25 czerwca 2015

Ważne spoilery z Impact 24.06!

Poniżej dosyć ciekawe i wazne spoilery z wczorajszej edycji Impact Wrestling. Kto nie chce sobie psuć zabawy, niech nie zagląda!

-
-
-
-
-
JEFF JARRETT pojawił się na Impakcie i zapowiedział udział w walce na Slammiversary 2015! Mowa o King of the Mountain matchu.

Dodatkowo powrócił jako przeciwnik Brama - Vader, kiedy po walce został jeszcze zaatakowany przez Brama, na pomoc przybiegł MATT MORGAN!

Do BDC z kolei dołączył Hernandez! 

Tigre Uno wygrał 3 Way i zdobył pierwszy raz w życiu pas X Division.

15 komentarze:

Anonimowy pisze...

TNA! TNA! TNA!

Anonimowy pisze...

niezle

DK pisze...

Marzenie - po przegranej Jarretta wbija Bullet Club. Załóżmy jeszcze że werbuja Ariesa i mamy piękną rzecz! Współpraca federacji, świetne story. Ach, wiele bym dał żeby tak było. Ciekawe czy Morgan wraca okazjonalnie czy na stałe. Crimson/Morgan/Pope czyli coś świetnego.

Anonimowy pisze...

Piękne ale nierealne. Żeby wbiło Bullet Club to musieliby się dogadać z NJPW. Zawodnicy są u nich pod kontraktem a Jarrett tylko z nimi współpracuje.

Anonimowy pisze...

Podobno Jeff Jarret wykupuje TNA.

Anonimowy pisze...

to juz nie joseph park? zmień płytę bo to już dawno jest nudne

Anonimowy pisze...

O co Ci chodzi ? Takie newsy są na zagranicznych portalach, ale prawdopodobnie to plotki.

Anonimowy pisze...

Link, albo znów pierdolisz głupoty.

Tupak pisze...

Widziałem tego newsa. Na samym początku jest zaznaczone, że jest to plotka, która została zrobiona na podstawie pewnych poszlak.
W tej plotce możemy przeczytać, że Jarrett chciał wykupić większościowy udział w TNA, czyli jeszcze jakies niecałe 30 %. Dodatkowo wtedy TNA współpracowałoby z GFW, ale do tego może dojść i bez większościowego udziału Jarretta.

Anonimowy pisze...

może z czasem coś z tego wyniknie jeśli tna będzie w trudnej sytuacji, jakaś fuzja czy coś, jeszcze jakby roh do tego dodać, fajnie jakby z tego wszystkiego powstała jedna poważna federacja

Anonimowy pisze...

"O co Ci chodzi ? Takie newsy są na zagranicznych portalach, ale prawdopodobnie to plotki."

Swego czasu jeden typ pisał ciągle: "Podobno Joseph Park wykupuje TNA." Uznałem że to ty.

Tupak pisze...

Aktualnie w gorszej sytuacji wydaje się być GFW niż TNA.

Anonimowy pisze...

Bo to ja pisałem o tym josephie parku hahaha nieraz trzeba się i pośmiać z tego wszystkiego, poza tym joseph park to czysta komedia do tej pory dziwię się tna

Anonimowy pisze...

no niby tak ale gfw dopiero zaczyna, więc porównanie za wczesne troche, wszystko się wyjaśni jak podpiszą umowę tv

Anonimowy pisze...

Po tym jak Jarrett pojawił się w TNA coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu,iż GFW może być czymś w rodzaju telewizyjnego PWG czyli federacji bez żadnych rozbudowanych storyline'ów skupiającej się jedynie na walkach wrestlingowych.Mam nadzieję tylko na jedno,że nie CT nie zachłyśnie się powrotem Jeffa i nie zrobią feudu nr.Y między Angle'm,a nim o pas WHC.

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.