16 maja 2016

Newsy, Tigre Uno

Dziś tylko dwa newsy, ale zobaczymy jak zostaną one przedstawione na innych portalach. Ciekawi mnie czy będzie całość czy tak jak zawsze.

Dave Meltzer ostatnio informował o tym, że TNA znów zalega z wypłatami dla pracowników z produkcji. Ponoć nie są to tak duże kwoty jak poprzednim razem, ale opóźnienia są. Oczywiście morale w szatni spadły.
Warto jednak pamiętać, że ostatnio Maria miała małe spięcie z Meltzerem i podważyła jego wcześniejsze "newsy" o TNA. Wiele osób uważa ten news za rewanż. Coraz więcej osób zauważa również, że Dave Meltzer odnośnie TNA nie jest obiektywny. Nawet jeśli jest to prawdą to takie sprawy nagłaśnia, a jednocześnie w federacjach indy bądź też ROH ( przez niektórych uważane za fedke nr 2 w USA ), które również mają zaległości takie sprawy są przez niego tuszowane.

PopTV pokazało listę programów na końcówkę 2016 roku oraz początek 2017. W całej liście nie znajdziecie ani słowa o TNA. Czy to oznacza, że TNA już niebawem będzie szukało nowej stacji?

Na liście tej znajdują się wyłącznie programy tworzone przez Pop TV. Impact Wrestling do nich nie należy, więc chwilowo możecie być pewni, że taka informacja o końcu emisji IW jest po prostu kłamstwem.

Tigre Uno przedłużył swój kontrakt z TNA.

6 komentarzy:

 1. Pozytywny post: Źródło:http://www.wrestlefans.pl/index.php?news_action=comments&news_base=160520161206&newsid=77
  Autor posiłkuje się wiadomościami z portalu Wrestling Observer i sugeruje, że mimo istnienia takich zaległości, zostaną one uregulowane do Slammiversary.

  Post nagatywny:Źródło:http://wrestlingnews.pl/tna-zalega-kilka-miesiecy-z-pensja-dla-pracownikow/

  Autor opiera się na informacjach z portalu PWTorch.com. Sugeruje, że niektórzy pracownicy nie otrzymali wypłat od stycznia i obawiają się zastąpienia ich przez nowych pracowników. Poza tym część zawodników została poproszona o posty na Twiterze, w których z sympatią odnoszą się do pracy w TNA. Dave Maltzer powołując się na pracownika TNA, napisał że morale w federacji są najgorsze od początku istnienia.

  I jeszcze news o Bobbym Roode i Ericu Young'u, że prawdopodobnie zaległości TNA wobec nich zostały uregulowane przed ich odejściem.
  Źródło:http://www.wrestling.pl/news-world-title-match-w-kolejnym-odcinku-impacta.html

  Tak naprawdę większość tych informacji opiera się na plotkach lub czyichś wypowiedziach. Stan faktyczny może być inny, liczę na to, że pozytywny.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno ciężko z kasą w TNA choć może tragedii nie ma. Gdyby było wszystko ok nie odchodziłyby największe gwiazdy. które robiły oglądalność.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oglądalność na PopTV się waha między 280 a 330 tysięcy. Na początku stycznia był Roode czy Young i też były wzrosty/spadki.
  Problemem TNA jest to że dalej ma słabą promocję, nie robią Live Eventów + problemem jest też sama Dixie..

  OdpowiedzUsuń
 4. Ostatnio jak robili live eventy to frekwencja była tragiczna

  OdpowiedzUsuń
 5. Pewnie robili w małych mieścinach + nic nie informowali o tym..

  Tigre przedłuzył - super. Bardzo ciekawe ostatnio wpisy dodaje Argos z AAA gdzie własnie wspomina o UNO i TNA. Może podpiszą Argosa i mielibyśmy TT lub gościa do X-sów.

  OdpowiedzUsuń
 6. I byłoby Lucha Tigers lub Agressive Tigers, ach te moja inwencja do wymyślania nazw :-)

  OdpowiedzUsuń