25 grudnia 2015

Wesołych Świąt! Asylum Years 103

Wesołych Świąt dla wszystkich fanów TNA i nie tylko! Zdrowia, Szczęścia i Wytrwałości w oglądaniu TNA :-)

Asylum Years 103


Pop TV na swojej stronie internetowej promuje wrestlera Riosa (na Twitterze Lucha_Rios). Ciekawe czy to błąd Pop TV czy jest coś na rzecz. Sam zainteresowany zastanawia się co to może oznaczać.TNA nie jest zainteresowany tt reDRagon.. Mają oni podobno podpisać nowy kontrakt z ROH.


5 komentarzy:

 1. TNA nie jest zainteresowane reDRagon. Serio? Mają w rosterze tylko jeden tt z prawdziwego zdarzenia (Wolves), gwiazdy ciągle odchodzą, a do wzięcia jest czołowy team indys. Sprowadzenie ich powinno być priorytetem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Prawdopodobnie była to odpowiedź w stylu WWE ( nie chcemy ich, a chwile później widzisz ich na RAW ), a tak na prawde rozmawiali z nimi.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pytanie czy TNA ma czym ich przekonać.. Raptem 1 prawdziwy TT mają w rosterze czyli Wilki.
  Mogliby stworzyć TT z Uno/Rios (jeżeliby przyjdzie), Manik/Zema, reDRagon + Wilki = od razu dywizja lepiej by wyglądała.
  Jeżeli nie zatrudnią jakiegoś TT to będzie porażka..

  OdpowiedzUsuń
 4. Z Wrestlefans.
  "Karen Jarrett w ciekawy sposób wypowiedziała się ostatnio o storylinie z inwazją Global Force Wrestling na TNA. Otóż Karen stwierdziła, że od początku była temu przeciwna i namawiała Jeffa by ten odmówił, ale Jarrett był bardzo zdeterminowany by do tego doprowadzić, więc ostatecznie zgodziła się. Dodała, że dzięki nim ratingi Impact Wrestling na chwilę wzrosły, natomiast ona sama jest bardzo szczęśliwa, że ten epizod jest już za nimi i mogą z podniesionymi głowami patrzeć w przyszłość, a na 2016 rok szykują wiele wspaniałych rzeczy. "

  Co sądzicie ? Jestem bardzo ciekaw opinii :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Inwazja była taka se, ale Jarreta fajnie widzieć w TNA i chętnie bym go jeszcze zobaczył w jakimś gościnnym występie.

  OdpowiedzUsuń