18 marca 2016

TNA Impact Wrestling Raport - Arkao & Giero

Kolejny epizod Impact Wrestling rozpoczynamy od powrotu Jeffa Hardy'ego. Enigma od razu będzie miał przed sobą walkę. Jego rywalem będzie Eric Young, którego jak na razie możemy zobaczyć na zapleczu. EY odgraża się Dixie iż to przez niego Jeff poczuje ból jakiego jeszcze nie doznał.


Winner Gets a Spot In The Main Event - Jeff Hardy vs Eric Young


Jeff dobrze rozpoczął walkę i rzucił rywala kilka razy w narożnik, lecz Young zaatakował po chwili jego oczy. Hardy otrzymał uderzenie w narożniku, ale posłał udanie oponenta za ring. Kanadyjczyk powrócił i powalił przeciwnika mocnym uderzeniem. Jeff wymierzył dwa Dropkicki i teraz to jego rywal wypadł za liny, a Jeff wyleciał na niego Splashem, lecz wpadł prosto na kolana Kanadyjczyka. Young posłał rywala do środka, gdzie to obijał Hardy'ego w narożniku. Podciął on go jeszcze i przydusił gdy Jeff zwisał. Eric wszedł na narożnik i ponownie skupił się na osłabieniu oponenta, gdy Hardy padł na matę to Kanadyjczyk przeszedł do pinu .1.....2...Kickout. KOTM Champion nie przestawał dominować i dołożył Neckbreaker, lecz wiele mu to nie dało. Brat mistrza nie mógł wiele zrobić ponieważ to Young miał przewagę, ale nie trafił z Diving Headbuttem. Zawodnicy powoli zbierali się z maty i doszło do wymiany uderzeń. Hardy wykonał Clothesline oraz Russian Leg Sweep .1.....2....Kickout. Walka nadal trwa i Jeff chciał wymierzyć Twist of Fate, ale wtedy przeciwnik posłał go na trzecią linę. Tam ponownie rozpoczęła się wymiana ciosów i Eric spadł z góry, a jego rywal zaaplikował efektowny Swanton Bomb .1......2....3...Jeff Hardy dodany do mistrzowskiej walki.

Po wygranej walce przez Jeffa jego celebrację przerywają jego brat Matt wraz z żoną Reby. W rękach trzyma oczywiście ich dziecko. Matt pogratulował Jeffowi i stwierdził, że powrót w takim stylu jest materiałem na "powrót roku". Reby dodała, że dla Maxella wujek jest drugim z ulubionych wrestlerów i poprosiła go o przytrzymanie bratanka. Matt stwierdził, że ma odpowiednie rozwiązanie. Pokona dzisiaj ECIII przypinając go i da Jeffowi należny mu title shot. Według Matta on wraz z jego bratem powinni main eventować Bound for Glory 2017, a może też i 2018. Jeff odrzuca propozycję i ogłasza iż dołącza do dzisiejszej walki wieczoru, robiąc z tego Triple Threat Match of TNA World Heavyweight Championship. Wściekły Matt chciał skarcić Jeffa wykonując Twist of Fate, ale ten skontrował atak i sam wykonał finisher!
The Decay zaatakowało Eddiego Edwardsa w trakcie jego rozmowy o stanie zdrowia Davey'a Richardsa.

Klasyczne promo Marii i Mike'a Bennetta o tym, że są cudem i szansą do zmian dla tej federacji, dlatego zamieszają pokonać Drew Galloway'a i Gail Kim.

Beer Money sprawdzili stan zaatakowanego Eddiego, po czym pomagają mu dojść do siebie i proponują mu stworzenie trzyosobowej drużyny. Zapowiadają iż zamieszają pokonać Decay.

Michael Bennett and Maria vs Drew Galloway and Gail Kim


Panie rozpoczęły walkę, ale po chwili do akcji weszli panowie i Galloway wymierzył Belly to Belly Overhead Suplex dla rywala. Dokonał także zmiany z Gail i ta wpadła w rywala Corner Splashem. Mimo to chciała ona walczyć z Marią, a Benett otrzymał serię kolejnych uderzeń. Kim jednak wypadła przez liny przez swoją przeciwniczkę. Gdy akcja wróciła do środka to Bennett nie trafiła z Sentonem i dokonała ziany z mężem. Ten wpadł prosto na Gallowaya, lecz Mike poradził sobie aplikując kilka Big Bootów. Drew odzyskał przewagę i odpowiedział uderzeniami przy linach, następnie dołożył kolejny Belly to Belly Suplex. Maria uderzyła Drew w twarz i ten z zemsty obił jej męża. Po chwili ponownie się to stało, ale Galloway został zrzucony z narożnika. Maria dokonała zmiany i nie chciała by Drew dokonał zmiany, ale ten nie miał tego problemu. Gail dopadla przeciwniczkę, ale wcześniej wykonała finsiher dla Michaela. Maria wykorzystała to wykonując Roll Up .1....2.....3..Małżeństwo wygrywa.W ringu jest Josh Mathews, który przypomina nam zachowanie Lashley'a sprzed tygodnia po jego walce z Kurtem Angle, po czym zaprosił Destroyera do ringu. Lashley pojawia się na arenie i co ciekawe przybija piątki z fanami. Wchodzi do ringu i staje obok Josha. Mathews pyta go o powody jego zachowania, więc ten twierdzi iż długo czekał na walkę z Kurtem. Chciał udowodnić iż jest najbardziej dominującą postacią w tym biznesie i nie bez powodu jest finałowym przeciwnikiem Kurta w jego karierze. Lashley twierdzi iż nie ma przyjaciół i każdy, kto jest wraz z nim w ringu jest nieproszony. Po chwili niespodziewanie zaatakował Josha i rzucił nim jak lalką! Lashley szykuje się do Speara, ale do ringu wkracza The Pope. Próbuje uspokoić Destroyera i sprawdza stan Josha... po czym po chwili i tak inkasuje Spear!

Po tym ataku Pope'a przy stanowisku komentatorskim zastępuje Jeremy Borash, a Josh nadal odczuwa skutki.

Widzimy iż na zapleczu natknęli się na siebie ECIII i Jeff. Hardy jest zadowolony iż zniknął stary Ethan. Dzisiaj jednak zamiesza się skupić na tym, by odebrać mistrzostwo swojemu bratu. Carter odpowiedział iż za każdym razem, gdy w końcu dostaje Matta do walki, to dzieje się coś niespodziewanego. Dzisiaj ma jednak nadzieję iż będzie inaczej i życzy Jeffowi powodzenia.Beer Money and Eddie Edwards vs The Decay


Steve na początku walki zaatakował Edwardsa, który odpowiedział Atomic Dropem oraz potężnym chopem w klatkę piersiową. Zmiana z Roodem i ten kontynuował atak na członka szalonej stajni. Bobby wyniósł go nad głowę wykonując Facebuster, ale nie dało mu to zwycięstwa. Tak więc Roode kontynuował akcję w narożniku, ale gdy Steve odwrócił uwagę sędziego to Abyss wykonał mu Clothesline. Crazy teraz mógł się skupić na jego obijaniu i wpuścił giganta do środka. Ten przydusił oponenta przy linach i zasygnalizował koniec. Szykował się do chokeslamu, lecz otrzymał serię uderzeń łokciem. Roode wziął rozbieg i sam wpadł na Side Slam .1....2....Kickout. Zmiana ze Stevem, który otrzymał Chokeslam prosto na rywala ..1.....2....Storm przerywa pin. Do ringu wkroczyła niespodziewanie Rosemary, która wykonala nawet seirę uderzeń. Szybko jednak zmieniła się z Abyssem, który zaczął okładać Kanadyjczyka. Abyss trafił z Corner Splashem, ale Steve przy próbie Cannonballu wpadł prosto na narożnik. Roode miał szansę na zmianę i nareszcie udało się mu zmienić się ze Stormem. James dominował nad Stevem i dołożył efektowny Neckbreaker. Wsadził rywala na narożnik i wpuścił do środka Eddiego. Edwards po zaaplikowaniu Enzuigiri nie dał rady zakończyć starcia Sentonem. Były mistrz drużynowy wyleciał Suicide Divem za ring na Abyssa, a Bobby między linami rozniósł Steva i Beer Money szykowali się do finisheru na Rosemary. Steve wyciągnął ją za ring i sam otrzymał Double Suplex. Mistrzowie zasygnalizoku dominacje i James wyleciał na Abyssa. W ringu jednak Edwards wpadł na Low Blow od Steve'a i wpadł na Roll Up .1....2....3....Decay wygrywa tą bardzo ważną walkę.Dostajemy rozmowę Grado z Billym Corganem. Przedstawiciel TNA zapewnia go iż dzisiaj dostaniemy rozwiązanie jego konfliktu z Drakem.Po chwili w ringu pojawiają się Grado z walizką i Corgan, a czeka już na nich Drake. Billy ma rozwiązanie dla tej sytuacji. Ustala Ladder Match, a na szali będzie kontrakt Grado. Jeżeli wygra z Drakem to pozostanie w TNA, jeżeli nie, to zostanie zwolniony.Ladder Match: Grado vs Eli Drake


Grado został zaatakowany przy linach i Drake uderzył go drabiną. Następnie wszedł on do środka, gdzie to wymierzył kolejne uderzenia tym stalowym przedmiotem. Drake rozstawił drabinę na środku ringu, ale wcześniej ponownie zaatakował rywala. Grado zaczął odpowiadać, ale wpadł prosto na Neckbreaker. Eli został zrzucony z góry, ale szybko odpowiedział efektownym Body Slamem. Anglik zaczął odpowiadać i wrzucił Drake'a prosto w drabinę. Następnie dołożył Cannonball Senton w narożniku i wtedy zaczął wchodzić na szczyt. W tym momencie pojawił się jednak Jessie zrzucając go ze szczytu. Jednocześnie zjawił się Shera atakując Godderza i wyrzucając go z ringu. Drake i Jessie obijali Hindusa za linami, a Grado dzięki drabinie wyleciał na nich splashem. Gado zaczął się wspinać na szczyt, ale jednocześnie robił to Drake. Brytyjczyk ostatecznie wykonał mu Electric Chair z drabiny! Grado nareszcie miał szansę na wygranie walki, lecz ponownie Eli chciał mu przeszkodzić. Zawodnicy byli blisko papieru, lecz ostatecznie Grado zrzucił rywala z drabiny i wygrał walkę.

Widzimy kłócących się Erica Younga i Brama na zapleczu. EY nie jest zadowolony iż nie otrzymał pomocy od Brama w walce z Hardym. Niespodziewanie w tle... pojawia się Willow. Zauważa go tylko Young, więc Bram myśli, że ma on przewidzenia.Dostajemy zapowiedź Open Challenge'u Beer Money o pasy tag team, który już za tydzień.


TNA Heavyweight Championship: Matt Hardy vs Jeff Hardy vs Ethan Carter III


Carter ruszył na Matta jako pierwszy, ale Jeff także chciał obijać swojego brata. Doszło więc do kłótni pomiędzy zawodnikami i Ethan przeszedł do Roll Upu. Nie dało mu to wygranej, lecz powalił on przeciwnika. Matt zaczął atakować Cartera, ale brat nie chciał z nim współpracować. EC3 jednak dogadał się z Jeffem i powalili mistrza. Potem ponownie doszło do walki między nimi, z której górą wyszedł Ethan. Matt ponownie się włączył do walki, ale bracia znowu zostali powaleni przez Cartera. Starszy z braci otrzymał Twist of Fate, a Ethan wyrzucił do tego Jeffa za liny. Sam wszedł na narożnik, lecz ulubieniec fanów zasypał go ciosami, a następnie doskoczył na narożnik, ale wpadł na Body Slam. Matt za to wypadł z ringu po Single Leg Dropkick.

Po reklamach Matt wykonał Uranage dla brata, lecz nie zakonczylo to pojedynku. Jeff nie poddał się i zaczął odpowiadać. Powalił oponenta i dołożył Twist of Fate! Hardy zaczął wchodzić na narożnik w celu Swanton Bomba i wykonał tą akcję, ale Jeffem zajęli się wbiegający na arenę Eric Young i Bram. Wyrzucili oni go za ring i tam nadal obijali Hardy'ego, a Kanadyjczyk wykonał mu Piledriver na podłogę. Pojawiła się ochrona, która zajęła się dwoma intruzami. W ringu Carter rzucił się na championa, ale sam wpadł na duszenie Matta. Ethan wydostał się Back Suplexem i zaczął rozdawać powalające uderzenia. Hardy otrzymał Facebuster, ale nagle do ringu wpadli Spud oraz Tyrus zajmując się pretendentem. EC3udanie się jednak z nimi rozprawił i miał teraz szansę na przeciwstawienie się mistrzowi. Hardy chciał wykorzystać sytuację i zaatakował Cartera wymierzając Low Blow! Sam jednak otrzymał po chwili Headlock Driver! W tym momencie zjawił się Michael Bennet atakując byłego mistrza krzesełkiem. Hardy przeszedł do pinu .1...2.....Kickout. Hardy nie czekał długo i dołożył Twist of Fate ..1...........2......Kickout! ! Miracle miał dość i posłał Cartera za ring wrzucając go w trybuny. Tam jednak Ethan zaczął odpowiadać i brawl trwał nadal. Mike jednak odzyskał inicjatywę krzesełkiem, lecz ochrona się także nim zajęła. W ringu był tylko Hardy i tym samym walka kończyła się bez wyniku.

Ocena Walki - ** i 1/2

Matt po walce zadowolony zabiera swój pas mistrzowski. Bierze też mikrofon i powoli opuszczając arenę ogłasza wszem i wobec iż nikt go nie powstrzyma... ale brzmi muzyka Drew Galloway'a! Wychodzi on z walizką i atakuje Matta, po czym wrzuca go do ringu! Mamy realizację kontraktu Feast or Fired! Jest gong! Drew wyprowadza Running Single Leg High Knee, po czym dokłada swój Future Shock DDT! Pin 1... 2... 3! Mamy nowego mistrza! Drew Galloway nowym TNA World Heavyweight Championem! Szczęśliwy celebruje wygraną wraz z fanami. W ten sposób kończymy ten epizod Impact Wrestling.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz