18 października 2015

Newsy

EC3, Shera i Rebel zaczęli promować TNA w Indiach. Mają odwiedzić Mumbai, Ahmedabad, Hyderabad oraz Bangalore. Obecny również John Gaburick.Grado zdradził że dostał ofertę umowy od TNA po British Boot Camp 2. Zdradził też że nie było go podczas inwazji GFW na TNA ponieważ miał zobowiązania z ICW. Stwierdził że jest otwarty na przyszłą współpracę z TNA.

Wiele osób próbuje rozszyfrować kto może wygrać World Series Title. Najczęściej pojawiają się 2 nazwiska - Lashley'a i Roode'a. Możliwe że walki finałowe zostaną nagrane podczas touru po Indiach jeżeli oczywiście TNA ich nie nagrało.

Bully Ray odpowiadał na pytania na swoim Twiterze. Na temat TNA powiedział że zrobił w TNA wszystko co miał do zrobienia. Dodał też że Velvet Sky (jego dziewczyna) z pewnością poradziłaby sobie w WWE.

Walka z ostatniego Xplosion. Dosyć dawno nagrywana..


8 komentarzy:

 1. Ja to się dziwię czemu Velvetka kręci z takim starym wieprzem jak Bully

  OdpowiedzUsuń
 2. ten Grado to jakaś porażka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawi mnie co przyćpali w tym zarządzie albo jakie haki ma na nich Grado, przecież to jest zwykły frajer w każdej kategorii, na jaką cholerę go tutaj trzymają? Ani to nie walczy, ani nawet przynajmniej zabawny nie jest - że tak powiem kolokwialnie: po co? po jaki c*uj?

  OdpowiedzUsuń
 4. Grado jest popularnym wrestlerem w UK także korzystają z tego. Miał dobre pojedynki, np. w ICW z Gallowey'em. W TNA brakuje kogoś 'śmiesznego'(zawsze był Young) to biorą Grado..

  OdpowiedzUsuń
 5. Trevor Lee podpisał kontrakt z TNA.

  OdpowiedzUsuń
 6. Grado i Trevor Lee? Świat sie kończy. Jeden gorszy od drugiego, nie mogą ściągnąć kogoś dobrego zamiast tych dwóch? Zawsze przewijałem gdy walczyli oni bo po prostu żal mi sie robiło TNA a teraz jeszcze chcą ich na stałe.

  OdpowiedzUsuń
 7. Po co ten hejt? Trevor Lee to bardzo dobry zawodnik z indys, zaledwie 23-letni, świetna decyzja jeśli faktycznie go zakontraktowali. O Grado trafnie wypowiedział się Damian. TNA jest bardzo popularne w UK więc nie dziwi że ściągają zawodników z tamtych rejonów. Szkoda tylko że Magnusa stracili.

  OdpowiedzUsuń
 8. A Spud nie jest śmieszny? Nie wystarczy im?

  OdpowiedzUsuń