25 czerwca 2015

TNA Impact Wrestling 25.6.2015 - Raport


TNA Impact Wrestling 25.6.2015

Galę rozpoczynamy od EC3 i Tyrusa, którzy na zapleczu zostali złapani przez Jeremy'ego Borasha. Carter powiedział, że wybrał przeciwnika dla Angle'a i będzie to człowiek, który jest doświadczony w tym biznesie.

Kurt Angle pojawił się w ringu przed walką o swójPAS mistrzowski, którą stoczy w przyszłym tygodniu gdy to jego przeciwnikiem będzie EC3. Angle zaczął od tego, że będzie chciał dzisiaj sobie coś udowodnić, bowiem w przyszłym tygodniu zakończy kampanię Cartera. Na odpowiedź pretendenta nie trzeba było długo czekać, bo pojawił się on na rampie razem z Tyrusem. Ethan powiedział, że ślubuje to, iż w przyszłym tygodniu zostanie mistrzem. Angle obiecał za to Carterowi, że będzie klepał tak samo jak dzisiejszy przeciwnik Angle'a. Bratanek Dixie przypomniał więc o swojej liście pokonanych legend oraz o tym, że nadal jest niepokonany. Angle odparł, że ego Cartera samo mu zaszkodzi. W przyszłym tygodniu nie pomoże mu ani Dixie, a nie Tyrus ani jego własne ego, bo on doprowadzi do tego, że seria zwycięstw zostanie przerwana a on sam będzie klepał. Nadszedł czas na pokazanie przeciwnika mistrza i Ethan ruszył w stronę ringu i wydawało się, że sam będzie chciał dziś walczyć z Kurtem. Jednak nagle zagrała muzyka Matta Hardego więc to on będzie rywalem mistrz olimpijskiego.

[center]Match nr 1 – Elimination Match for X Division Championship Match
Grado vs Tigre Uno vs Low Ki

Low Ki rozpoczął kłótnie z Grado i uderzył w twarz. Następnie wyrzucił z ringu Uno ale sam wpadł na serię ciosów od grubego Brytyjczyka. Ki powalił oponenta ale wpadł na Hurricanrane od Uno. Członek BDC wyleciał za ring i naprzeciwko siebie stanęli Grado i Tigre. Anglik wykonał Body Slam ale nie trafił z Big Bootem. Na szczęście uniknął Corner Splasha i sam zaaplikował Running Senton. Wszedł on następnie na trzecią linę ale został zrzucony przez Ki. Low sam wszedł na narożnik aplikując przeciwnikowi Diving Foot Stomp .1..2....3...Grado wyeliminowany. Meksykanin powalił rywala ale kilka Roll Upów nie dało mu wygranej. Wymierzył więc potężne chopy w narożniku. Sam wpadł jednak na kopniaka, Ki szybko doszedł do głosy wykonał Facebuster .1..2....Kickout. Były mistrz wszedł na narożnik ale został podcięty przez oponenta, który wykonał do tego chop. Rozpoczęła się walka u góry, Tigre wykonał niesamowity Springboard Avalanche Frankenstainer .1....2...Kickout. Uno odbił się od lin ale nie trafił z Corkscrew Moonsaultem. Na szczęście sam uniknął Dropkicka i wymierzył Phoenix Splash .1...2...3...Tigre nowym mistrzem X Division !!

Czas Walki – 5.09
Ocena Walki - ** i 1/2 (Nic wielkiego. Najważniejsze jest chyba to, że Low Ki nie wygrał pasa. To było już wiele razy i niczym by się ten title run nie wyróżniał. Tigre był najlepszym wyborem, bo jest świeży oraz znakomity w ringu co już jest wielkim plusem. Może on będzie lepszy niż ostatni mistrzowie)

Segment na zapleczu z Dollhouse.

Match nr 2
Angelina Love vs Velvet Sky

Przed walką Love przypomniała, że Velvet musi dzisiaj wygrać aby znowu mieć tu prace. Velvet ruszyła na rywalkę Spearem oraz następnie serią potężnych rzutów w narożniki. Następnie dołożyła potężny Clothesline oraz wyrzuciła Angeline za ring. Ruszyła za nią i osłabiła ją wrzucając w stalowy narożnik. Love odpowiedziała kilkoma ciosami ale wpadła po chwili w schodki. Sky wrzuciła przeciwniczkę do ringu ale gdy sama chciała wejść to trafiła na potężny Dropkick, po którym wypadła za liny. Teraz więc to Angelina mogła dominować. Nadziała Sky na krawędź ringu i posłała ją do środka .1...2...Kickout. Love wykonała serię potężnych ciosów oraz mocne kopnięcie kolanem w głowę. Velver wpadła w narożnik, gdzie otrzymała Corner Splash a następnie Side Slam ..1...2...Kickout. Sky wymierzyła w odpowiedzi serię uderzeń ale sama wpadł na Clothesline. Angelina wskoczyła na drugą linę ale została zrzucona, następnie Sky zaaplikowała Clothesline oraz uderzenie w twarz i serię kopniaków. Podniosła ona jeszcze przeciwniczkę ale sama wpadła na Facebuster i DDT .1..2....Kickout. Pojedynek nadal trwa. Sky uniknęła Big Boota i zaaplikował Stunner .1...2..3...Velvet Sky odnosi piekielnie ważne zwycięstwo i wraca do rosteru.

Czas Walki – 5.21
Ocena Walki - ** i 1/2 (Na serio panie dały dobrą walkę. Zwłaszcza Velvet świetnie się oglądało, bo w nowej odmianie wypada znakomicie. Angeliny nie lubię więc nawet nie chcę jej oglądać, bowiem urodą nie grzeszy a w tej dywizji to chyba jest najważniejsze)

Segmenty na zapleczu z Dirty Heels a później z MVP.

Match nr 3 – Match 4 in the Best of 5SERIES for Vacant TNA Tag Team Titles
Dirty Heels vs Wolves – Full Metal Mayhem Match

Emocje były wielkie a zawodnicy weszli w klincz. Wolves wrzucili openentów w siebie i zaatakowali ich wspólnie czyszcząc ring. Dirty Heels wyszli za liny. Aries chwycił za krzesełko ale to samo zrobiły wilki i Bobby. Rozpoczęła się walka na te przedmioty i po chwili Bobby i Austin ponownie musieli opuścić pierścień. Roode i Aries chcieli pomyśleć za ringiem i chcieli trochę spokoju. Zaczęli się naradzać ale otrzymali na krawędzi Big Booty, Wolves chcieli wykonać Suicide Dive jednak wpadli w drabinę.

Gdy wracamy po reklamach to Dirty Heels zdecydowanie dominowali nad swoimi przeciwnikami. Austin zaczął dusić Richardsa jego własną koszulką a Roode dołożył Big Boot. Następnie Aries rozłożył dwa krzesełka na środku ringu i zapięli oni Headlocki przeciwnikom a sami siedzieli. Wielki wstały i wykonały serię uderzeń, niestety po chwili wpadli oni głową w krzesełka. Bobby wykonał Richardsowi katapultę prosto w pokrywę od śmietnika Ariesa. Austin zaczął ponownie rozdawać karty. Roode wrzucił drabinę do środka i ustawił ją w narożniku. Davey poleciał w ten przedmiot a po chwili to samo stało się z Edwardsem. Aries postanowił wykonać im Corner Dropkick ale Edwards wymierzył Roodowi Knee Strike a Richards, Ariesowi Suplex na drabinę. Następnie zaatakowali oni oponentów krzesełkiem oraz pokrywą od śmietnika. Wolves rzucili przeciwników na linę ale ci wyszli z ringu, tak więc wpadli na trzy suicide dive'y z rzędu. Akcja powróciła między liny. Fani chcieli stołów a Aries otrzymał cios krzesełkiem, Bobby;ego czekało dokładnie to samo. Gdyby tego było mało to wpadł on jeszcze na Foot Stomp. Następnie Davey wymierzył Suplex .1...2...Kickout. Edwards wyszedł za ring i wyciągnął łańcuch, Richards przypiął go sobie do nogi ale nie trafił z High Kickiem i sam otrzymał Uppercutt oraz wpadł na dźwignię. Eddie przerwał ją ciosem śmietnikiem. Akcja była kontynuowana więc Bobby za ringiem wrzucił Richardsa w bandę a Aries dołożył Suicide Dive. W ringu Kanadyjczyk rozstawił stół i i wykonał razem z Ariesem połączenie Missile Dropkicka z Powerbombem .1....2....Davey przerywa pin. Aries atakował Eddiego a Bobby ustawił na nim drabinę, Edwards jednak uwolnił się i razem z Daveyem wykonali finisher z kopniakiem w żebra 1....2....Austin przerywa pin. Wilki dominowały wkładając na Ariesa kosz i atakując go krzesełkiem. Richards i Edwards wykonali jeszcze Dropkicki z narożnika dla Ariesa, który miał kosz na głowie. Następnie wynieśli go na barki Edwardsa. Davey wszedł na narożnik ale pojawił się Roode i go zrzucił a następnie wykonał Eddiemu, low blow a Austin przeszedł do Roll Upu .1..2....3...2-2 więc odbędzie się trzecia walka.

Czas Walki – 18.07
Ocena Walki - **** (Znakomita walka, która miała emocje, bowiem mogło to się zakończyć już dzisiaj. Potrwa to jednak jeszcze tydzień co da nam dwie bardzo dobre walki, finałową oraz IW oraz pojedynek Richardsa z Ariesem na Slammiversary. To znakomite informacje, bo feud ten się zaczął rozkręcać i finał może być wręcz kozacki. Tak więc trzeba czekać na te walki i zobaczyć kto jednak zostanie mistrzami.)

Gdy komentatorzy omawiali tą walkę to nagle pojawili się Jeff Jarrett oraz Karen Jarrett. Wielki szok. Jarrett w ringu powiedział, że powrócił by zawalczyć na Slammiversary w King of the Moutain Matchu. Jeff zaczął także wymieniać wszystkie niesamowite momenty jakie spotkały go w TNA. Debiut Kurta Angle (pewnie Karen się to jeszcze bardziej podobało ;) ) Feud Kurta z Samoa Joe, znakomite występy AJ Stylesa czy uformowanie się Beer Money. Karen powiedziała, że Global Force Wrestling to jest ich przyszłość. Jeff przekonał ją by się tutaj pojawić, bowiem TNA to jego dziecko. Mówiła ona głównie o występie Jarretta już w niedzielę. Jarrett dodał, że na Slammiversary wygra King of the Mountain Match. Niesamowite emocje z pojawieniem się Jeffa, chyba nikt się tego nie spodziewał.

Match nr 4
Bram vs Vader

Kolejnym sensacyjnym powrotem dzisiaj jest Vader, który odpowiedział na wyzwanie Brama ! Vader niespodziewanie powalił rywala i wykonał mu serię swoich charakterystycznych ciosów. Następnie wymierzył potężny Clothesline, po którym Bram wpadł w narożnik. Legenda wykonała ponownie Clothesline co osłabiło Brytyjczyka. Bram odpowiedział serią mocnych uderzeń w narożniku. Mimo to Vader zdołał powalić oponenta, następnie znowu wymierzył potężny Clothesline. Niespodziewanie wszedł on na drugą linę wykonując swój Vader Bomb !! .1....2.....Bram położył nogę na linie. Anglik wypadł za ring, gdzie chwycił klucz, którym zaatakował przeciwnika a sędzia ogłosił dyskwalifikację. Anglik obijał staruszka ale z pomocą przybył Matt Morgan. Zaaplikował on Fallaway Slam Anglikowi oraz wyrzucił go z ringu. Znakomita reakcja dla Matta.

Match nr 5
Eric Young vs Chris Melendez

Zawodnicy weszli w klincz i Young wykonał serię potężnych uderzeń, którymi zdominował przeciwnika. Fani skandowali USA a Young zaczął dusić Melendeza w narożniku. Eric wykonywał kolejne ciosy, które zamroczyły Chrisa. Melendez wstał na nogi i wykonał kilka ciosów, niestety wpadł on na kopniaka w brzuch i DDT .1...2..Kickout. Young posłał oponenta za liny i kazał sędziemu liczyć. W końcu Chris powrócił do środka i tam otrzymał Neckbreaker .1...2...Kickout. Kanadyjczyk zapiął duszenie. Melendez wstał na nogi ale Young powalił go na matę i chciał ściągnąć protezę. Został odkopany i Chris wykonał kilka mocnych uderzeń. Mimo to po chwili Kanadyjczyk wykonał Piledriver .1....2..3....Eric Young wygrywa bez żadnych problemów.

Czas Walki – 3.00
Ocena Walki – )Podręcznikowy squash bo nic innego nie da się robić z Melendezem. Fajnie, że ciągle promują Erica)

Gdy wracamy po reklamach to trwa bójka między The Rising a BDC. Drużyna Gallowaya zyskała sobie przewagę ale nagle pojawił ięHernandez. Nie wiadomo po czyjej stronie był ale wykonał The Rising, Sligshot Shoulder Block oraz Powerbomb. Tak więc znamy kolejnego członka BDC.

Main Event
Kurt Angle vs Matt Hardy

Hardy dominował w ringu i wykonał efektowny Neckbreaker oraz kilka Leg Dropów .1...2...Kickout. Angle wykonał kilka uderzeń ale wpadł na kolejne uderzenia i Elbow Drop w narożniku, ponownie dało to tylko dwa. Matt cały czas dominował, wpadł nagle jednak Belly To Belly Overhead Suplex. Następnie Kurt wykonał potężne uderzenie i Body Slam .1...2....Kickout. Angle zapiął Headlock ale Matt wstał i wymierzył kilka ciosów oraz Russian Leg Sweep. Akcja jest kontynuowana i zawodnicy wykonywali sobie ciosy aż Angle nie zaskoczył oponenta kilkoma efektywnymi German Suplexami. Mistrz nie dał rady wykonać Suplexu i sam wpadł na Slam .1....2....Kickout. Hardy wykonał kopniaka w brzuch ale został odepchnięty i trafił na Angle Slam .1....2...Kickout. Angle zapiął po chwili Ankle Lock ale Hardy przeszedł do Roll Upa, nie dało mu to wygranej. Było bardzo blisko sensacyjnej porażki Kurta. Matt wszedł na narożnik, lecz nie trafił z Moonsaultem co wykorzystał Kurt wykonując ponownie German Suplexy. Hardy doszedł do siebie i podniósł po ataku rywala wykonując mu znowu efektywny Slam. Matt zaaplikował także Twist of Fate ! .1...2...Kickout. Brat Jeffa chciał wykonać jakąś akcję ale wpadł na Ankle Lock i zaczął klepać.

Czas Walki – 5.30
Ocena Walki - ** (Typowa walka promująca przyszłotygodniowy Main Event. Mimo to Hardy był dość mocno zabookowany.)

Po walce pojawił się Carter i Tyrus. Gigant zajął się Hardym ale wpadł na Angle Slam. Kurt stanął twarzą w twarz z Ethanem i zapiął mu Ankle Lock a ten zaczął klepać ! Tym fragmentem kończymy ten mocny odcinek IW
_________________

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz