26 listopada 2015

Tapingi w Indiach przeniesione

Jeszcze nie ma oficjalnego potwierdzenia, ale wycieczka TNA do Indii została przeniesiona na 2016 rok. Wszystko ma związek z ostatnimi atakami islamistów przez co TNA nie chce ryzykować, że ich samolot zostanie zestrzelony, gdyż na pokładzie byłoby ok 60 pracowników.

16 komentarzy:

 1. Szkoda, ale mnie to nie dziwi. Z innej beczki Storm tweentuje ostatnio sporo na temat TNA. Z NXT zwolniony został Billy Gunn, który prywatnie jest jego kumplem i namówił go na występy w NXT. Może TNA jeszcze go nie straciło?

  OdpowiedzUsuń
 2. No jakby Storm wrócił to by było fajnie, ale musiałby w końcu dostać push, bo niestety, ale ostatnio w TNA w main eventach go nie było, a do tego promowali jego kosztem taką "perełkę" jak Shera. Po mojemu można powiedzieć, że TNA go trochę gnoiło, jakby wrócił może by było inaczej.

  OdpowiedzUsuń
 3. może będą go chcieli przekonać do powrotu singlowym pushem, może nawet na whc bo mimo że Storm jest byłym mistrzem to tego pasa długo nie potrzymał

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak dla mnie Storm powinien mieć bardzo długi title run. Za całokształt kariery w TNA i za to, że koleś jest po prostu świetny.

  OdpowiedzUsuń
 5. Podpisuję się pod tym rękami i nogami.

  OdpowiedzUsuń
 6. Atakami islamistów? Tupak gdzie Twoja poprawność polityczna :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Czemu jeszcze nie impactu w sieci?

  OdpowiedzUsuń
 8. *Czemu jeszcze nie ma impactu w sieci?

  OdpowiedzUsuń
 9. Storm jako Cowboy a nie jako durny psychol z Revolution.

  OdpowiedzUsuń
 10. Storm w tej roli był rewelacyjny ale co ja się znam...

  OdpowiedzUsuń
 11. Był świetny, jednak jego ekipa już nie.
  Gdyby dostał ten skład co chciał to kto wie, może dostałby pas główny..

  OdpowiedzUsuń
 12. Storm jako Cowboy jest świetny, jako psychol też był dobry, Revolution to nie był zły pomysł, Storm pasuje na lidera no, ale banda klaunów wszystko spieprzyła, dali mu lipną ekipę, robił co mógł, ale z gówna bata nie ukręcisz :(

  OdpowiedzUsuń
 13. Nudny obecnie Abyss, bez formy. Japoniec ze słabym angielskim + Manik, który się bardziej męczył ze strojem. Ekipa niesamowita wręcz :D

  A chciał Gunnera, Crimsona, Shaw'a i bodajże Hoyt'a.
  Porównajcie sobie i zobaczcie ile Storm stracił na Revolution..

  OdpowiedzUsuń
 14. Jak już gadamy o zawodnikach którzy odeszli z TNA to ja mam pytanie czy Aries wróci na stałe czy już go nigdy w TNA nie będzie? Wie ktoś coś na ten temat?

  OdpowiedzUsuń
 15. Aries powiedział że chce być wolnym strzelcem. (wtedy miał kontuzję). Kto wie gdzie go zobaczymy w nowym roku - jakby Dixie sypnęła kasą i dała dobry kontrakt to może go ujrzymy 5 stycznia :-)

  OdpowiedzUsuń
 16. Storm jako psychol może i był dobry, ale lepszy jako Cowboy.W Revolution miał słabą ekipę, kitajec, i przebierańcy daliby radę gdyby choć trochę lepiej odgrywali swoją rolę. Tak wyszła lipa, a gdyby Strom występował sam jako psychol to już w ogóle byłoby bez sensu, dlatego lepiej jakby występował sam ale jako Cowboy co wychodziło naprawdę dobrze.

  OdpowiedzUsuń