19 kwietnia 2015

Newsy

Podobno TNA kontaktowało się z AAA w sprawie wysłania trzech swoich zawodników, którzy mieliby wziąć udział w turnieju Lucha Libre World Cup. Mówi się o tym, że obie federacje mogą ponownie współpracować.

Taz zdementował plotki, które mówiły o tym, że nie jest zadowolony z zarobków TNA. W swoim podcaście wyznał, że zarobki miał dobre, a o zwolnienie poprosił sam, gdyż chciał skupić się na innych rzeczach. Kolejny były pracownik obala plotkę jakoby było mu tak bardzo źle w TNA...

W następnym tygodniu powinniśmy dowiedzieć się kiedy oraz gdzie dokładnie odbędzie się Slammiversary. Według plotek gala prawdopodobnie odbędzie się w Texasie lub Las Vegas.

EDIT:

Prawdopodobnym kandydatem, gdzie odbędzie się Slammiversary jest również Orlando czego osobiście bym nie chciał.

Billy Corgan był obecny w biurach TNA w Nashville w zeszłym tygodniu, ale nie wiadomo w jakim celu. Billy Corgan to wokalista Smashing Pumpkins, a w przeszłości był zaangażowany w wrestling między innymi w Resistance Pro Wrestling. To o nim mówiło się również, że wraz z Jeffem Jarrettem miał wykupić TNA z rąk Dixie Carter.

8 maja Impact Wrestling będzie nadawany na żywo. Podobno plany TNA są takie, żeby w czerwcu przed Slammiversary również odbył się Impact na żywo.

3 komentarze:

  1. Tupak, jak jest jakiś problem to zawsze warto zapytać Ciebie... Nie wiesz czy można gdzieś obejrzeć ONO: Hardcore Justice? Minęły 2 tygodnie od premiery gali. Zawsze po tym czasie już są linki a w tym przypadku nie ma nic. Akurat ta gala ma ciekawą kartę i chciałbym zobaczyć jak to wyszło.

    OdpowiedzUsuń
  2. Z tego co widzę to nawet na XWT tego nie ma. Dziwne, bo emisja w UK była w tamtym tygodniu, a zazwyczaj wtedy pojawiały się linki do gali.Pewnie pod koniec miesiąca dopiero ktoś wrzuci.

    OdpowiedzUsuń