30 października 2015

Zmiany w Destination America

W Destination America doszło ostatnio do pewnych zmian. Rolę General Managera przejął Mark Etkind, który ponoć przygląda się TNA i ROH i to on zadecyduje czy federacje zostaną w ramówce DA. Jego poprzednik nie lubił wrestlingu, dlatego też umowy TNA i ROH nie były przedłużane. Ponoć oficjele ROH byli bardzo zdziwieni, że takowej umowy nie dostali, a ta kończy się w grudniu.
Głównym powodem, dla którego TNA miałoby zniknąć z ramówki DA były koszty produkcji i to, że było mało chętnych chących się reklamować podczas show wrestlingu. Ponoć miesiąc temu pojawił się jakiś reklamodawca, który z chęcią wykupiłby czas reklamowy właśnie podczas show wrestlingu przez co pewnie oficjele DA będą chcieli zatrzymać TNA u siebie, gdyż generuje znacznie większą oglądalność niż ROH. Pytanie tylko czy TNA będzie chciało być na DA? W ostatnim czasie sporo mówiło się o tym, że w przyszłym roku Impact Wrestling będzie można oglądać na innej stacji i znacznie większym zasięgu przez co oglądalność IW może ponownie wrócić do poziomu chociażby ze Spike TV.

1 komentarz:

  1. Powinni uciekać z DA. Nie wierzę że nagle polubią wrestling i zaczną na prawdę promować TNA jak i ROH. Niech idą na stację która na 100% chce mieć TNA i zechce promować ich przez cały czas a nie przez kilka tygodni jak to miało miejsce na DA. Im większy zasięg tym lepiej..

    OdpowiedzUsuń