15 grudnia 2015

Czy bracia Hardy odejdą ? + newsy

Kilka dni temu na Twitterze odbyła się wymiana zdań między Bully Ray a Matt'em Hardy. Ten pierwszy zaproponował żeby w przyszłym roku oba tag teamy spotkały się w walce - oczywiście chodzi tutaj o Wrestlemanię. Matt Hardy odpisał że wszystko jest możliwe jednak najpierw jego brat Jeff musi wrócić do pełni formy.
Stąd rodzi się pytanie - czy w niedługim czasie pożegnamy się z braćmi ?

Można było na kilku portalach przeczytać że Jeff chciałby wrócić do federacji Vince'a i że nie będzie mu już aż tak bardzo przeszkadzał grafik.

Warto przypomnieć że TNA już niedługo straci jedną z czołowych gwiazd - Kurta Angle'a któremu po tourze po UK kończy się kontrakt.


Podsumowanie World Title Series

Rockstar Spud twierdzi że może spokojnie występować w ME i nie boi się nowych wyzwań.


Dodam jeszcze trailer nowego sezonu z Lucha Underground bo trzeba przyznać - robi wrażenie. 7 komentarzy:

 1. Według mnie strata braci Hardy oraz Angle'a będzie dużym ciosem dla TNA. Powinni jak najszybciej ściągnąć do siebie duże nazwisko...

  OdpowiedzUsuń
 2. A niech idzie grubas matt do wwe, wcale mi go nie szkoda, Jeffa i Kurta to już owszem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ostatnio czytałem, że Jeff musi się poddać operacji kolana i zostanie wyłączony z akcji na kolejne miesiące, poza tym będzie musiał zmienić styl walki na bardziej bezpieczny.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie chcę tworzyć nowego newsa bo mało wiadomo ale:

  TNA ma ogłosić jakieś duże newsy na temat touru po UK już w najbliższą niedzielę.
  Trzeba czekać.

  OdpowiedzUsuń
 5. mam pytanko - od czasu odejścia Samoa Joe przestałem oglądać TNA. Coś ciekawego się dzieje? Jakieś ciekawe feudy? Genialne walki?

  OdpowiedzUsuń
 6. Od nowego roku oglądaj będzie nowy mistrz, nowa stacja tv, ogólnie szał pał :D Na razie jest turniej o pas i trochę hujnia, a ostatni impact to w ogóle słaby był:(

  OdpowiedzUsuń
 7. Szał pał to i na początku tego roku był - nowa stacja, wyjazd do UK, a potem było tylko gorzej. Slammiversary robione na prędce, krótka inwazja GFW i odejścia kilku gwiazd - Joe, MVP, Magnusa czy Storma. Mam nadzieję że ten trok będzie dobry przez cały swój okres, a nie tylko na początku.

  OdpowiedzUsuń