5 czerwca 2015

TNA Impact Wrestling – 3/6/2015 - Raport

TNA Impact Wrestling – 3/6/2015

Kurt Angle EC3Impact rozpoczął chórek, który śpiewał do muzyki Ethana Cartera i ten pojawił się na arenie w garniturze i z pięknymi kobietami u boku. Carter powiedział, że jest „numerem jeden” a następnie została pokazana klasyfikacja według, której Ethan jest nowym pretendentem do pasa wagi ciężkiej. Chórek to zaczął śpiewać i z nieba spadać zaczęły balony. Następnie Ethan chciał by Tyrus zaczął tańczyć jednak w końcu zrezygnował z tego bo jest to bardzo poważny biznes. (Genialnie zgasił WWE i gimmick Brodusa :D ). Po chwili w ringu pojawił się aktualny champion, Kurt Angle. Powiedział on, że za tydzień odbędzie się Destination X i wtedy swoją szansę dostanie Rockstar Spud. Carter był wściekły więc opuścił ring mimo to postanowił, by chórek jeszcze raz zaśpiewał przy Kurcie. Ten wykonał na jednym z nich Angle Slam i w tym momencie zakończył się ten segment. 


Match nr 1
Lashley vs Eric Young

Bobby wrzucił przeciwnika do ringu ale ten wyszedł za liny. Mimo to Lashley dopadł przeciwnika i wrzucił go do środka. Tam Eric wpadł na Clothesline oraz Vertical Suplex. Następnie Bobby wykonał serię kolejnych ciosów ale Young odpowiedział kopniakiem w brzuch ale nie trafił z kolejnym. Został więc wrzucony do narożnika ale Eric uniknął Splasha i sam wykonując Enzuigiri wyrzucił przeciwnika za liny. Następnie dołożył mu Double Axe Handle oraz kilka kolejnych uderzeń. Akcja powróciła między liny. Tam Kanadyjczyk cały czas atakował przeciwnika. Następnie zapiął duszenie jednak fani mocno dopingowali Bobby'ego. Ten wstał na nogi ale wpadł na efektowny Neckbreaker oraz kolejne kopniaki. Eric chciał także zapiąć Figure 4 Leg Lock ale został wyrzucony za ring. Mimo to wszedł on na narożnik, podczas lotu wpadł niespodziewanie na Suplex a następnie Lashley wykonał Spinebuster …..1..2....Kickout. Walka trwa nadal. Bobby wyniósł przeciwnika ale ten uciekł mu ramion i następnie sam wykonał potęzny Clothesline. Podniósł także przeciwnika szykując się do Piledrivera. Na rampie pojawił się Chris Melendez i to odwróciło uwagę Erica a Lashley uwolnił się i wykonał przeciwnikowi Spear ..1...2....3..Bobby wygrywa tą ważną walkę. 

Czas Walki – 5.00 
Ocena Walki - ** i 3/4 (Największym plusem tej walki było to, że do jednego ringu weszły dwie znaczące gwiazdy. Zarówno Lashley jak i Young znaczą sporo i szkoda, że teraz pewnie Kanadyjczyk ruszy na żołnierza bez nogi. Bo to oznacza sporą ilość kiepskich walk i średnich segmentów skoro jest tam Chris.) 

Po walce Melendez chciał dopaść Erica ale powstrzymał go Bobby Lashley. 

Segment na zapleczu z Austinem Ariesem i Rockstar Spudem. 

Match nr 2
Jade vs Brooke

Ktoś może mi wytłumaczyć czemu Jade, która ma twarz konia jest w stajni „piękności”? 

Brooke natychmiast zaskoczyła przeciwniczkę Roll Upem. Następnie wykonała jej katapultę ale nie dało to wygranej. Jade powaliła rywalkę i wykonała jej niespodziewanie Dropkick, który wyrzucił Tesmacher za ring. Gdy sędzia nie patrzył to Martin wykonała Brooke Clothesline. Mimo to starcie nadal było kontynuowane. Jade cały czas dominowała wykonując potężne kopniaki, Brooke chciała odpowiedzieć ale została rzucona na matę. Jade wykonała kilka mocnych kopniaków ale wpadła na Superkick oraz Diving Clothesline. Brooke wzięła nabieg ale wpadła na kopnięcie ..1......2...Kickout. Jade wykonała Body Slam ale nie trafiła z Moonsaultem. Wykorzystała to Brooke aplikując Facebuster …...1......2......Martin położyła nogę przyjaciółki na linie. Po chwili Jade trafiła przez przypadek w koleżanke a Brooke ponownie dołożyła Facebuster ..1.....2......3...Tesmacher odnosi ważną wygraną. 

Czas Walki – 5.00 
Ocena Walki- * (Gówno mnie obchodzą walki kobiet i opisuje je tylko by raport był pełny.) 

Wywiad z EC3 

The Dollhouse zaatakowały na zapleczu Rebel, która miała świętować razem z Brooke jej wygraną. 

Match nr 3
The Rising vs Beat Down Clan

Walkę rozpoczeli Eli oraz Montel. Zaczęła się wymiana ciosów i Drake zdominował przeciwnika. Następnie wykonał kilka Clothesline'ów oraz Snap Suplex. Wszedł on jeszcze na drugą linę dokładając cios łokciem. MVP chciał odpowiedzieć ale otrzymał Spinebuster .1...2....Kickout. Eli zapowiedział, że to koniec ale King zaatakował go a Porter dołożył Knee Strike. Zmiana z Kingiem i ten wykonał serię kopniaków i Suplex. Szybka zmiana z Low Ki i ten po wykonaniu Snapmare dołożył Dropkick. Nie dało to zwycięstwa ale cały czas BDC dominowało atakując rywala na zmianę. MVP zapiął duszenie ale Drake nie chciał się poddać. Otrzymał więc kolejne uderzenia. Low Ki, gdy wszedł między liny to wymierzył potężnego kopniaka .1....2....Kickout. Były X-Division Champion zapiął dźwignię na żebra oraz po chwili serie chopów. Na szczęście Eli uniknął Corner Splashu i zmienił się z Drew Gallowayem. Ten rzucił się na Ki i potęznie wrzucił go w narożnik. Następnie odbił się od lin wykonując Bicykle Kick .1....2....Kenny przerwał pin ale Micah wyrzucił go z ringu i dołożył Planche. Za to Szkot ustawił sobie rywala na trzeciej linie chcąc wykonać Superplex. MVP jednak mu przeszkodził i Drew utknął na narożniku głową do dołu. Low Ki chciał naskoczyć na niego ale otrzymał efektowny Suplex. Micah zajął się Porterem i wyniósł przeciwnika a Drew dołożył Corner Clothesline ! .1....2.....3.....The Rising znowu górą nad BDC. 

Czas Walki – 6.00 
Ocena Walki - ** (Kolejna wojna stajni ponownie robi się bardzo ale to bardzo nudna. Co z tego skoro każdy tutaj może coś dać o siebie skoro widzieliśmy to już dziesiątki razy. Taka promocja Gallowaya do niczego nie prowadzi, bo może się on znudzić i prędzej czy później spadnie do Midcardu.) 

Przypomnienie wydarzeń między Mickie James a Jamesem Stormem. Spotkali się oni w tym tygodniu na korytarzu ale kamera nie pokazała nic więcej. 

Nadszedł czas na Rockstar Spuda, który ma przed sobą najważniejszy wybór w karierze. Fani zdecydowanie dopingowali Brytyjczyka. Po chwili pojawił się także aktualny mistrz czyli Kurt Angle. Ten krótko powiedział że Spud nie ma żadnych szans w walce z nim. Nadszedł czas na decyzje Rockstara ale nagle zabrzmiała muzyka Ethana. Ten pojawił się na arenie razem z Tyrusem. Carter powiedział, że to on motywował Spuda od samego początku. Złożył także ofertę Anglikowi według, której ten miałby do końca życia zostać szefem sztabu Dixie Carter. To wszystko może zdarzyć się jeszcze raz. Musi on jednak zrezygnować z szansy na główny pas i przekazać ją Ethanowi, który w ten sposób spełni swoje przeznaczenie. Więc dlaczego ma ryzykować skoro może wrócić do domu ? Rockstar jednak wypowiedział emocjonujące promo, w którym stwierdził że zajęło mu to czternaście lat a tacy ludzie jak Ethan cały czas wyśmiewali go. Tak więc Spud kazał wracać Carterowi do ciotki, bo on chce wykorzystać opcje C. Angle był wyraźnie zadowolony a EC3 zaatakował od tyłu Spuda, Angle nic nie mógł zrobić bo Carter uciekł. Za to Angle zapowiedział dzisiejszą walkę wieczoru. Kurt Angle i Rockstar Spud vs EC3 i Tyrus. 

The Dirty Heels rozmawiali o dzisiejszej walce. 

Wracamy do Nashville gdzie James Storm rozmawia z Mickie James. Chce on by dołączyła ona oficjalnie do jego stajni. Magnus jest plamą na jej wizerunku. Jednak ona powiedziała że nie chce opuścić Anglika, bo mają razem syna. Zostawiła Jamesa ale ten do niej wrócił jako przyjaciel. 

Match nr 4 – Best of 5 Series
The Wolves vs The Dirty Heels

Fani zdecydowanie byli za wilkami. Austin zdominował na początku Richardsa ale nie mógł zakończyć szybko tej walki. Zapiął więc duszenie a następnie zmienił się Bobbym. Ten wykręcił rękę przeciwnika ale Davey odpowiedział tym samym i cały czas Wilki się zmieniały osłabiając kończynę rywala. Richards naskoczył nawet na nią Foot Stompem. Następnie dołożył Knee Drop .1.....2..Kickout. Byli mistrzowie cały czas osłabiali Roode'a, Eddie wykręcał jego kończynę ale były mistrz zadał kopniaka i zmienił się z Austinem. Aries wpadł na wiele ciosów oraz Headbutt. Następnie Wilki wyrzuciły go z ringu i gdyby tego było mało to chcieli wykonać suicide Dive. Boddy im przeszkodził a Aries zaatakował z tyłu. 

Gdy wracamy po reklamach to Bobby Roode dominował nad Richardsem. Tylko że Davey powalił Austina i udanie naskoczył na jego partnera. Chciał się zmienić z Eddiem ale tego zrzucił Aries z narożnika. Roode kontynuował atak potęznymi uderzeniami. Richards odpowiedział i zmienił się z Eddiem. Ten zrobił czystkę między linami wykonując Bobby'emu Atomic Drop oraz Knee Strike. Następnie jeszcze rzucił Ariesem o matę i nadal osłabiał Kanadyjczyka. Nagle przerwał mu Aries, który powalił Eddiego. Chciał także wykonać akcje podwójną ale Davey uratował partnera i następnie Wilki wykonały rywalom Suicide Dive za ring. Akcja wróciła między liny. Tam zdominowali oni Roode'a ale nie dali rady jeszcze zakończyć pojedynku. Szykowali się więc do końca ale Austin wyrzucił Richardsa z ringu i naskoczył na Edwardsa a Bobby przeszedł do pinu .1....2...Kickout. Walka nadal trwa. Dirty Heels wrzuciło przeciwnika w narożnik ale ten pozbył się Ariesa i Wilki razem wykonali finisher Bobby;emu …..1..2...Austin przerwał pin. Aries szybko wyleciał za liny a Davey i Eddie weszli na narożniki. Austin zrzucił jednak Daveya i wykonał Dropkick Edwardsowi a Roode dołożył Spinebuster. Austin wszedł na narożnik i wymierzył efektowny 450 splash, walka jednak nadal trwa. Aries wykonał Suicide Dive Daveyowi i wrzucił do środka krzesełko. Bobby nie chciał tego użyć ale wpadł na Roll Up 1...1....2.Kickout. Aries zajął się sędzią a wtedy Kanadyjczyk wykonał Edwardsowi Low Blow i uderzenie krzesełkiem .1...2...3....Dirty Heels odrabiają straty. 

Czas Walki – 10.00 
Ocena Walki - *** i 1/2 (Kolejny bardzo dobry pojedynek tej czwórki. Teraz oczywiście Dirty Heels muszą odrabiać straty a że są Tweenarami to mogą sobie pozwolić na takie brudne wygrane. Najlepsza walka powinna być oczywiście na Slammiversary, gdzie to zobaczymy finał i pewnie ponownie The Wolves na szczycie dywizji.) 

Jesteśmy na stacji kolejowej, gdzie to Storm niespodziewanie wrzucił Mickie do pociągu a następnie zadzwonił do Magnusa mówiąc że ta nie przyjdzie dziś na obiad. Następnie kowboj odszedł zostawiając przyjaciółkę w pociągu, który odjechał. 

Na arenie pojawiła się Madison Rayne, która miała pretensje że Velvet nie pracuje tutaj a dostaje najwięcej czasu. Gdy Sky się pojawiła to nie czekała długo i wykonała Spear oraz Stunner. Tylko że nagle pojawił się Angelina Love z ochroniarzami, którzy mieli aresztować Velvet bo ta tutaj nie pracuje. Love uderzyła jeszcze byłą przyjaciółkę. Jednak po chwili ponownie pojawiła się ochrona, która musiała zabrać Angeline za zaatakowanie fanki, którą była Velvet. Dziwny ten segment. 

Main Event
Kurt Angle and Rockstar Spud vs EC3 and Tyrus

Spud zaatakował Ethana serią potężnych uderzeń. Zdominował on Cartera i ten właściwie nie mógł nic zrobić. Anglik obijał przeciwnika a ten nie mógł nic zrobić. Padł w końcu na matę a Rockstar świętował. Tylko że Carter nadział przeciwnika na narożnik ale ponownie otrzymał kilka ciosów i Enzuigiri. X Division Champion dodał kolejne uderzenia ale w łapy chwycił go Tyrus. Ethan zmienił się z gigantem i ten wykonał potężny Chokeslam. Następnie zaczął jeszcze dusić oponenta i na niego nadepnął. Zmiana z Carterem i ten dusił swojego rywala w narożniku. Ponownie nadszedł czas na giganta i ten zaatakował potęznym ciosem walecznego Anglika. Następnie dołożył kilka Elbow Dropów. Spud chciał walczyć ale jego ciosy nie robiły wrażenia na potworze, który dołożył Backbreaker. Zmiana z Carterem i ten wrzucił oponenta w narożnik i dołożył Stinger Splash. Następnie jeszcze zaaplikował rywalowi efektowny Suplex. Zmierzył się wzrokiem z Kurtem ale nie doszło do konfrontacji. Nagle Spud szybko zmienił się z mistrzem ale Carter dokonał zmiany z Tyrusem. Angle wyrzucił z ringu giganta i sam zapiął Ankle Lock Ethanowi, nagle pojawił się gigant i wykonał przeciwnikowi kilka uderzeń. Na szczęście wpadł on na kopniaka a Spud dołożył Dropkick. Teraz Kurt nie czekając wykonał Angle Slam a Rockstar przeszedł do pinu .1...2...3...Mistrzowie wygrywają !! 

Czas Walki – 5.00 
Ocena Walki - ** (Ci źli dominowali przez całą walkę tylko by pod koniec Kurt zdominował ich jak dzieci. Spud zgarnął pin i szkoda że walka z Anglem będzie na zasadzie kumpel versus kumpel bo to zabije całe emocje. Ważniejsza rzecz miała miejsce po walce.) 

Po walce pojawił się Austin Aries, który oficjalnie ogłosił, że w przyszłym tygodniu zrealizuje swoją walizkę dającą mu prawo walki o główny pas na zwycięzcy Main Eventu. No oczywiście tradycja musi być. Zapomniałem że Destination X w każdym roku to jest Destination Aries, ale to dobrze bo gość mimo upływu czasu jest cholernie dobry.

4 komentarze:

 1. Ktoś tu chyba pomylił raport z recenzją,bo raport dotyczący zdarzenia nie powinien zawierać subiektywnej opinii,ale mniejsza z tym...

  OdpowiedzUsuń
 2. storm wrzucił mickie na tory, a nie do pociągu

  OdpowiedzUsuń
 3. i pociąg po niej przejechał, także ten wątek mamy już z głowy. Dzięki Bogu.

  OdpowiedzUsuń
 4. teraz storm ją zaciągnie do swojej chaty, przeprowadzi na niej rewolucję, a na slammiversary walka z magnusem o mickie

  OdpowiedzUsuń