16 marca 2015

Wyniki tapingów z dnia 15.03.2015

Tym razem całe 4 godziny show w jednym poście, gdyż prawdopodobnie dziś zostaną dograne walki kobiet, aby wypełnić całe show przez co ciężko zgadnąć w jaki dzień, która walka zostanie wyemitowana.


- Promo Hardasów, w którym bracia cieszyli się, że mogą ponownie walczyć w tag teamu oraz, że chcą zdobyć tytuły mistrzowskie. Obiecali również Wilkom, że jeśli oni wygrają pasy, a Eddie wyzdrowieje to dostaną title shota. Przerwało im nadejście EC3, który wspomniał, że od 19 miesięcy jest niepokonany, ale jako, że nie dostał szansy walki o pas TNA to postanowił wziąć udział w turnieju TT, a jego partnerem będzie Bram. Po chwili na arenie pojawia się Mr. Anderson, który przedstawia swojego TT partnera - Rockstar Spuda. Na arenie pojawił się również Austin Aries wraz z teczką FoF. Aries przyznał, że jest nieco chciwy, więc w następnym tygodniu zostawi swoją teczkę w domu i weźmie udział w turnieju. Jego TT partnerem będzie Bobby Roode!

- Na ringu pojawili się członkowie BDC i The Rising. MVP ogłosił, że odbędzie się walka 1 vs 1.

1. Mikah defeated Kenny King

2. #1 contender's match
Brooke defeated Gail Kim, Angelina Love, and Madison Rayne

3. Tag Team Tournament
The Hardys defeated James Storm and Khoya

- Promo Kurta, który mówił, że będzie bronił swojego tytułu przeciwko Ericowi Youngowi po czym zaprosił go na ring. EY mówił, że Angle będzie walczył z prawdziwym Ericiem Youngiem. Przerwało im nadejście Austina Ariesa, który powiedział, że dziś zamierza wykorzystać swoją walizkę dając fanom najlepszą walkę.

4. Laura Dennis (Cherry Bomb) defeated Jade (Mia Yim) with Marti (Marti Belle) by DQ

- Promo EC3, który przypomniał wszystkim, że pokonał każdego HoF TNA i w tym roku zdobędzie pas TNA. Mówił również, że będzie go bronił na całym świecie, a nawet na Księżycu i na Marsie. Swoją przemowę zakończył słowami, aby Bóg błogosławił TNA i niech Bóg błogosławi EC3. Na arenę postanowił przyjść Mr. Anderson, który zaproponował Ethanowi, by ten startował na prezydenta. Anderson powiedział również, że czekał 11 lat na swój pierwszy tytuł mistrzowski po czym doszło do bójki między nim i EC3, któremu na pomoc przybył Tyrus.

- The Doll House ( Jade i Marti ) oznajmiły, że mają niespodziankę dla fanów i zobaczą ją pod koniec show.

- Promo Magnusa, który podziękował wszystkim za wsparcie. Powiedział, że dziś nie chodzi o niego, ale o przyszłość Mickie James, którą przedstawił jako najlepszą KO wszechczasów. Mickie podziękowała wszystkim za to, że przyjęli ją z otwartymi ramionami, a następnie mówiła o tym, że pokonała najlepsze zawodniczki w tym biznesie. Była mistrzyni wspomniała, że dawniej najważniejszym celem był pas, a teraz jest nim jej syn Donovan i to najwyższy czas, by wrócić do domu i być mamą. Na arenie pojawił się James Storm, który stwierdził, że fani chcą zobaczyć ją jeszcze w ringu. Następnie przypomniał jej, że ludzie ją kochają i prosi ją, aby stoczyła jeszcze jedną walkę co szybko podchwyciła publika.

5. Davey Richards defeated Manik
Po walce Richardsa zaatakowali Abyss i Khoya, ale na pomoc przybiegli mu The Hardys. Oznajmili, że zobaczymy dziś walkę 3 vs 3 i będzie to Street Fight.

6. No DQ Match for the TNA Knockouts Championship
Taryn Terrell defeated Awesome Kong
( Jade i Marti pomogły wygrać Taryn po czym oznajmiły, że Taryn jest z nimi ).

- Walka Kurt Angle vs Austin Aries nie doszła do skutku. Ariesa w drodze na ring zaatakował Eric Young, który wykonał mu piledrive na rampie, po czym Aries został wywieziony na noszach.

7. Four-Way Ladder Match for the TNA X-Division Championship
Kenny King defeated Rockstar Spud, Mandrews, and Tigre Uno - NEW CHAMP

8. Steel pipe on a pole match
Drew Galloway defeated Low Ki

9. Six man tag street fight
Davey Richards and the Hardys defeated The Revolution (Abyss, Khoya, Manik)

Xplosion
Bobby Roode defeated Robbie E

21 komentarzy:

 1. James Storm w takiej roli?

  OdpowiedzUsuń
 2. czyli Aries odchodzi...

  OdpowiedzUsuń
 3. Wydaje mi się, że takim zachowaniem chciałby ją przeciągnąć na stronę Revolution jak w przypadku Richardsa, albo Edwards ( już nie pamiętam, którego ).

  OdpowiedzUsuń
 4. myślałem że revolution już nie będzie, mickie james pewnie odejdzie, a aries może zostanie mistrzem, ogólnie dość ciekawie się zapowiada

  OdpowiedzUsuń
 5. pewnie zostanie, a co się dzieje z velvet sky występuje gdzieś ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Podobno pojawila sie na gali House of Hardcore

  OdpowiedzUsuń
 7. a havok odeszła z tna czy co ?

  OdpowiedzUsuń
 8. Bob Ryder pisał kiedyś, że Habok nadal jest w TNA. Miała być na tych tapingach, ale nie wiadomo czemu jej nie ma.

  OdpowiedzUsuń
 9. Aries odejdzie, tym atakiem Younga pewnie chcą go usunać z tv

  OdpowiedzUsuń
 10. Błagam tylko,żeby z tego nie zrobiło się Young vs Aries z Erickiem jako heel'owym mistrzem.Wcale nie zdziwię jak Mickie i Magnus zwrócą się przeciwko sobie i ktoś z 2 dołączy do Revolution.Jeżeli to będzie Magnus to na 99% wykorzystają ze Stormem walizkę na pasy TT.Błagam nie róbcie z Younga po raz 2 mistrza.Nie zniosę feudu o pas WHC Young vs Aries.W roli face'owego underdoga był on zjadliwy,ale jako heel bardzo irytuje.O stajni w dywizje KO nawet się nie wypowiem,bo to jest szczyt braku jakiejkolwiek kreatywności

  OdpowiedzUsuń
 11. wkurze się jeśli zamienili havok na awesome kong aby była jedyną destroyerką, tak samo rebel, knoxa i crazy steva chyba nie było na tapingach ciekawe co z nimi będzie

  OdpowiedzUsuń
 12. Bob Ryder napisał że w tym tygodniu będzie więcej niespodzianek + DUŻY NOWY talent.
  Ciekawe.

  OdpowiedzUsuń
 13. czyli dzisiaj bo dziś ostatni dzień tapingów, ciekawe kto, może chris hero dał się w końcu przekonać, ciekawe o kogo chodzi może ktoś z roh michael bennet

  OdpowiedzUsuń
 14. samuela shawa też nie było chyba na tapingach, oby go nie zwolnili, bo to ciekawa pastać

  OdpowiedzUsuń
 15. Oni powinni zatrudnić Carlito,bo to bardzo dobry mówca,a dodatkowo w ringu też jest bardzo solidny.

  OdpowiedzUsuń
 16. a może będzie to mason ryan

  OdpowiedzUsuń
 17. hero to tłusta świnia, ryan drewno, carlito umie tylko pluć jabłkiem, shaw jest jednowymiarowy

  OdpowiedzUsuń
 18. @UP
  Szkoda tylko,że tłuste świnie to są najczęściej świetni wrestlerzy(patrz JBL,który swego czasu był najlepszym mówcą u konkurencji).Tak samo można powiedzieć o MVP,że udawał tylko koszykarza-a teraz to jest absolutny top 1 w TNA pod względem umiejętności mikrofonowych.Nigdy nie ocenia się wrestlera po okładce,chociaż co do Ryana i Shawa to zgadzam się,gdyż wystarczająco się ich naoglądałem,żeby móc to stwierdzić.

  OdpowiedzUsuń
 19. nie wiem jak wy ale ja nie oglądam wrestlingu żeby zobaczyć jak kto sobie radzi na mikrofonie, ale żeby zobaczyć walki i tylko to mnie interesuje. Tak jak teraz Drew pierdoli coś tyle czasu, ale jakoś tego błysku nie ma i specjalnej różnicy między nim a takim Kingiem nie widać.

  OdpowiedzUsuń
 20. @UP
  Bez względu na wszystko wrestling to nie jest sport walki,a bardziej kino akcji.Jak każdy aktor wrestler musi też być dobry na mikrofonieJeżeli ktoś chce oglądać samą walkę to wybiera przeważnie nieudawane MMA,a nie wrestling,chociaż i zdarzają się też wyjątki jak twój.Ludzie oglądający wrestling chcą złożoności nietuzinkowej i wciągającej historii,a taka historia jest tworzona przez dobre i ciekawe wypowiedzi.

  OdpowiedzUsuń