3 marca 2016

TNA Impact Wrestling - 1/3/2016 (Raport)

Witajcie na kolejnym Impact Wrestling, kontynuujemy pobyt TNA w Anglii.

Na starcie widzimy Rockstar Spuda na zapleczu. Jest ubrany inaczej niż zwykle, w ciemną, skórzaną kurtkę. Widzimy, że podchodzi do niego Matt Hardy, który mówi mu iż jest z niego dumny i zrobi z niego jedną z czołowych postaci. Do tego żona Matta pieszczotliwie chwyta Rockstara za podbródek. Oczywiście w tle jest też Tyrus.Bobby Roode vs Kurt Angle


Zawodnicy rozpoczęli od klinczu i Roode zapią Headlock. Mimo to Angle przerzucił go, a następnie zapiął dźwignię na rękę. Bobby wstał na nogi i sprowadził pojedynek do narożnika. Kurt po chwili trafił na kopniaka, ale ponownie wykonał przerzut oraz zapiął submission. Roode odpowiedział efektywnym kolanem i obijał mistrza olimpijskiego w narożniku. Następnie wymierzył Suplex oraz Facebuster ...1....2...Kickout. Bobby przeszedł do Headlocka i Angle musiał wstać na nogi oraz wymierzyć serię ciosów. Kilka sekund później panowie wpadli na siebie Double Clotheslinem!

Po reklamach Angle zaskoczył oponenta German Suplexem i po chwili powtórzył tą akcję. Bobby chciał walczyć, ale wtedy znowu otrzymał trzy German Suplexy. Fani dopingowali Kurta, a ten szykował się do zakończenia walki. Bobby uniknął tego ale wpadł na Ankle Lock! Mistrz Olimpijski został odkopany i następnie nie trafił z Shoulder Tackle i sam wpadł prosto w stalowy narożnik. Roode wykorzystał to przechodząc do zapięcia Crossface'a, ale Kurt sprytnie przejął jego nogę i sam zapiął Ankle Lock. Bobby nie chciał się poddać i po sprytnym przewrocie w przód ponownie zapiął Crossface. Olimpic Champion po kilkudziesięciu sekunach zdołał się wydostać, lecz nie zakończył walki Roll Upem i znowu wpadł na Crossface! Fani na arenie skandowali „This is Awesome”. Kurt za to sprytnie wstał na nogi i zaaplikował Angle Slam! ...1...2...Kickout! Legenda zasygnalizowała koniec, ale przy próbie Angle Locku wpadł na Enzuigiri oraz Roode Bomb .1...2...Kickout! Robert ponownie wyniósł oponenta na barki ale ten uciekł mu i zapiął Ankle Lock! Szybko został odkopany, ale Kurt nie przestawał atakować i ponownie przeszedł do swojej dźwigni, a Bobby tym razem poddał się bardzo szybko.

Zwycięzca walki - Kurt Angle, Ocena Walki - *** i 3/4 (Kurt Angle mimo upływu lat nadal w ringu jest wręcz niesamowity i pewnie wielu młodych wrestlerów chciałoby pokazywać tyle co on. Bobby utrzymywał kroku przeciwnikowi pokazując, że także jest w czołówce TNA. Walki te na pewno przechodzą do historii federacji, bo jakby nie patrzeć odchodzi z niej największa gwiazda)

Po walce Bobby wziął mikrofon i zaczął dziękować Kurtowi za to co zrobił zarówno dla całego wrestlingu jak i dla tej federacji. Roode stwierdził, że strata tytułu mistrzowskiego na rzecz jednego z najwspanialszych zawodników w historii nie jest wstydem i serdecznie uścisnął Kurta. Po chwili do tej dwójki z woreczkiem w ręku dołączył James Storm. Kowboj twierdzi, że jako jeden z TNA Originals chce, by nazywano Kurta legendą TNA. Storm wyjął z woreczka piwa dla siebie i Bobby'ego, a dla Angle'a... mleko nawiązując do jego legendarnego segmentu ze Stevem Austinem! Mamy "Beer-Milk Bash". Jednak ktoś jeszcze ma zamiar dołączyć do tej celebracji. Mowa o The Wolves. TNA Tag Team Champions wchodzą do ringu i Davey rozpoczyna także od podziękowań dla Kurta, twierdząc, że był jedną z postaci która go inspirowała na początku kariery. Po chwili zwinnie Richards przeszedł do wyzwania Jamesa Storma i Bobby'ego Roode'a na pojedynek już za tydzień o TNA Tag Team Championships. Davey powiedział, że z przyjemnością z Eddiem pokażą iż są najlepszym tag teamem i zmierzą się z najlepszym tag teamem w historii. Storm stwierdził, że z przyjemnością Beer Money zawalczą z The Wolves, ale nie po to, by udowodnić, że są najlepszym tag teamem w historii, a po to, by pokazać iż cały czas są lepsi i lepsi. Tym samym już za tydzień zobaczymy walkę The Wolves vs Beer Money o TNA Tag Team Championships.
Po przerwie do ringu wchodzą Matt Hardy, Reby i Tyrus. World Heavyweight Champion odnosi się do jego walki z ECIII i twierdzi, że już z nim skończył, bo wykorzystał swój rewanż. Po chwili Matt zapowiedział nowego członka zwycięskiej drużyny - Rockstar Spuda, który dołącza do swoich nowych towarzyszy. Spud stwierdził, że nie dostaje należnego szacunku za to co zrobił chociażby rok temu, przelewając swoją krew w walce z ECIII, a teraz ten jest cheerowany. Spud dodał, że ludzie są zazdrośni iż to on jest międzynarodową gwiazdą. Tydzień temu Rockstar zrobił to, co uznaje za prawidłowe, dokonał zemsty na którą czekał. Spud dołączył do Matta i jego drużyny, bo uznaje go za najwspanialszego mistrza w historii. Przemowę przerwał ECIII, który wbiega z krzesłem do ringu. Ethan atakuje Tyrusa, a następnie Spuda, po czym cała drużyna Matta uciekła. ECIII wyzywa Spuda do walki. Nie do pojedynku wrestlingowego. On chce skopać Spudowi dupę. Tym samym już wiemy, że za jeszcze dzisiaj dojdzie do kolejnego pojedynku, ECIII vs Spud.


Abyss vs Jimmy Havoc – No Dq Match


Jimmy ruszył odważnie na większego przeciwnika wyrzucając go z ringu. Następnie wziął rozbieg pod Suicide Dive, ale gdy się wychylił za ring to otrzymał uderzenie koszem. Steve oraz Rosemary ustawili stół za linami, a Abyss szykował się do Chokeslamu. Havoc jednak wykonał serię uderzeń ale po chwili sam wpadł w stalowe schodki. Stół powędrował do środka, a zawodnicy razem z nim. Gigant chwycił za tarkę i chciał ją wykorzystać, ale Jimmy tak łatwo się nie dał. Tak więc Abyss ustawił stół w narożniku. Gdy to zrobił i tylko się odwrócił to Havoc użył tarki do zaatakowania jego krocza i dołożył także serię ciosów koszem na śmieci. Angielska gwiazda weszła jeszcze na narożnik ale został zaatakowany przez Steve'a. Havoc poradził sobie z nim ale Abyss rzucił w niego krzesełkiem i Jimmy powędrował na stół ustawiony za linami. Abyss chwycił za Janice ale trafił w stół i kilka sekund później otrzymał Dropkick, który wrzucił go w ten przedmiot ..1...2..Kickout. Havoc posłał do środka stół z drutem kolczastym a fani skandowali ECW! Ulubieniec angielskiej publiki chwycił za Janice ale nie trafił w rywala i sam wpadł w jego łapska. Na swoje szczęście wydostał się i po wykonaniu kilka uderzeń Kendo Stickiem odbił się od lin. Wtedy jednak otrzymał Black Hole Slam prosto na druty! .1...2....3...Abyss wygrywa.
Zwycięzca walki - AbyssMamy wywiad z ECIII. Uważa Spuda za geniusza za to, że po roku dokonał swojej zemsty. Dzisiaj jednak nie będzie łaskawy. Zamierza chwycić każdy oddech Spuda aż do tego ostatniego.
Tym razem na arenie pojawia się TNA Knockouts Champion Gail Kim. Wchodzi do ringu i prosi o mikrofon. Gail odnosi się do zachowania Marii, gdy na Lockdown miała wejść i wspomóc jej drużynę w walce z Dollhouse, ale wycofała się. Kim twierdzi, że nie została Knockoutką tylko po to, by być sławna, a dlatego, że kocha wrestling. Gail zawsze poświęcała swoje ciało, tak jak na Lockdown, by osiągnąć swój cel, a Maria tydzień temu dostała szansę, by zrobić to samo. Maria pokazała jednak swoją prawdziwą twarz i boi się rywalizacji, a jest tylko po to, by mówić. Nikt nie chce jednak jej słuchać, a chcą zobaczyć jak walczy. Dlatego wzywa Marię do tego już teraz. Ta po chwili pojawia się na arenie.

Maria twierdzi, że nie wzięła udziału w walce Lethal Lockdown, bo nie jest taka jak Gail. Wręcz przeciwnie. W głębi duszy Gail chciałaby być taka jak Maria. Kim odpiera i mówi, że nic z tego, bo Maria jak zwykłą, szaloną suką. Ta odpowiada, że jest szczęśliwa z bycia celebrytką, a Gail chciałaby mieć taką samą pozycję, co pokazuje kogo poślubiła. Maria tak czy siak określa siebie jako "Pierwszą Lady profesjonalnego wrestlingu". Więc jako Pani nigdy nie wejdzie do ringu, by zawalczyć.

Gail opuściła ringu i ruszyła za cofają się Marie, by pobiec za ją na zaplecze, ale znikąd pojawiła się Jade. Rozpoczął się brawl między zawodniczkami na stage'u. Jade Hot Shotem posłała Gail na barierkę. Do tego wyprowadziła mocne kopnięcie z obrotu. Jade wzięła pas mistrzowski i zaatakowała mistrzynię na rampie. Czyżby na naszych oczach narodziła się nowa pretendentka do mistrzostwa?


Po reklamach w ringu pojawiają się Eric Young i Bram. Eric określa siebie nie tylko jako mistrza King of the Mountain, ale także jako Króla Wrestlingu, a nawet wręcz jako Boga. Król chce walki, więc dawać sędziego i zróbmy to!

King of The Mountain Championship: Eric Young vs Big Damo


Damo rozpoczął efektownym Dropkickiem wyrzucającym mistrza z ringu. Następnie zaaplikował serię potężnych uderzeń przy linach. Young nie pozostał dłużny, ale Damian dołożył Body Slam oraz Running Senton. Olbrzym wszedł na przeciwnika i spadł na niego Sentonem. Sam za to po chwili otrzymał efektowny Neckbreaker! Nie zrobiło to wrażenia na pretendencie, który roznosił Younga po ringu. Znowu udało się mu wymierzyć Senton, a następnie Powerbomb oraz Elbow Drop! .1....2....Kickout. Anglik wyniósł przeciwnika ale Eric spadł mu z barków i po wykonaniu ciosów łokciem odbił się od lin, ale wtedy wpadł na Crossbody ..1...2....Kickout. Kanadyjczyk znowu został wyniesiony ale uwagę pretendenta odwrócił Bram. Damo nie trafił z Elbow Dropem i sam otrzymał Piledriver ...1...2...Kickout! ..1...2....3..Eric Young broni pasa.


Zapowiedź walki Bennett vs Galloway


Mike Bennett vs Drew Galloway


Szkot rozpoczął walkę od wykonania Big Bootu powalającego Bennetta. Mike chciał walczyć ale wtedy zainkasował potężne kopnięcie w brzuch. Galloway za ringiem posłał oponenta w barierki, a następnie wymierzył chop. Bennett otrzymał także Slam prosto w barierki. Michael zaczął odpowiadać uderzeniami i udało się mu nawet powalić rywala. Mąż Marii poczuł się pewnie i wtedy został rzucony w stalowy narożnik. Drew został podcięty na krawędzi ringu i następnie wrzucony w nią. Bennett nie przestawał atakować i zaaplikował całą serię Big Bootów. Między linami Michael udanie wymierzył Running Strike ale nie zakończyło to walki. Drew nie mógł wiele zrobić, bo otrzymał Facebuster .1.....2....Kickout. Galloway rozwścieczył się na rywala i zasypał go uderzeniami w narożniku. Do tego zaaplikował Corner Splash oraz Diving Clothesline! Pretendent do pasa szykował się do zakończenia walki i wykonał udanie Spinbuster ..1.....2....Kickout! Michael gdy wstał odpowiedział kopniakiem i wrestlerzy wymienieli się uderzeniami. Lepiej z tego wyszedł Mike aplikując Cutter! Nie zakończyło to jednak pojedynku. Mike wyniósł oponenta ale Drew nie dał się i odpowiedział Slamem. Szkot szykował się do zakończenia walki i trafił w rywala z Shinning Wizards. Zamiast przejść do pinu zapiał jednak Crossface, ale jego uwagę odwróciła Maria, a Mike wykonał Roll Up .1......2.....3....Wygrana byłej gwiazdy RoH.

Zapowiedź walki Kurt Angle vs Lashley

Na zapleczu Matt Hardy rzucił się na Ethana ale ten zamknął go w ciężarówce i ruszył na arenę, gdzie stał już Rockstar Spud.

Po reklamach były mistrz obijał Spuda i wrzucił go w stalową barierkę. Carter powtórzył tą akcję jeszcze kilka razy. Fani w Anglii mocno go dopingowali, a Ethan nie przestawał rzucać byłym przyjacielem. Akcja przeniosła się do ringu, gdzie to Rockstar zaskoczył przeciwnika gdy ten wchodził do ringu. Udało się mu przydusić przeciwnika koszulką oraz wykonać całą serię kopniaków. Carter nie odczuł tego mocno i powalił wroga Clotheslinem. Zadał także następnie kilka kopniaków w rękę oraz rzucił oponentem o liny i Spud wypadł na zewnątrz. Tam Spud zaatakował jego oczy i chwycił za krzesełko. Wykorzystał je dopiero w ringu rzucając nim w głowę oponenta. Anglik wszedł na narożnik obijając Cartera, lecz ten wymierzył mu Cutter! Rockstar zaczął się czołgać w stronę wyjścia, ale ponownie został wrzucony do środka, a Ethan wyciągnął stół. Spud zaskoczył go jednak Dropkickiem i chciał zaatakować byłego mistrza za ringiem, ale Carter zamiast tego sam zaaplikował Body Slam. Bratanek Dixie ponownie rozstawił stół i Spud zaczął prosić o litość. Było to jednak zaskoczenie, bo zamiast tego zaaplikował low blow! Carter otrzymywał ciosy będąc na kolany co nie podobało się fanom na arenie. ECIII zablokował jeden z ciosów i wykonał Powerbomb prosto na stół! ! Następnie podniósł duszenie i zapiął dźwignię na rękę, po której Spud musiał zacząć klepać. Na arenie w tym momencie pojawili się sędziowie by opanować wściekłego Cartera.

W ten sposób kończymy kolejny Impact Wrestling.

9 komentarzy:

 1. "Roode stwierdził, że strata tytułu mistrzowskiego na rzecz jednego z najwspanialszych zawodników w historii nie jest wstydem"

  Roode powiedział, że PORAŻKA z najlepszym zawodnikiem w historii nie jest wstydem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czemu TNA nie wrzuca już na youtube odcinków z asylum years?

  OdpowiedzUsuń
 3. Może opóźnienie mają..
  Tak samo dziwne że jeszcze nie ma oficjalnego potwierdzenia kiedy są następne tapingi (15-20 marca powinny być).

  Chyba że jeden z braci Harris znowu miał założoną koszulkę ze znakiem Nazi (tak jak w 109 epizodzie - dlatego go usunęli).

  OdpowiedzUsuń
 4. No mam nadzieję, że jeszcze będą je wrzucać, bo fajnie się to ogląda.

  OdpowiedzUsuń
 5. Z tego co widzę to 110 i 111 też zniknęły..

  OdpowiedzUsuń
 6. Swego czasu pamiętam, że Tupak wrzucał praktycznie całe gale NWA - TNA tylko poucinane. Masz te gale jeszcze Tupcio?

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam, ale wrzucał ich nie będę. Usuneli mi konto, na którym było w ch** walk i po prostu mi się nie chce tego od nowa robić.

  OdpowiedzUsuń
 8. Znajdźcie na youtube kanał "TNAhistory" tam macie sporo NWA-TNA

  OdpowiedzUsuń
 9. Z tego co widzę to Mathews napisał na Twiterze że epizody 101-109 były za darmo a następne będą płatne.
  Cena koło $0.99.

  OdpowiedzUsuń