides of Steel Match
Bram defeated Tommy Dreamer 

Po PPV cały roster wyszedł z tortem urodzinowym dla Tommy Dreamera, który tego dnia obchodził 44 urodziny.

16 komentarzy:

 1. na papierze wygląda to zachęcająco a wyjdzie pewnie jak zwykle...

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak dla mnie to na ONO powinni zapraszać jak najwięcej osób ze scen niezależnych, a nuż by ktoś zaskoczył czy olśnił władze.
  Zredukować liczę do 2/3 ONO i wyszukiwać prawdziwe talenty.

  OdpowiedzUsuń
 3. olśni władze ? tna powinno samo szukać zawodników, a nie czekać na cud, sprowadzili the wolves i zadowoleni

  OdpowiedzUsuń
 4. No i znajdują co jakiś czas perełki. Z ostatniego zaciągu są to EC3 oraz Spud - kapitalni zawodnicy. Bram może być następcą Abyssa w roli hardcorowca. Magnusa wypatrzyli gdzieś na zadupiu i przed 30 urodzinami osiągnął już wszystko. Gunner zrobił duży postęp a to też jest zawodnik który przed przyjściem nie miał bogatego cv.

  OdpowiedzUsuń
 5. ec3 i owszem, ale gunner czy magnus to nie są perełki, tylko typowe średniaki

  OdpowiedzUsuń
 6. Kwestia gustu, dla mnie Magnus to kandydat na wieloletniego main eventera, Gunnera można by sprawdzić w me i ocenić czy to jego poziom. Przegapili jego momentum po feudzie ze Stormem.

  OdpowiedzUsuń
 7. w każdym razie tna musi zakontraktować jeszcze kilku młodych dobrych zawodników, tylko problem w tym, że nie wszyscy chcą przyjść do tna, szkoda że tego del rio się nie udało ściągnać, ale i tak dobrze że udało im się ściągnac drew gallowaya to dobry ruch ze strony tna

  OdpowiedzUsuń
 8. @2UP
  W szczególności z jego umiejętnościami aktorskimi,które są bardzo mizerne i z finisherem w postaci side slam lub elbow drop co jest bardzo niewiarygodne,kiedy pół rosteru wykonuje te akcje jak zwykłą część swojego moves set.A po za tym już pokazał co potrafi będąc mistrzem-podczas jego prom,jeżeli oglądałem Impact na żywo(co często robię) przeważnie zdarzało mi się przysypiać ze znudzenia.Magnus to jest jedynie materiał mid card.Już 2 razy dostał szansę na skok w hierarchii(z czego raz był na samym szczycie) i obydwa razy kompletnie nie wykorzystał,a raczej udowodnił,że nie nadaje się do ME.

  OdpowiedzUsuń
 9. i tu leży problem, są gusta i guściki, dla jednym magnus to wieloletni main eventer, a dla innych nadaje się midcard lub nawet do zwolnienia, tak samo jest z tna, jedni cały czas krytykują tna bo jest za co, a drudzy nie dostrzegają tandety i permanentnych błędów i wszystko im pasuje

  OdpowiedzUsuń
 10. No to powiedz co ci się nie podobało w tym impakcie. A tak w ogóle ja dostrzegam błędy TNA ale nie wypisuje cały czas że jest okropne jak niektórzy. Nic nie jest doskonałe i trzeba nauczyć się z tym żyć a te dzieci co tu tak krytykują po prostu chciałyby żeby wszystko było idealne i bez zarzutu. A i tak co by TNA nie zrobiło to będzie źle. A jak już się kończą rzeczy do skrytykowania to zaczyna się krytyka stolików itp. Proszę was dajcie już w końcu spokój bo to się już nudne robi znam już wasze zdanie bo komentujecie tak co tydzień i na serio już wystarczy.

  OdpowiedzUsuń
 11. i znowu o tym stoliku, daj spokój bo sam jesteś nudny już, dla jednych tna jest super dla innych nie i koniec tematu

  OdpowiedzUsuń
 12. a ostatni impact był tak emocjonujący, że nic z niego nie pamiętam

  OdpowiedzUsuń
 13. @3UP
  Facet era cenzury skończyła się już dawno.Teraz każdy ma prawo wyrazić opinię i ważne,aby nie odbiegała ona od prawdy.Trzeba oceniać różne rzeczy obiektywnie,bo słodzenie bez wytknięcia także minusów szkodzi na odbiór produktu-tak samo jest w każdym aspekcie czy to np.w sporcie czy w kinematografii-widz ma prawo do komentarza i oceny tego co widział A taką wypowiedzią tylko potwierdzasz,że to ty jesteś jeszcze mentalnym ,,dzieckiem'',bo nie potrafisz znieść obiektywnej oceny czegoś co wychwalasz.

  OdpowiedzUsuń
 14. epickie story z goleniem włosów, smukła awesome kong, eric young czyli najlepeszy heel w tna, kolejna stajnia z braku pomysłu na zawodników takich jak samoa joe, to jest dobre Twoim zdaniem ?

  OdpowiedzUsuń
 15. Odpowiedź brzmi: TAK. A pytanie brzmi: A jakie ty masz pomysły na story?

  OdpowiedzUsuń
 16. i o czym tu gadać

  OdpowiedzUsuń