15 marca 2015

Impact Wrestling 27.03.2015 - wyniki

- James Storm wygłosił promo w ringu, który był otoczony stalową klatką. Mówił o tym, że gdy ostatnio był wewnątrz tej klatki wyeliminował Jeffa Hardy'ego, a dziś dokończy swego dzieła eliminując go na dobre. Na arenie pojawił się Hardy, którego zaatakował Manik, a następnie Abyss, z którymi Jeff sobie poradził. Storm powiedział, że wszystko zakończy się dzisiejszego wieczorem.

- Mistrz TNA - Kurt Angle wygłosił promo, w którym podziękował wszystkim fanom za wsparcie przez te wszystkie lata. Powiedział również, że bycie mistrzem po wszystkim co przeszedł to najlepszy moment w jego życiu. Przerwał mu EC3 wraz z Tyrusem. Ethan mówił, że pokonał wszystkich Hall of Famerów TNA i pokona również Kurta w walce o pas. Na arenie pojawili się Bobby Roode, Eric Young oraz Austin Aries, którzy również mieli ochotę na pas Kurta po czym mistrz opuścił ring. Tyrus, EC3 i EY zaatakowali Ariesa i Roode'a, którym na pomoc wbiegł Mr. Anderson.

1. Six-Man Tag Team Match
Eric Young, EC3, Tyrus defeated Austin Aries, Bobby Roode, Mr. Anderson

2. Awesome Kong beat Brooke
Po walce na pomoc Brooke przybiegła Taryn Terrell.

Segment z udziałem Brama, Magnusa i Mickie James, po którym dochodzi do bójki.

3. TNA X-Division champion Rockstar Spud beat Low Ki

- MVP wygłosił promo, w którym mówił, że BDC chcą dorwać Drewa. Wtedy z tłumu wyszli Shaun Ricker i Tevita Fifita ( były Camacho z WWE ). Drew Galloway przedstawił swoich kolegów po czym oznajmił, że ich grupa nazywa się The Rising.

4. Six Sides of Steel Cage Match
Jeff Hardy defeated James Storm

7 komentarzy:

 1. znowu stajnia ? to mamy już 4, dobrze chociaż że zakończyli to story z goleniem włosów, denerwuje mnie też ciągła obecność erica younga w main eventach, już bym wolał mr andersona w to miejsce

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzecia stajnia (BDC, Revolution, Rising) ale fakt faktem jest ich za dużo. Story z goleniem włosów było jednym z lepszych w TNA a Main Event to majstersztyk. Young jest dobry w roli heela i cieszy mnie że trzymają go wysoko.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolejna stajnia potwierdza tylko jedno-tych ludzi siedzących w CT powinno się jak najszybciej pozbyć.5 stajni dowodzi tylko o braku kreatywności tych ludzi-co przekreśla ich jako booker'ów

  OdpowiedzUsuń
 4. Wojna gangów w TNA v.23456789 za 3,2,1...

  OdpowiedzUsuń
 5. story z goleniem włosów jedno z lepszych w tna ? litości, nawet jak na tna to jest dno

  OdpowiedzUsuń
 6. i w tna jest 5 stajni, a nie 3 - bdc, revolution, menagerie, bromans i rising

  OdpowiedzUsuń
 7. Managerie właściwie nie istnieje, a Bromans to gówniany tag team, który za chwile się rozpadnie bo jaką może mieć przyszłość team, który rozwala średniej klasy zawodniczka?

  OdpowiedzUsuń