5 października 2015

Wyniki i spoilery BFG


Gala odbyła się w Charlotte, North Carolina.

Gale już można oglądać online, np. na DesiRulez. 
Tajemniczym komentatorem okazała się....figurka The Pope'a. Nieźle strollował - trzeba mu to przyznać.

Tigre Uno def. Manik, DJ Z and Andrew Everett in an Ultimate X Match. 

Nawet niezły pojedynek. Z dobrej strony pokazał się Everett. Po walce na ring wszedł "Hurricane" Shane Helms. Powrót do ringu ? Dodatkowo okazało się że Tigre Uno doznał kontuzji ręki.. 

Tyrus won the Bound for Gold Gauntlet Match, pinning Mr. Anderson in the end. The match also featured Aiden O'Shea, Robbie E, Jessie Godderz, Abyss, Chris Melendez, Mahabali Shera, Eli Drake, Tommy Dreamer, Al Snow and The Pope. 

Po walce na ring wszedł EC3, który pogratulował swojemu ochroniarzowi i powiedział że powalczą o pasy TT(zwycięzca GGM mógł wybrać o jaki pas chce walczyć) jednak Tyrus odpowiedział że chce główny pas..
Tyrus wygrywa ? Bez komentarza.. Cieszyła mnie chwila gdy Pope wszedł do ringu, jednak po chwili sam wyszedł.. Może jednak wróci do ringu? Oby!

The Wolves def. Brian Myers and Trevor Lee

Bobby Roode def. Lashley 

Gail Kim def. Awesome Kong

Liczyłem na więcej w walce kobiet. Epizod miał tutaj mąż Gail, Robert Irvine. 

Kurt Angle def. Eric Young in a No Disqualification Match.

Matt Hardy def. Drew Galloway and EC3 to WIN the World Heavyweight Title. 

Walka dobra, jednak niewybitna. Pod koniec pojedynku EC3 próbował dyskwalifikacji i uderzył Jeffa jednak nic to nie dało. Matt przypiął Galloway'a i wraz z rodziną świętował zdobycie głównego pasa. EC3 natomiast za kulisami miał ostre spięcie z Dixie a przede wszystkim z Gaburickiem. Czyżby to miało prowadzić do kłótni Carterów a w przyszłości do odejścia EC3 ? 

Matt Hardy nowym mistrzem. Dziwi mnie to. Pomijam jego umiejętności, jego działania poza ringowe(Twitter) - za kilka miesięcy może odejść do WWE z bratem żeby walczyć na WM a dostaje pas.. Dodać jeszcze do tego Tyrusa który jest pretendentem... 

Podsumowując. Jeżeli Everett będzie na stałe w TNA to dostaliśmy właśnie dobrego X-sa, dodając Helmsa może być ciekawie. Inną rzeczą która może cieszyć to The Pope, który dziś był świetny na komentarzu i przede wszystkim wszedł do ringu. Mam nadzieję że to zapowiedź jego powrotu do ringu na stałe. 
Solidna walka Tag Teamów + dobry pojedynek Roode'a z Lashleyem. Walka Angle'a z Youngiem powinna być zdecydowanie lepsza.. 

Tak jak napisałem dziwi mnie danie pasa Mattowi... Braciom Hardym umowy kończą się w lutym - może Dixie za wszelką cenę chce zatrzymać choćby jednego Hardasa ? 


Za wszelkie błędy przepraszam. 

Zapraszam do dyskusji. 

4 komentarze:

 1. Szkoda że The Pope wyszedł sam z ringu. Walka o KOTM title pierwsza klasa..

  OdpowiedzUsuń
 2. A mnie The Pope tym wejściem i wyjściem z ringu poprawił humor i to bardzo, lubię takie humorystyczne akcje :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gdzie był Rockstar Spud? Tak go promowali, a nie był go na BFG.

  OdpowiedzUsuń
 4. Według mnie obydwaj Hardasi zostaną. Chętnie zobaczył starcie ringowe pomiędzy EC3 a Jeffem. W końcu Matt zgarnął pin na Gallowayu, więc EC3 dalej jest unpinned and unsubmitted

  OdpowiedzUsuń