6 listopada 2015

Newsy

The Wolves udzielili ostatnio wywiadu i powiedzieli, że jest wiele świetnych TT na świecie oraz że chcieliby walczyć w przyszłości z Killer Elite Squad, ReDRagon, Young Bucks.
Czy ujrzymy któryś z tych TT w TNA ? Może Dixie zafunduje coś na UK Tour bo tam przede wszystkim nowe gwiazdy debiutują. Miejmy taką nadzieję.

Kurt Angle zawarł ostatnio kontrakt z Bellatorem. Mówi się o tym że będzie komentował gale a sam zainteresowany powiedział że może skusi się na pojedynek z Kenem Shamrockiem lub Kimbo Slice'm.

The Pope potwierdził że będzie wrestlerem na pół etatu w przyszłym roku. Stwierdził że w przyszłym roku TNA ma wielkie plany i cieszy się że jest częścią TNA.

Taryn Terrell w emocjonalnym wywiadzie powiedziała że odnalazła Boga... podczas jazdy samochodem z córką. Powiedziała również że jest chrześcijanką i że w ostatnich latach zeszła na złą drogę.. Stwierdziła że urodziła się na nowo i chce zachęcać innych do jej podróży z Bogiem..
Link do filmiku z Taryn.


Czy to koniec kariery Terrell we wrestlingu ? 

4 komentarze:

 1. Dziwna sprawa z Taryn no ale..
  Ciekawe czy będzie jeszcze DollHouse skoro liderka stajni się zmienia :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. "odnalazła Boga... podczas jazdy samochodem z córką" miała wypadek i jej dało to do myślenia? Czy po prostu zobaczyła buzię w tęczu? Jak to dokładnie było?

  OdpowiedzUsuń
 3. Wypadku nie miała. Z tego co znalazłem na necie:
  I remember I was driving and my daughter was in the back seat and I had this powerful, overwhelming feeling that came over me that somebody died.
  'God sent Jesus to die for our sins. We are not talking about somebody who says, "Sure, you are forgiven".
  'We are talking about somebody who suffered, who died so that we could be forgiven. The heaviness of that came upon me and I went to church that next week and my pastor was talking about the same thing, the exact same thing. If God wasn't trying to talk to me than I don't know anything.'

  Bóg ją oświecił/odwiedził/nawiedził itp. Bóg do Niej przemówił kiedy jechała z córką samochodem..

  OdpowiedzUsuń