21 maja 2015

TNA zniknie z TV i inne newsy

Według naszego ulubionego newsmana i jakżesz rzetelnego i nigdy nie kłamiącego w sprawach TNA, federacja o której jest ten blog zostanie zdjęta z ramówki Destination America.
Kontrakt DA z TNA został podpisany na 2 lata z tym, że DA we wrzesniu może zerwać kontrakt.
Podobno szefostwo stacji już jest przekonane, że najchętniej oglądany program na ich stacji zostanie zdjęty.
Pamiętajmy jednak o tym, że Dave Meltzer ostatnio nie został zaproszony na konferencje TNA z czego dość głośno żartowali pracownicy TNA. Jeśli TNA nie zostanie zdjęte z ramówki DA we wrześniu to portale wrestlingowe powinny przestać podawać jego informacje odnośnie TNA, bo nasz przyjaciel czasem przechodzi samego siebie. Dziwi kogoś, że taki news pojawia się, gdy produkt serwowany przez TNA jest na dobrym poziomie od dłuższego czasu?

Eric Bischoff, Jason Hervey i Garett Bischoff pozwali TNA za niewypłacenie należności w wysokości 114 500 dolarów. Pozew złożono 15 maja w Davidson County w Tennessee.
Wszyscy trzej panowie nie pracowali dla TNA od roku, ale podobno ich kontrakt nadal był ważny, a mieli dostawać pieniądze bez względu na to czy pracują czy też nie.
Oczywiście będziemy informować was na bierząco w tej sprawie.

Billy Corgan podobno zrobił bardzo dobre wrażenie na pracownikach. Większość spodziewała się, że ma to być tylko wielkie nazwisko, które przyciągnie widzów, a jak się okazuje Billy jest bardzo zaangażowany i daje z siebie 100 %.

Podczas ostatnich tapingów IW na zapleczu obecny był Simon Inoki, który w Japonii przewodzi federacji IGF. Prawdopodobnie o tą federację chodzi w sprawie nowej współpracy.

Jeff Jarrett w ostatnim wywidzie powiedział, że jest teraz w dobrych stosunkach z Dixie Carter. Prawdopodobnie dlatego Tyrus pojawi się w GFW o ile nie zostanie zwolniony z TNA. Niektórzy uważają, że Jeff Jarrett chce współpracować z TNA co wiązałoby się z wymianą zawodnikami.


5 komentarzy:

 1. Tupak w pierwszym newsie jak zawsze na propsie :D

  OdpowiedzUsuń
 2. haha pan Meltzer przechodzi samego siebie.

  Współpraca TNA z GFW? Jestem na tak. Wiadomo że nie zobaczymy Young Bucks, Fisha i tym podobnych gwiazd bo Jarrett sam ich wypożycza ale już takiego Dutta który nie jest związany z żadną konkurencyjną fedką chciałbym widzieć zarówno w TNA jak i GFW.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cos w tym musi niestety być.teraz okazalo sie ze przed slamivrrsary nagrają kilka impactowktore będą po ppv

  OdpowiedzUsuń
 4. Skoro DA jest głupie to niech ściagnie najepszy program z ratingami. Znajdą się inne stacje, przecież kilka się zgłosiło.
  Jarrett widać się lekko zesrał i chce współpracować. Dla mnie to byłoby super. Oby się dogadali.

  OdpowiedzUsuń
 5. już tna wydało oświadczenie że to nieprawda

  OdpowiedzUsuń