19 września 2015

Newsy

Zaczynamy od najważniejszej informacji.
W przyszłym roku TNA nie będzie emitowane na Destination America. Nie wiadomo jeszcze na jakiej stacji będzie TNA w przyszłym roku. Dodatkowo nie wiadomo czy ROH również nie zniknie z ramówki DA co byłoby dziwne, gdyż DA podobno nic nie płaci ROH.

Drugą ważną wiadomością jest to, że Kenny King prawdopodobnie pożegnał się z TNA. Jego kontrakt wygasł wczoraj, a nie było żadnej informacji, że został przedłużony. Oczywiście istnieje szansa, że jeszcze go zobaczymy, ale już w pojedyńczych walkach, a nie na stałe.

Gail Kim będzie bronić tytułu KO przeciwko Awesome Kong na Bound for Glory. Jest to pierwszy potwierdzony pojedynek.

7 komentarze:

Anonimowy pisze...

To pewne że Kenny King odszedł bo był na gali ROH

Anonimowy pisze...

WGN - oni bodajże chcieli mocno TNA więc niech tam idą.
DA + Spike - liczyli tylko na SWOJĄ promocje więc jebać ich :-)

Tupak pisze...

TNA wtedy bało się zaryzykować, bo WGN chciało ich, ale w umowie miało być zapisane, że mogą zrezygnować po 3 miesiącach jakby rating im nie odpowiadał. Dlatego postawili na stację, którą będą mieć przez cały rok, ale która ma dużo mniejszy zasięg. Trzeba będzie poczekać na jakieś informacje i kto wie może w przyszłym roku TNA będzie na WGN?

Anonimowy pisze...

Szanowny Tupaku ma pytanie o realistyczne szanse na emisję GFW w polskiej telewizji. Czy są jakieś szanse?

Anonimowy pisze...

Jak TNA nie ma w polskiej telewizji to GFW póki co też nie będzie. Dziwi mnie to, że w PL nie ma TNA, bo kanałów sportowych jest dużo. TNA z kilkanaście tysięcy widzów mogłoby przyciągnąć(choć nie znam wyników ich oglądalności gdy byli na Orange).

Tupak pisze...

Aktualnie na GFW w Polskiej telewizji nie ma szans. Wszystko zależy od tego na jakim kanale ( o ile to się stanie ) wyląduje GFW w USA. Bo jest możliwość, że będzie to jakaś sieć, która ma swoje kanały również w Polsce, ale nie ma się co na to napalać w najbliższym czasie.
Z tego co mi wiadomo to TNA na OS miało więcej niż kilkanaście tysięcy widzów. Kilkadziesiąt tysięcy, a licząc powtórki, które były dość często uzbiera nam się liczba sześciocyfrowa za dany epizod.

Anonimowy pisze...

Dziękuję chociaż opinia profesjonalisty da mi odpowiedź. Dziękuję za opinię i pozdrawiam

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.