24 stycznia 2016

Oświadczenie adwokata Stylesa, LU atakuje WWE.

Bill Behrens ( adwokat AJa ) odniósł się do ostatniego oświadczenia TNA. Bill przyznał, że doszło do spotkania, ale żadna umowa nie została sfinalizowana. Po spotkaniu czekali na oficjalne przedstawienie nowego kontraktu, który miałby podpisać Styles, ale nie dostał go tak szybko jak oczekiwali ( ciekawi mnie tylko czy liczyli już od spotkania czy od czasu, gdy jego kontrakt z NJPW wygasł ). Bill przyznał, że czekając na oficjalną propozycję kontraktu postanowili skorzystać z oferty WWE.
Według mnie mogło dojść do tego, że zawarli umowę ustną, a TNA czekało aż wszystkim zawodnikom skończą się kontrakty, żeby przedstawić je wszystkim. Ewentualnie TNA chciało przedstawić im swoje oferty po tapingach, ale przed wyjazdem do UK, gdzie pewnie Styles by wrócił, ale w tym czasie już dostawaliśmy informacje, że Styles pojawi się w WWE.

Do ogólnej polityki transferowej WWE odniósł się również producent Lucha Underground.
Powiedział on, że WWE próbowało ściągnąć do siebie wszystkich zawodników występujących w LU. Według niego WWE w ten sposób chce zniszczyć konkurencje i dowodem tego mogą być ostatnie transfery z TNA czy ROH.

9 komentarzy:

 1. Straciłem resztki szacunku do wwe (umyślnie napisałem małymi literami).

  OdpowiedzUsuń
 2. Skoro podkupują w ostatnim czasie tylu zawodników z TNA to czyżby WWE widziało w TNA konkurencje? No któż by się spodziewał nieprawdaż fani dabliu? :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Co tu robi news o LU jak to blog o TNA ??

  OdpowiedzUsuń
 4. Nawiązuje on do sprawy Stylesa i TNA, więc myślę, że warto było go dodać.

  OdpowiedzUsuń
 5. A jeszcze nie tak dawno wwe miało podobno wyjebane na wszystkie inne federacje, a na TNA w szczególności i nie potrzebowało ich wrestlerów. Teraz ściągają ich do siebie na potęgę. Cała ta historia pięknie pokazuje głupotę fanboyów wwe którzy wierzyli w to.

  OdpowiedzUsuń
 6. Austin Aries tez juz w WWE

  OdpowiedzUsuń
 7. Pamiętacie jak Chall Sonnen opowiadał o możliwości kontraktu ze stronny WWE, która brzmiała, że jeśli TNA złoży mu oferte, to oni mają dla niego lepszą

  OdpowiedzUsuń
 8. Maja wiecej kasy do zaoferowania, to logiczne, ze sciagaja do siebie zawodnikow. Biznes is biznes.:)

  OdpowiedzUsuń
 9. AJ w WWE i prawdopodobnie na początek będzie się kręcił koło pasa Interkontynentalnego.

  OdpowiedzUsuń