3 czerwca 2015

Kim miał być kolejny HoF

Pewnie pamiętacie jak jakiś czas temu pisałem, że w tym roku TNA planuje wprowadzić do Hall of Fame kogoś kto aktualnie nie ma kontraktu z TNA. Otóż tą osobą był AJ Styles! Parę miesięcy temu TNA kontaktowało się z nim i zaproponowali mu jednorazowy kontrakt na walkę na Slammiversary, a podczas samej gali AJ miałby być ogłoszony kolejnym Hall of Famerem. AJ jednak odrzucił ofertę mówiąc, że chce się skupić w 100 % na NJPW, z którymi ma podpisany kontrakt oraz na ROH, z którymi współpracuje NJPW.
Teraz nasuwa się pytanie, kogo w tym roku wprowadzi TNA do HoF? I czy w ogóle w tym roku będzie ktoś dodany? Według mnie TNA może z tego wyjść wprowadzając Jerry Lynna. Chyba nie ma osoby, która uważałaby, że Jerry nie zasłużył by być w HoF.

25 komentarzy:

 1. jest dużo kandydatów/kandydatek, nie będą mieli problemu kogoś odpowiedniego wybrać, szkoda że aj się wypiął na tna odrzucając hof, chociaż może faktycznie to przez kontrakty i kiedyś go wprowadzą do hof, bo to największa legenda tna, druga rzecz to że podobno na ja stylesa w końca ma ochote wwe i może dlatego odmówił, jeżeli samoa joe trafił do wwe to i aj styles możliwe że to zrobi jak myślicie ? to ostatnia szansa dla niego już, bo nie jest juz młody i pewnie trafiłby szybko do głównego rosteru tak jak to będzie pewnie z samoa joe

  OdpowiedzUsuń
 2. Pójdzie do WWE i będzie zbierał ciągle bęcki od Jaśka, bo WWE będzie chciało upokorzyć twarz TNA

  OdpowiedzUsuń
 3. AJ nie wypiął się tylko ma zobowiązania kontaktowe i chciał być w porządku w stosunku do NJPW oraz ROH. Kiedyś i tak do HOF trafi. AJ w WWE? Swoje lata już ma i może grymasić na napięty grafik. To rodzinny człowiek, który nie potrzebuje na koniec kariery spędzać 300 dni w roku poza domem.

  OdpowiedzUsuń
 4. zobaczymy czy samoa joe zeszmacą, jeśli nie to pewnie i aj trafi do wwe

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak nie Jarrett to powinni wprowadzić Ravena.W końcu miał on bardzo duży wkład w rozwój federacji we wczesnym etapie jej istnienia do około 2005/2006 roku co powinno być nagrodzone.Nawet jego ostatnią walkę bym przetrawił,jeżeli byłaby ona kwintesencją typowego hardcore'u z przeszłości TNA.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zobaczymy kogo wybiorą. Wydaje się, że to co szykują z Bramem jest robione pod kogoś z HOF (nie będę spoilerował o co chodzi).

  OdpowiedzUsuń
 7. najlepszy kandydat to joseph park

  OdpowiedzUsuń
 8. Czytacie tweety z lewej strony bloga? Ten od Dixie jest nawet ciekawy.

  OdpowiedzUsuń
 9. wiadomo o co chodzi

  OdpowiedzUsuń
 10. dixie wszystko zdradza żeby podnieść ratingi o kilka osób, a zepsuć niespodziankę wszystkim ogladącym regularnie

  OdpowiedzUsuń
 11. Jest jeszcze Cristian Cage. Osobiście to bym wolał aby do HoF trafił jakiś tag team jak LAX czy AMW.

  OdpowiedzUsuń
 12. taf team juz jest pora na kobiete a tą kobietą jest... Gail Kim.

  OdpowiedzUsuń
 13. albo awesome kong

  OdpowiedzUsuń
 14. pope is pimpin!

  OdpowiedzUsuń
 15. pierwszy raz od wielu miesięcy jest ciekaw następnego impacta, brawo tna w końcu coś się ruszyło oby tak dalej, w końcu jakieś wciągające story

  OdpowiedzUsuń
 16. W końcu Dirty Heels wrócili naprawdę, bo do tej pory byli raczej Dirty Faces ;). Oby Aries wygrał WHC bo mu sie należy jak psu buda, ale i tak pewnie Angle wygra, i dalej będzie jakże "ciekawym" mistrzem (lubie go, ale już zaczyna nudzić, powinien przejść Heel turn czy coś, wtedy by mógł jeszcze być mistrzem dłuuuuugi czas).

  OdpowiedzUsuń
 17. za dużo tych heeli, nie byłoby sensownych walk.

  OdpowiedzUsuń
 18. Ja bym wolał, żeby Aries nie wykorzystywał teraz walizki. Moim zdaniem lepiej byłoby gdyby ECIII wygrał pas i Austin później odebrał mu tytuł

  OdpowiedzUsuń
 19. Jak dla mnie to Aries odchodzi + Roode go atakuje na Slammy, czyli pewnie na finałowej walce z Wilkami o pas TT. Roode przechodzi heel turn i idzie na Cartera, który zdobędzie pewnie tytuł. Chyba że z koronacją Cartera poczekają na BfG.

  OdpowiedzUsuń
 20. Osobiście wolałbym żeby Roode dołączył do Revolution, i tutaj Storm kompletnie zmienia skład. Wywalają Manika, który idzie na pas Xsów, Hindus niech idzie solo, choć mało zdziała. Abyss na emeryturę.
  Do tego Gunner, Shaw i byśmy mieli grupę destroyerów.
  Kompletnie mi wisi grupa MVP i Gallowaya, nie wiem do czego to ma prowadzić..

  OdpowiedzUsuń
 21. "Roode przechodzi heel turn i idzie na Cartera, "

  i co, heel vs heel? nie bookuje się takich feudów, odpada

  "Osobiście wolałbym żeby Roode dołączył do Revolution"

  to również odpada, roode jest zbyt mocny żeby robić komuś za podwładnego, on się nadaje tylko na lidera jakieś stajni a nie lamusa którego po przegranej storm może bić z liścia

  OdpowiedzUsuń
 22. Niecałe 300k ludzi oglądało TNA
  Roh 163 k

  Słabiutko.

  OdpowiedzUsuń
 23. To niech dadzą coś nowego heel+heel, jakaś innowacyjność.
  Havok podobno w NXT na tryoucie

  OdpowiedzUsuń
 24. W końcu się okaże, że aries, roode i aj styles też trafią do wwe, które ostatnio zmieniło stosunek do zawodników tna, czyli zakontraktowanie samoa joe i zainteresowanie aj stylesem

  OdpowiedzUsuń
 25. Stosunek WWE do takich zawodników TNA zawsze był taki sam, ale po prostu musieli mówić co innego.
  Przecież Roodem już nie raz się interesowali i chcieli ściągnąć całe Beer Money do siebie.

  OdpowiedzUsuń