1 lipca 2015

TNA Slammiversary 2015 - Raport

TNA Slammiversary 2015


W walce wieczoru dzisiejszej gali zobaczymy pierwszy od sześciu lat King of The Mountain Match, którego stawką będzie nowe mistrzostwo KOTM. Odbędzie się także walka o pas X Division, gdzie to Tigre Uno w pierwszej obronie tytułu zmierzy się z Zema Ionem oraz Manikiem. Zapraszam do raportu 

Match nr 1 – X Division Championship Match
Tigre Uno vs Manik vs DJ Z – Elimination Match

Manik rzucił się wściekle na przeciwników ale wpadł na serię Dropkicków. Następnie zaaplikował Hurricanranę od Iona, Tigre sprytnie powalił DJ'a. Następnie wziął rozbieg ale został podcięty przez TJ'a, ten cisnął nim o narożnik ale sam po chwili wyleciał z ringu. Uno chciał wykonać skok za ring, przeszkodził mu Zema ale został wyrzucony przez Manika i teraz Meksykanin wyleciał już na przeciwników efektowną Planchą. Luchador wskoczył na narożnik, lecz Zema do niego doskoczył szykując się do Superplexa. Został nagle zrzucony ale Manik zrzucił też Uno i wyrzucił Zeme za liny. Następnie wykonał Backbreaker mistrzowi ….....1......2...Kickout. Następnie członek Revolutin zapiął bolesną dźwignię na kark ale zobaczył, że Ion się podniósł więc wykonał mu efektowny Dropkick za ring. TJ wrócił do Tygrysa i zaczął go dusić w narożniku. Po kilku kopniakach na krawędzi ringu pojawił się Ion, który odbił się od lin ale wpadł na potężne kopnięcie i wypadł za ring. Manik wykorzystał to wykonując na Uno Clothesline …..1....2....Kickout. Perkind kontynuował akcję wymierzając kolejne Suplex oraz Back Suplex. Nagle zjawił się jednak Zema wykonując mu Dropkick oraz Back Elbow z narożnika a następnie wyrzucił Manika na krawędź ringu. Chciał wykonać Tornado DDT, ale wpadł na Enzuigiri od Uno, za to mistrza powalił Manik a tego Running Knee Strikiem z nóg zwalił właśnie luchador. DJ wyrzucił z ringu Championa oraz Perkinsa, sam za to wziął rozbieg i wykonał im Somersault Senton za liny. Fani nagrodzili go za to brawami a on wrzucił między liny Uno. Wsadził go na narożnik ale zaatakował go Manik, mimo to Ion ponownie podciął na narożniku Tigre chciał wykonać mu odwrotny Superplex. Perkins wykonał mu jednak w tym momencie Avalanche Powerbomb a DJ jednocześnie zaaplikował mistrzowi Superplex. Zema kontynuował akcję Frankenstainerem z narożnika dla Manika ..1.....2...Kickout. Perkins wyleciał z ringu ale w środku Tigre wykonał Ionowi Dropkick w narożniku oraz Moonsault ….1....2.....3..Ion wyeliminowany. Manik chciał zaskoczyć rywala ale ten go powalił kopnięciem. Tigre wskoczył na narożnik ale nie trafił z Seated Sentoem i Perkins zaaplikował Frog Splash ….1.....2...Kickout. Uno wyniósł oponenta ale ten nadział go na swojego kolana i następnie wymierzył ponownie Frog Splash …..1......2.....Kickout. Tj nagle wpadł na Roll Up oraz German Suplex w narożnik oraz błyskawicznie Corkscrew Moonsault ...1....2.......3..Uno pierwszy raz broni pasa. 

Czas Walki – 12.10 
Ocena Walki - *** i 1/4 (Jak na walkę, która nie była zapowiedziana to było bardzo dobrze. Trzech wrestlerów, którzy potrafią pokazać efektowne akcje i pokazywali to już wiele razy. Uno oczywiście wygrał, bo skoro nagrali tapingi do sierpnia to przecież nie będą teraz zabierać pasa Meksykanowi, bo to byłby idiotyzm.) 

Wywiad na zapleczu z Robbiem E, który powiedział, że Jessie Godderz zawsze był tylko i wyłącznie jego dziwką. 

Match nr 2
Jessie Godderz vs Robie E

Przed walką Godderz powiedział, ze jeżeli E chce nazywać go swoją dziwką to niech najpierw zobaczy jak on wygląda. Robbie przerwał tą przemowę i zawodnicy zaczęli walczyć za ringiem ale w końcu przenieśli się do środka. 

E rzucił przeciwnikiem do narożnika, gdzie wykonał serię uderzeń oraz następnie Running Clothesline i serię ciosów. Robbie dołożył Leg Drop ale walka ciągle trwa. Jessie chciał walczyć ale wyleciał za ring i wpadł prosto na Planchę. Kilkanaście sekund później E dołożył Cannonball Senton z krawędzi rinu. Jessie doszedł jednak szybko do siebie wrzucając rywala w schodki, a następnie wymierzył Powerslam. Godderz wrócił między liny, zaczął pozować ale Robbie zdołał powrócić. Wpadł wtedy na serię potężnych kopniaków oraz Godderz wymierzył serię ciosów w klatkę piersiową. Jessie nie zdołał wynieść oponenta pod Powerbomb więc wykonał potężne uderzenie łokciem oraz ponownie spróbował wykonać Powerbomb. E nie chciał do tego dopuścić ale wpadł w narożnik ..1......Kickout. Jessie pełny spokoju pochwalił się nawet Dropkickiem. Po kilku sekundach zapiął także dźwignię na żebra, lecz mimo to Robbie wykonał serię uderzeń. Niestety szybko wpadł na Backbreaker, Godderz drugi raz zaczął osłabiać żebra przeciwnika. Robbie nie chciał się jednak poddać i wyrzucił oponenta z ringu. Ten szybko powrócił ale wpadł na Big Boot oraz Crossbody z trzeciej liny. Wrestlerzy teraz rozpoczęli wymianę uderzeń, Robbie powalił kilka razy oponenta i nadział go na matę. Gdyby tego było mało to popisał się efektywnym DDT ...1....2...Kickout. Godderz szybko doszedł do siebie aplikując Powerbomb w narożnik dla rywala. E szybko wstał i wykonał cios łokciem a następnie zawodnicy wpadli na Double Clothesline. Robbie szybko wstał ale znowu otrzymał Clothesline. Teraz Godderz zaaplikował oponentowi maczugę w plecy i wykonał mu Powerbomb ! ….1....2....Kickout. Jessie był wściekły ale zapiął Boston Grab, mimo to Robbie zdołał dotknąć lin. Godderz był zły ale gdy wyniósł oponenta to ten przeskoczył mu za plecy i wykonał Russian Leg Sweep (?) ...1...2...3...Robbie E wygrywa tą walkę byłych członków BroMans. 

Czas Walki – 11.20 
Ocena Walki - * i 1/4 (Godderz powinien zostać zwolniony jak najszybciej, bowiem to co wyprawiał przy tych Powerbombach mogło się skończyć bardzo źle dla Robbiego. E wygrywa ale on zawsze w tej federacji będzie już najwyżej Midcarderem. Mimo to osiągnął bardzo wiele jak na swój status i pewnie kilka lat zostanie w Dixielandzie czego nie życzę już Jessiemu.) 

Wywiad z Mattem Hardym, który powiedział, że jest zaliczany do najlepszych wrestlerów drużynowych w historii. Dziś pokażę, że jest najlepszy także singlowo i wygra King of The Mountain Championship. 

Match nr 3 – Street Fight Match
Matt Morgan vs Bram

Matt ogłosił, że fani nie chcą oglądać walki a bitwę więc odbędzie się Street Fight Match.

Zawodnicy rozpoczęli stracie od wymiany uderzeń, którą wygrał Morgan rzucając rywala na liny. Anglik odpowiedział kopniakiem ale wpadł na serię Clothesline'ów. Następnie Matt rzucił oponentem o narożnik oraz zaczął dusić przeciwnika przy linach. Morgan naskoczył jeszcze na oponenta i akcja przeniosła się na krawędź ringu. Tam Morgan wykonał Leg Drop, po którym Bram spadł za ring. Następnie Anglik poleciał w stalowe schodki oraz otrzymał bardzo mocnego Big Boota. Brytyjczyk spojrzał pod ring i gdy przeciwnik go wyciągnął to Bram zaatakował go kluczem. Po uderzeniu w głowę Matt padł na ziemię, jego rywal za to wrzucił do środka kilka śmietników a sam wykonał cios metalową tacką. Bram chwycił za kolejny kosz rozbił go na głowię oponenta. Gdyby tego było mało to wykonał mocne uderzenie pokrywą od śmietnika oraz cisnął głowę Morgana o stalowy słupek. Gdy akcja wróciła między liny to Matt wymierzył kilka kopniaków oraz zaczął rozdawaćKARTY wymierzając Corner Splash oraz Side Slam. Gigant szykował się także do Chokeslama ale otrzymał cios łokciem, Bram chwycił za śmietnik jednak otrzymał Big Boot w głowę. Anglik sprytnie nadział rywala na liny i widocznie zaczął szukać czegoś pod ringiem. Nie znalazł tego więc wrócił do ringu i chwycił za krzesełko. Ponownie wyszedł za liny ale ponownie nie mógł czegoś znaleźć. Ustawił krzesełka na środku ringu ale niespodziewanie otrzymał serię ciosów. Odpowiedział mocnym kopniakiem, lecz trafił na łapy przeciwnika i Chokeslam na krzesełko od giganta ...1....2...Kickout. Morgan chciał kontynuować atak, lecz wpadł na Low Blow oraz Brighter Side of Suffering na krzesełko ..1....2.....3.....Bram ponownie wygrywa.

Czas Walki – 9.00
Ocena Walki - ** (Nie było tak tragicznie jak mogłoby by być. Głównie jest to zasługa tych kilku przedmiotów, które trochę ożywiły ten pojedynek. Najważniejsze jest jednak to, że Bram zwycięża i jego seria walk bez porażki jest kontynuowana.)

Wywiad na zapleczu z EC3 oraz Tyrusem.

[center]Match nr 4 -WINNER Chooses Stipulation for Tag Team Championship Match
Austin Aries vs Davey Richards

Oczywiście jest to ostatnia realna walka Ariesa w TNA. Zobaczymy go jeszcze w telewizji, bowiem wystąpił w Tapingach nagrywanych w ostatnich dniach. Na początku A Double wyszedł z ringu chcąc jeszcze pomyśleć nad koncepcją walki. Gdy powrócił to zawodnicy weszli w klincz i Austin zapiął przeciwnikowi dźwignię na nogi. Davey szybko się wydostał i widać było, że chce wygrać to starcia. Przeszedł za rywala i wykonał mu Slapa w plecy, A Double zapiął Headlock ale Richards przeskoczył mu za plecy. Zawodnicy robili to cały czas aż w końcu Wilk nie przeszedł do Roll Upu. Davey był bliski wykonania mocnego kopniaka ale Aries wyszedł za ring. Gdy powrócił to skupił się na ręce przeciwnika, Richards odpowiedział tym samym. Zawodnicy wymieniali się akcjami technicznymi i po chwili stanęli naprzeciwko siebie. Austin wykonał kilka ciosów i zasygnalizował Elbow Drop, który mu nie wyszedł. Więc otrzymał cios, po którym wypadł za ring. Austin szybko powrócił i wymierzył kopnięcie w brzuch oraz serię mocnych uderzeń przy linach. Mimo to ponownie po chwili A Double wypadł za ring. Chciał powrócić ale otrzymał wtedy Big Boot, wydawało się, że zainkasuje Suicide Dive ale przedostał się w okolice rampy. Rozpoczęła się tam walka i Aries trafił w schodki. Wolve cały czas wykonywał przeciwnikowi mocne uderzenia. W końcu wrzucił go do środka i wszedł na narożnik ale został podcięty. Aries zaaplikował także Enzuigiri oraz następnie Diving Double Axe Handle za ring na stojącego oponenta. Teraz to były mistrz świata dominował za linami wykonując serię uderzeń. Wrzucił on rywala między liny i następnie wymierzył mu Slingshot Senton i Elbow Drop ..1....2.....Kickout. Austin dusił Richardsa w narożniku ale ten odpowiedział kilka uderzeniami, Aries więc wymierzył Shoulder Block i Back Elbow z narożnika 1.....2....Kickout. Teraz A Double zapiął Headlock ale Davey wstał i wymierzył serię uderzeń, jednak ponownie wpadł na Back Elbow, nie dało to jednak wygranej Austinowi. Były mistrz świata wykonał kilka bardzo mocnych kopniaków w klatkę piersiową przeciwnika. Richards odpowiedział dokładnie tym samym, Aries przechwycił jego nogę ale wypadł za ring. Wolve wykorzystał błąd oponenta wymierzając mu trzy Suicide Dive'y za ring oraz Missile Dropkick. Austin wykonał jakąś akcje ale przez problemy techniczne nie zobaczyłem co to było. Gdy obraz wrócił to Richards wpadł na kilka ciosów łokci, odpowiedział jednak Superkickiem i German Suplexem .1....2....Kickout. Zawodnicy walczyli przy linach i A Double przejechał po nich głową oponentą a następnie wymierzył trzy Stereo oraz Suicide Dive. Akcja wróciła do środka i AA wszedł na narożnik wykonując ponownie Dropkick. Wolve szybko doszedł do siebie ale wpadł na Suplex i dźwignię na plecy. Richards chwycił się nogą liny, Austin wyniósł przeciwnika ale ten się uwolnił oraz wykonał cios w narożniku. Aries odpowiedział Dropkickiem ale sam wpadł na Brainbuster ! Zawodnicy okładali się uderzeniami na środku ringu ale Wolve wykonał w końcu Headbutt oraz po chwili wymierzył kopniak w klatkę oraz Running Kick i Suplex. Następnie wszedł na trzecią linę aplikując Double Foot Stomp .1....2.....Kickout. Na arenie pojawił się Bobby Roode, który odwrócił uwagę Richardsa. Zrzucił go Edwards ale Austin przeszedł w tym czasie do Roll Upa .1...2....3....Aries wygrywa swoją ostatnią walkę w TNA. 

Czas Walki – 17.30 
Ocena Walki - *** i 1/2 (Walka cały czas była dobra ale zdecydowanie więcej oczekiwałem po tak genialnych wrestlerach. Wiele osób porównywało ten pojedynek do typowych walk w RoH ale ja tego nie widziałem. Tam zazwyczaj pojedynki są dużo lepsze zwłaszcza gdy do rignu wchodząc tak utalentowani zawodnicy. Była to ostatnia realna walka Ariesa w TNA i szkoda, że tak genialny zawodnik odchodzi) 

Po walce Dirty Heels ogłosili, że ostatnia walka w Best of 5 Series to będzie 30 Minute Iron Man Match. 

Wywiad z Erickiem Youngiem. 

Match nr 5 – Handicap Match
The Dollhouse vs Awesome Kong and Brooke

Przed walką Taryn przypomniała o walce o pas Knockouts na najbliższym IW (promocji nigdy dość ;) ) 

Brooke oraz Kong rzuciły się na rywalki od samego gongu i je zdominowały. Taryn chciała odpowiedzieć ale Kong cisnęła nią o Jade i wrzuciła w nie jeszcze Marti. Tesmacher wpadła w nie Corner Splashem i dokładnie to samo zrobiła Awesome. Dollhouse wyszły za ring, Kong czekała już w środku i naprzeciwko niej weszła Jade. Wpadła ona w łapy gigantki i szybko została zdominowana. Kong wykonała serię ciosów a po chwili przewróciła rywalkę ale nie trafiła z Corner Splashem. Jade wykorzystała to wymierzając serię kopniaków, lecz Kong powaliła ją jednym Clotheslinem. Następnie dołożyła Running Splash .1.....2...Belle przerywa pin. Marti wpadła na swoją partnerkę i ona także otrzymała Splash. Nadszedł czas na Brooke i ta popisała się Hurricanranę ale wpadła na zespołowe osłabianie przez Dolhouse. Belle uderzyła kilka razy jej głową o matę a następnie wymierzyła Neckbreaker ..1.....2....Kickout. Jade wyniosła Brooke wykonując jej Front Suplex, to nie dało oczywiście wygranej. Tesmacher chciała walczyć ale wpadła na dźwignię na żebra, wydostała się kilkoma uderzeniami, lecz ponownie jej żebra były osłabiane. Wymierzyła więc Stereo i zmieniła się z Kong. Sędzia tego nie widział więc Dollhouse ponownie rzuciły się na Brooke. Atakowały ją w swoim narożniku ale to jeszcze nie dało wygranej. Brooke doszła do siebie wykonując Spear dla Belle, nareszcie zmieniła się z Awesome, która wymierzyła Jade, Running Crossbody .1.....2....Kickout. Olbrzymka powaliła asystentki Taryn a Brooke wpadła w nie Diving Crossbody. Taryn wypadła za ring przez przypadkowy Spear od Belle. Awesome wyrzuciła Martin a Brooke wykonała X-Factor z narożnika dla Jade .1....2...3....Awesome i Brooke wygrywają. 

Czas Walki – 7.08 
Ocena Walki - * i 1/2 (Bardzo kiepski pojedynek i szkoda, że ponownie starcie na PPV buduje to na tygodniówce. Mimo to bardzo realna jest zmiana mistrzyni już w tą Środę) 

Wywiad z Magnusem, który dziś będzie walczył dla swojej rodziny. 

Match nr 6 – Unsanctioned Match
James Storm vs Magnus

Magnus rzucił się z miejsca na swojego przeciwnika obijając go za ringiem serią potężnych uderzeń, które wyraźnie osłabiły Storma. Kowboj doszedł szybko do siebie ale został rzucony w bandę. Zawodnicy przenieśli się na trybuny, gdzie to Anglik chciał wykonać Powerbomb a sam wpadł na Backbody Drop w stół z jedzeniem. Storm chciał dalej atakować oponenta więc wymierzył mu Russian Leg Sweep prosto w bandę. Następnie wyciągnął piwo, którym oblał Josha. Magnus zareagował wrzucając oponenta do ring tam udało się mu powalić przeciwnika mocnym Clotheslinem. Następnie wyciągnął on stół i wrzucił go do środka. Rozłożył ten przedmiot ale James zaatakował kroczę oponenta, mimo to Brytyjczyk zdołał powalić rywala i wykonał mu katapultę na odwrót stołu. Zawodnicy ponownie przenieśli się na rampę, gdzie to kowboj zaatakował oponenta i rzucił nim o jakieś przedmioty. Magnus odpowiedział i zawodnicy rozpoczęli brawl. Anglik trafił jednak nogą w ścianę co doprowadziło, że na arenie zabrakło prądu. (Botchamania :D ) Po chwili światła wróciły a Anglik nie trafił z Lariatem ze schodków .1....2...Kickout. Oczywiście byliśmy ponownie w ringu. Amerykanin rozłożył stół i wyniósł rywala, lecz ten uciekł mu z barków i sam wymierzył efektywny Powerbomb ! Storm wyszedł za ring ale tam wpadł na Baseball Slide i ponownie wrócił do środka. Sprytnie udało się mu zaatakować wchodzącego do środka Magnusa wymierzając DDT. James wyciągnął kolejny stół, który rozłożył za ringiem. Położył na nim Brytyjczyka a sam zaczął kłótnie z sędzią. Anglik wykorzystał to atakując oponenta i samemu kładąc go na stole. Wszedł następnie na narożnik i wyleciał na przeciwnika Diving Elbow Dropem ale niestety nie trafił, bo Storm uniknął tego lotu. Fani skandowali „This is Awesome”. Kowboj wrzucił oponenta między liny 1.....2....Kickout. Walka jest więc kontynuowana, James ponownie kłócił się z sędzią ale wtedy otrzymał cios z białym proszkiem oraz Uranage. Niestety oślepiło to także sędziego i nie miał kto przypiąć. Anglik poszedł do sędziego ale gdy tylko się odwrócił to zainkasował Superkick !! .1....2....Kickout. Lider Revolution chwycił za linę ale wpadł na Uranage. Storm sprytnie wykonał cios liną oraz kolejny Superkick ! .1...2....Kickout. Anglik nie chcę się tak szybko poddać, lecz Storm się wściekł i wyciągnął spod ringu barierkę oraz dwa krzesełka. Rozstawił barierkę na krzesełkach ale Magnus zaatakował go na narożniku szykując się do Superplexu ! Wykonał on Kowbojowi tą akcję na żelazną barierkę. Brytyjczyk wyszedł po butelkę piwa ale Storm zrobił dokładnie to samo. Zawodnicy uderzyli się nawzajem ale to James spadł na przeciwnika ..1...2....3...Storm wygrywa przez wielkie szczęście. 

Czas Walki – 16.40 
Ocena Walki - **** i 1/4 (Znakomity pojedynek, który dzięki swojej końcówce będzie kontynuacją tego feudu. Bardzo mi to przypominało walkę Bobby Roode'a właśnie z Jamesem z Bound For Glory 2012. Było sporo sporo przedmiotów, kilka znakomitych spotów i jedynym minusem był ten botch przy walce na zapleczu gdy nagle zabrakło prądu. Świetna walka, która będzie ozdobą tej gali)

Drew Galloway podczas wywiadu powiedział, że to jego pierwsze PPV w TNA ale to on zostanie dziś królem. 

Match nr 7
Ethan Carter III and Tyrus vs Lashley and Mr Anderson

Ethan dostał znakomitą reakcję jak na heela. 

Walkę rozpoczęli Anderson i Carter. Mr przerzucił rywala i zmienił się z Bobbym. Carter nie chciał zmiany ale został szybko powalony. Ponownie nadszedł czas na Andersona, ten otrzymał kilka uderzeń jednak odpowiedział przerzutem i ponownie doszło do zmiany. Lashley wymierzył serię ciosów w narożniku oraz Shoulder Block w narożniku i następnie chciał wykonać Suplex. Zamiast tego wpadł na chop, ten jednak nie zrobił wrażenia na byłym mistrzu. Powalił on rywala Clotheslinem a następnie zaaplikował Suplex. Tyrus z zaskoczenia wykonał siłaczowi Chokeslam i dokonał zmiany. Wymierzył uderzenie w plecy i następnie kontynuował serię ciosów. Bobby nie mógł nic zrobić i otrzymał Corner Splash. Zmiana z Ethanem, lecz Carter nie trafił ze Splashem i Lashley dokonał zmiany. Anderson po serii uderzeń zaaplikował Neckbreaker oraz Kamikaze Roll .1.....2....Kickout. Brodus pojawił się w ringu ale on także został wyniesiony. Carter chwycił za nogę oponenta i olbrzym spadł na Kena. Bratanek Dixie zmienił się z ochroniarzem i ten dominował nad przeciwnikiem. Zmiana z Ethanem, który zapiął Headlock. Anderson chciał się wydostać ale został rzucony na matę, Carter przydusił go a następnie rzucił się na tyrusa. Mr zdołał dokonać zmiany i Lashley zdominował rywala Suplexami. Do tego wyniósł przeciwnika wymierzając mu TKO ..1......2....Kickout. Gigant ponownie wyniósł przeciwnika ale ten chwycił go na barki dokładając Samoan Drop. Próba finisheru ale Bobby skontrował to na Spinebuster. Tyrus przerwał przypięcie, lecz wpadł na ciosy od Kena. Partnerzy atakowali rywali serią potężnych uderzeń. Udało się im wykonać Shoulder Block dla Tyrusa oraz następnie próba Suplexu. Zamiast tego to ochroniarz wymierzył im podwójny Suplex. Wyrzucił jeszcze Kena z ringu, lecz Lashley sprytnie wymierzył mu Spear. Szybko pojawił się Ethan aplikując Lashleyowi Headlock Driver .1....2...3.....Ethan Carter oraz Tyrus wygrywają. 

Czas Walki – 10.20 
Ocena Walki - ** (Ostatnia promocja Ethana przed jego walką o pas mistrzowski na Impact Wrestling. Prawda jednak jest taka, że zwyciężyć tytuł powinien on właśnie teraz. Poziom był bardzo kiepski, bo emocji tutaj nie było za grosz. Zdziwiła mnie znakomita reakcja na Cartera, która tylko pokazała jak bardzo reakcja fanów jest modyfikowana na tygodniówkach) 

Wywiad z Jeffem Jarrettem oraz z Karen przed Main Eventem. 

Main Event – King of The Mountain Match
Jeff Jarrett vs Drew Galloway vs Eric Young vs Bobby Roode vs Matt Hardy

Na początku Bobby zaczął walczyć z Mattem a Drew z Youngiem. Jarrett stał na środku ringu i widać było, że jest mocno zmieszany. W końcu doszło do starcia z Roodem, Bobby otrzymał serię uderzeń oraz Backbody Drop. Następnie Jarrett tą samą akcję wymierzył dla Erica. Wrzucił go jeszcze w narożnik dokładając naskok. Double J zaczął naśladować Flaira ale trafił na Roll Up od Roode'a .1..2....3....Jarrett trafia do klatki. Galloway dominował w ringu, lecz Bobby wyrzucił go za liny i sam rozstawił drabinę. Hardy go zaatakował i ustawił drabinę w narożniku, następnie wrzucił w nią Bobby'ego. Gdyby tego było mało to dołożył Uranage .1.....2....Kickout. Matt nagle wpadł na Dropkick od Drew, jednak ten otrzymał Spinebuster od Roode'a. Matt i Bobby zderzyli się w ringu. Jeff wyszedł w tym czasie z klatki ale otrzymał błyskawicznie DDT od Younga .1....2......3...Jarrett błyskawicznie wraca do klatki. Eric ruszył by zawiesić pas ale zrzucił go Hardy. Matt chwycł drabinę i zaczął dominować. Wpadł jednak na Future Shock DDT od Szkota prosto na drabinę .1....2......Bobby przerywa przypięcie. Teraz to Kanadyjczycy dominowali w środku powalając rywali. W końcu Eric rzucił się na Roode'a a następnie ponownie osłabiał Gallowaya. Cisnął także Mattem o drabinę ale to samo wykonał mu Bobby. Jarrett wrócił do ringu i rzucił się na przeciwników kolejno wszystkich powalając. Wpadł jednak na Low Blow i wypadł z ringu. Hardy za to zaaplikował Twist od Fate dla Roode'a .1...2.....3...Bobby trafia do klatki. W tym czasie Galloway przypiął Younga ….1...2....3...Young także trafia do środka. Eric i Bobby rozmawiali w środku klatki. Za to ich przeciwnicy chcieli zawiesić pas. Jarrett zrzucił ich ze szczytu i wykonał DDT dla Drew .1...2...Hardy przerywa. Jeff osłabiał Matta i wykonał mu także odwrócone DDT. Kanadyjczycy wyszli z klatki rzucając się na swoich oponentów. Zdominowali wszystkich akcjami zespołowymi. Następnie Roode wykonał Body Slam dla Jeffa a Eric dołożył Elbow Drop. Panowie pokazali gest z Team Canada wracając do starych rewelacyjnych czasów. Young zaskoczył oponenta ale sam wpadł na Backbody Drop i panowie wylecieli po chwili za liny. Za to Hardy wszedł na narożnik ale został zaatakowany przez Szkota. Walczyli oni na narożniku, lecz zrzucił ich Jarrett. Pojawili się Eric i Bobby przypinając przeciwników .1....2..3...Drew i Matt trafiają do klatki. W ringu był teraz Bobby, Eric i Jeff. Rzucili się oni na siebie i nikt nie mógł zyskać przewagi. Jeff ich zdominował jednak Eric powalił go Clotheslinem. Young chwycił za gitarę Jarretta chcąc jej użyć. Założyciel federacji jednak sam ją przejął rozbijając na głowie Roode'a .1...2......3...Boby trafia do klatki a wychodzą z niej Drew i Matt. Obaj chcieli zawiesić pas nad ringiem. Obaj spadli na matę a Jeff zaatakował ich drabinę. Jarrett ruszył na szczyt, lecz Young nie chciał do tego dopuścić i wyniósł przeciwnika po czym obaj wylecieli na krawędź ringu. Eric wykonał serię ciosów przeciwnikowi i Piledriver na drabinę, która była między ringiem i barierkami !! Bobby mógł wyjść z klatki ale ciągle miał mało sił. Dołączył jednak do pojedynku, w tym momencie Galloway wszedł na szczyt klatki wykonując Diving Senton Bomb przeciwnikom. Szkot ruszył na szczyt z pasem. Hardy do niego dołączył i wymierzył Twist of Fate z samego szczytu. Teraz to on chciał zawiesić tytuł ale teraz to Bobby mu przerwał. Udało się mu wyrzucić za ring Matta i teraz to on mógł iść po pas. Eric zaatakował rodaka i ustawił drugą drabinę. Zaatakował Bobby'ego pasem i sam ruszył na szczyt. Dołączył do niego Jarrett i wymierzył swój finisher z samego szczytu. Teraz to legenda ruszyła po drabinie i udało się mu zawiesić tytuł zdobywając go. 

Czas Walki – 21.00 
Ocena Walki - *** (Nic wielkiego. Cała walka była budowana tylko i wyłącznie na powrocie Jeffa, który tutaj nie pokazał nic wielkiego, bo i sama stypulacja go do tego nie zmuszała. Tak więc było przyjemnie, lecz widzieliśmy na tej gali już kilka lepszych walk tego wieczora. Wrzucili tutaj pięć znaczących gwiazd a i tak nie mógłbym uwierzyć, że Double J mógłby tego nie wygrać.) 

Ocena Gali - ** i 1/4 (Szkoda, że zrobili z tego drugie One Night Only. Mogło być o wiele lepiej.)

2 komentarze:

  1. Arkao akcja z wyłączeniem świateł była zaplanowana. Nawet komentatorzy mówili że zawodnicy walcząc w strefie zagrożenia zniszczyli główne zasilanie (pewnie ta skrzynka którą kopnął Magnus). Bootch to był po tej walce kiedy komentatorom padła łączność i przez kila minut oglądaliśmy jak ekipa sprząta ring.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeff Jarrett kompletnie pod formą także to zwycięstwo był równie naciągane jak Awesome Kong nad Havock.

    OdpowiedzUsuń