12 listopada 2015

Tygodniówka Impact.

Gail Kim def. Madison Rayne i przeszła do następnej rundy.

Eli Drake def. Jessie Godderz 

Rozmowa o World Series Title i analiza turnieju. 

Matt Hardy def. Eddie Edwards i przeszedł do następnej rundy.

DJ Z def. Mandrews - świetna walka

Micah def. Crimson

TNA ogłosiło że walki półfinałowe odbędą się w Indiach. Oznacza to że wszelkie spekulacje które były i sugerowały że wygrał Lashley lub Roode trzeba odłożyć i czekać na tour po Indiach. 

EC3 def. Mr. Anderson i przeszedł do następnej rundy. 

Filmik z Madison, która... a zresztą zobaczcie sami te video.. 


oraz z Sheerą - trzeba przyznać TNA się postarało montując filmik.
13 komentarze:

Anonimowy pisze...

Ciekawe na kim wypromują Sherę w Indiach.

Damian pisze...

Zakładając że Sheera jest facem to dostanie jakieś heela - może Brama, Drake'a. Ewentualnie dostanie Andersona który w ostatnim czasie wszystko przegrywa i będzie promować Hindusa..

Anonimowy pisze...

Eli Drake jest warty promowania, ma duży potencjał na przyszłego choćby KOTM Championa. Ciekaw jestem kto wygra ten turniej hmm kandydatów jest dużo, Galloway, EC3, Matt Hardy, Aries(tak Aries), Lashley, EY...oraz według mnie Drake lub Bram też mają szanse choćby na lepszą promocje żeby zyskać jakikolwiek title shot

Damian pisze...

Pytanie jest kiedy zamierzają nagrać finał turnieju. Skoro półfinały mają być w Indiach to może finał zrobią podczas touru w UK, ktoś znany powróci i zainterweniuje w walce. Jeżeliby nagrywali finał w UK to stawiam na Gallowaya, tam mógłby wrócić Aries i byłby genialny feud. Stylesowi kontrakt się kończy na początku 2016 roku, jakby Dixie sypnęła kasą..

Anonimowy pisze...

Shera to pomyłka, ale może zdobyć fanów w Indiach, czyli na jakiś czas warto go promować, fajnie prowadzą Gallowaya, ale powinni też pomyśleć o Bramie i Drake bo oni pomimo tego, że są świetni to trzymają ich jakby na uboczu.

Anonimowy pisze...

Ktoś wyżej wymienił Ariesa jako jednego z faworytów. Też bym go chciał na szczycie tylko że on niestety nie wyjdzie z grupy. EC3 już ma awans, a w walce o drugie miejsce Aries zmierzy sie z Lashleyem. Nie ma opcji żeby Bobby nie przeszedł dalej więc Ariesa pożegnamy...

Co do Stylesa - kontrakt z NJPW kończy mu się po Wrestle Kingdom które jest bodaj w styczniu. TNA nie jest w stanie przebić oferty WWE więc czarno widzę jego powrót. Chyba że AJ na koniec kariery nie będzie się chciał bawić w występy w NXT z żółtodziobami i zadziała sentyment do federacji która zrobiła z niego gwiazdę.

Damian pisze...

Tylko pytanie czy AJ chce iść do NXT, posiedzieć tam jakiś czas i maksymalnie walczyć o pas US bo raczej więcej tam nie dostanie. Oczywiście zarobiłby większą kasę jednak byłby często w podróży z rosterem a każdy wie że gość jest bardzo rodzinny i to mu może przeszkadzać. W TNA miałby tapingi co jakiś czas + mógłby występować na scenie niezależnej jeżeliby TNA się zgodzi.
Trzeba czekać do touru po UK bo tam najczęściej ktoś debiutuje/wraca więc miejmy nadzieję że Dixie nas zaskoczy.

Anonimowy pisze...

Jak się wyjaśni sytuacja ze stacją tv to TNA postara się kogoś ściągnąć.

Tupak pisze...

Jakby Styles chciał wrócić to Dixie przystanie na każdy warunek. Pytanie czy będzie chciał i czy dostanie dużo kasy.

Damian pisze...

Fajnie byłoby widzieć AJ, może postaraliby się o Danielsa/Kazariana czy Ariesa.

Byleby nie wracali na SpikeTV bo można i takie wiadomości przeczytać..

Anonimowy pisze...

Nie moge się doczekać tapingów w Indiach. Ciekawa jaka tam jest publika oraz ilu bedzie widzów.

Anonimowy pisze...

To w Indiach będą tapingi? Czytałem, że tylko One Night Only na żywo i dwa live eventy.

Tupak pisze...

Jak biorą kamery, żeby nagrać ONO to na bank od razu zrobią Impacty. Aktualnie nie mają żadnego materiału nagranego na okres świąteczny, więc muszą coś nakręcić w Indiach.

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.