12 października 2015

Newsy

TNA aktualnie skupia się głównie na wyprawie do Indii. Mówi się, że Indie mają być bardzo ważnym krajem dla TNA w następnych latach, więc możemy się spodziewać kolejnych wrestlerów z tego kraju.

TNA w zeszłym tygodniu rozmawiało z Jamesem Stormem i przedstawiono mu nowy ( lepszy finansowo ) kontrakt. Ten jednak postanowił odwiedzić przyjaciół z NXT, ale po tym wydarzeniu dostał kolejny kontrakt do rozpatrzenia. Mówi się, że Storm miałby zarabiać dwa razy więcej niż do tej pory.

TNA rozmawia z czterema stacjami telewizyjnymi w sprawie kontraktu. Ponoć TNA ma być na nowej stacji już od samego początku 2016 roku. Jednym z kandydatów jest oczywiście WGN America, na którym o mały włos TNA nie wylądowałoby na początku tego roku.

Niektórzy postanowili pobawić się w detektywów i wywnioskować z nagrań z lipca kto zostanie mistrzem TNA. Ponoć ma to być Bobby Lashley, który w finale zmierzy się z Mattem Hardym.

15 komentarzy:

 1. Chciałbym żeby Austin Aries był jeszcze raz mistrzem TNA WHC a nie jakiś nudny Lashley i to jeszcze jako face, on lepiej pasuje do roli monster heel'a a nie do babyface'a. Oprócz Ariesa zadowoliłbym się kolejny reignem z pasem EC3

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja tam bym chciał najbardziej Ariesa na mistrza, ale on wrócił do TNA tylko na chwilę chyba. Jak nie Aries to Roode bo oni dwaj są najlepsi. DIRTY HEELS FOREVER XD

  OdpowiedzUsuń
 3. Aries na Twiterze podaje że jest wolnym agentem. Może Roode zgarnie mistrza i wtedy wróci Aries :-)

  Tupak wrócił!

  OdpowiedzUsuń
 4. Tupak żyje :D
  BFG obejrzane, zostało 4, albo 5 Impactów, a to postaram się w miare szybko nadrabiać i w końcu będę na bierząco :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Roode raczej nie będzie szybko mistrzem TNA WHC bo ma pas TNA KOTM

  OdpowiedzUsuń
 6. Roode odpada, KOTM Champion. Lashley nudny jako face. Galloway? Matt Hardy znowu? EY jako heelowy mistrz, co myślicie?

  OdpowiedzUsuń
 7. Tylko ten turniej był robiony zanim Roode zdobył KOTM. Sam z ciekawości patrzyłem na wyniki tych tapingów ale wszystko jest pomieszane, walki nagrywali w różnej kolejności i ciężko stwierdzić kto ten turniej wygrał.

  OdpowiedzUsuń
 8. Abyss na WHC. Zasłużył na to. Co prawda miał już kiedyś pas, ale NWA. Za te wszystkie lata należy mu się według mnie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Tylko że tych co wymieniacie nie ma w turnieju. Ja bym chciał żeby pas zdobył EC3 albo Lashley. Fajnie by było jakby Lashley zdobył pas i przeszedł heel turn i był takim destroyerem jak wcześniej.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 11. Są w kolejnych grupach.
  Możliwe że na dzisiejszym Impakcie będą ich walki.

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja bym chciał na mistrza Mr. Andersona.

  OdpowiedzUsuń
 13. Anderson i Abyss. Oni w obecnym rosterze chyba najbardziej zasługują.

  OdpowiedzUsuń
 14. Wspominali że w turnieju jest 32 zawodników więc cały roster. Dzisiaj poznamy nowe grupy

  OdpowiedzUsuń
 15. Tytuł raczej wróci do EC3 ze względu na to,że Tyrus zdobył title shot na BFG i będą chcieli pociągnąć story do końca.

  OdpowiedzUsuń