11 marca 2015

Hardy z kontraktem, rating, Angle i nowe kontrakty


John Gaburick ogłosił, że Matt Hardy podpisał kontrakt z TNA. Kontrakt prawdopodobnie został podpisany na okres 2 lat.

Ostatni Impact Wrestling oglądało 421 tys. widzów, a powtórkę 162 tys. co daje nam łączną sumę 583 tys. widzów co jest wzrostem względem poprzedniego tygodnia.

Destination America nakłania TNA do tego, aby Kurt Angle był ważną postacią podczas Impactów. Angle nadal jest najgłośnijszym nazwiskiem jakie aktualnie ma TNA, a dodatkowo stacji podoba się to, że może ich reklamować mistrz olimpijski. 

Bob Ryder napisał ostatnio, że w najbliższym czasie możemy się spodziewać kilku nowych zawodników w TNA oraz kilku przedłużeń umów. Pierwszym z nich jest właśnie Matt Hardy.
Prawdopodobnie jednym z nowych zawodników będzie Shaun Ricker, który napisał ostatnio, że będzie na tapingach w Orlando.
A kogo wy byście chcieli zobaczyć w TNA?

10 komentarzy:

 1. Pewnie chodzi o Crimsona, Sonjay Dutta i Rosite.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oho, już się zaczyna wpieprzanie w produkt. Robiło to Spike i zaczyna robić DA.

  Kto to jest ten Shaun Ricker? Dobry? Jaki preferuje styl walki?

  OdpowiedzUsuń
 3. Już się nie mogę doczekać długiego i nudnego reignu Angle'a z pasem WHC.Przecież TNA w inny sposób nie potrafi promować swoich ,,twarzy federacji'' jak tylko dać im główny pas...

  OdpowiedzUsuń
 4. Tu nie chodzi o promowanie, a raczej o podziękowanie. To jest ostatni rok Kurta w TNA i prawdopodobnie ostatni rok jako czynny wrestler, więc TNA w ten sposób chce mu podziękować za wszystko co zrobił dla TNA, a było tego sporo.

  OdpowiedzUsuń
 5. UP
  Amen. Szkoda że niektórzy takich prostych rzeczy nie rozumieją i muszą się przypieprzyć na siłę bo to przecież takie typowo polskie...

  OdpowiedzUsuń
 6. @UP
  Rozumieją(ja sam jestem zwolennikiem dawania pasów jako zwieńczenie świetnej kariery-patrz np. The Undertaker nawet na ten 1 miesiąc),tylko problem w tym,że DA też chce,żeby to on był twarzą federacji,a to oznacza,że TNA będzie wydłużało jego run i z kilku miesięcy może zrobić się prawie rok,a to na pewno nie będzie takie dobre.

  OdpowiedzUsuń
 7. Cóż, bądź co bądź jest to produkt głównie na rynek amerykański, u nich mistrza olimpijskiego w zapasach się wielbi, a u Nas trzech złotych z Atlanty nawet nie wspomina :P Tak patrząc obecnie na Kurta to jest on coś jak ten z Pushera wiec wolałbym by pozostawili Joe... a tu jeszcze dać mu pas

  OdpowiedzUsuń
 8. Podziękowanie? TNA jak dotąd ładnie dziękowała zasłużonym zawodnikom, patrz AJ Styles, Danielos, Kazarian, Bully Ray, Sabin czy teraz Joe.

  OdpowiedzUsuń
 9. @UP
  Ray i Joe odeszli z federacji na własne życzenie,bo im się booking i kasa nie zgadzała.Zresztą co do Joe to żadna strata,bo już od dawna był nijaki i oprócz solidnych walk nie dawał ani bardzo dobrych prom ani wizerunkowo nie pokazywał niczego dobrego.Teraz najprawdopodobniej będzie odcinał kupony w WWE odgrywając rolę naczelnego,nic niemówiącego samoańskiego neandertalczyka.

  OdpowiedzUsuń
 10. Sabin też zaczął gwiazdorzyć i chciał zbyt wiele kasy. Styles został dobrą ofertę jak na kryzys finansowy w TNA ale jemu nie podobała się ogólna sytuacja w federacji. Można powiedzieć że z wymienionych tylko Daniels i Kaz odeszli decyzją federacji i jak widać po ich występach w ROH była to słuszna decyzja. Kaz jest bez formy, Daniels daje radę ale wieku nie oszuka.

  OdpowiedzUsuń