15 marca 2015

Impact Wrestling 10.04.2015

- Promo Kurta Angle, który mówił o tym, że nie czuje się dobrze po zwycięstwie nad Lashley'em, gdyż wygrał przez błąd sędziego. Zaprosił na ring Lashley'a, a następnie powiedział, że pokonał go raz i zrobi to ponownie. Przerywa im Eric Young, który mówi, że to on powinien walczyć o pas, gdyż jest na pierwszym miejscu w rankingu. Później dochodzi do małej bójki po czym Angle oznajmia, że będzie bronił tytułu przeciwko Lashley'owi i Youngowi.

- The Revolution w składzie James Storm, Manik, Abyss i Khoya pojawiają się w ringu. Storm usiadł na krześle i mówił, że miał inne oczekiwania względem tej grupy. Wszystkim członkom stajni dał szansę, której niestety nie wykorzystali. Storm dodał również, że już nigdy nie zobaczymy The Great Sanady po czym ogłosił, że odbędzie się 3 way między członkami The Revolution, a zwycięzca weźmie z nim udział w turnieju o pasy TT.

1. Triple Threat Match
Khoya defeated Manik and Abyss

- The Rising pojawiają się na ringu, Drew Galloway mówił o zmianie wrestlingu na lepsze. Przedstawił swoich przyjaciół. Pojawili się członkowi BDC po czym doszło do bójki, a następnie do walki 3 vs 3.

2. Six Man Tag Team Match
The Rising defeated BDC via DQ - w walce interweniował zamaskowany zawodnik, którym okazał się być Homicide!

3. Davey Richards defeated Zema Ion

4. TNA World Heavyweight Championship Match
Kurt Angle defeated Lashley and Eric Young

2 komentarze:

  1. mam nadzieje że faktycznie sanady już nie będzie, a revolution się rozpadnie, bo ta stajnia to żart, kto tam jest w creative teamie ? wstyd

    OdpowiedzUsuń
  2. a eric young pasuje do towarzystwa typu kurt angle i lashley jak pieść do oka, powinni zwolnić go, a nie do main eventów go jeszcze pchają

    OdpowiedzUsuń