16 marca 2016

Wywiad z Rosemary
Styles pisał mi parę dni temu, że robi wywiad z tą zawodniczką i żeby przekazać ten go również wam. Dlatego życzę miłej lektury. 


1. Jak zostałaś profesjonalną wrestlerką? Co Cię do tego zmotywowało? 
Trenowałam w szkole wrestlingu Scott'a D'Amore'a w Windsor w Ontario. Zawsze mówiono nam, że mamy wszystko czego potrzebujemy, żeby stać się najlepszymi wrestlerami. Bez względu na to jak było trudno nigdy się nie poddaliśmy. Nigdy nie byliśmy usatysfakcjonowanie poziomem jaki prezentujemy. Zawsze chcemy się rozwijać.

2. Jak doszło do tego, że podpisałaś kontrakt z TNA? 
Byłam we właściwym miejscu, we właściwym czasie. Znamy się z Crazzy Stevem ponad 8 lat i kiedy tworzono Decay Steve pomyślał, żeby się ze mną skontaktować. 

3. Mike Johnson z PWInsider napisał artykuł zatytułowany " TNA Impact może być najbardziej niedocenionym programem wrestlingowym, więc gdzie są fani i co TNA może z tym zrobić?". Teraz, kiedy jesteś częścią TNA możesz odpowiedzieć na te pytania? 
Fani muszą okazywać zainteresowanie i wyrażać swoje opinie jak pozytywnie wpłynąć na Impact i co chcą oglądać. X-Division sprawiła, że staliśmy się fanami TNA w 2005 roku. Trzeba ją odbudować. 


Cały wywiad możecie przeczytać klikając w link poniżej. 

4 komentarze:

 1. Ale to jest zdjęcie Su Young a nie Rosmery ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. To zdjęcie było dodane, więc nie wiem czy to wtopa Stylesa czy Boryssa. :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja tylko podesłałem wywiad. Ze zdjęciem i wstępem nie miałem nic wspólnego. Normalnie czuję się dotknięty. :P
  Styles

  OdpowiedzUsuń
 4. Wpisując "Rosemary TNA" w Google jako pierwsze wyskakuje tamto zdjęcie.

  OdpowiedzUsuń