7 lipca 2016

Impact przeniesiony na czwartek!

Od 21 lipca tygodniówka TNA będzie emitowana w czwartki.Ostatnia tygodniówka miała oglądalność 410 tysięcy - to rekord TNA na kanale PopTV. Walka braci Hardy zrobiła swoje :)

TNA zaoferowało kontrakt byłemu zawodnikowi ROH - Moose'owi. Zaoferowano mu lukratywny kontrakt + duży push w przyszłości. Trzeba czekać na decyzję zawodnika.
Co ciekawe sam zawodnik wczoraj zaczął obserwować na Twitterze Dixie i profil TNA.

Jak ktoś nie widział jeszcze walki braci Hardy to łapcie i oglądajcie!
6 komentarzy:

 1. Inwazja dronów, hologram, "demoniczny" Matt na kosiarce, akcja z petardami (oh shit :D ) ,do wody wpadł Jeff a wyszedł Willow, no parodia, uśmiałem się jak nie wiem XD ale taki był tego cel. Beka z Brother Nero :D W sumie fajnie wyszło :) Czekam na parodie od EC3 XD

  OdpowiedzUsuń
 2. Haha Gdzie jest ten co mówił że tna powalczy z smackdown

  OdpowiedzUsuń
 3. Moose ponoć miał dostać 100,000 $ za dołaczenie do TNA.
  Warto również wspomnieć, że Final Deletion skomentował Chris Jericho.
  "#TheFinalDeletion was brilliant! @MATTHARDYBRAND & @JEFFHARDYBRAND killed it! #BrokenMatt is the best character in @IMPACTWRESTLING history."

  Oficjelom WWE chyba segment też przypadł do gustu, bo już chcą robić kopie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Moose został wycofany z jakiejś małej gali, bo ma zobowiązania kontraktowe 12 sierpnia - co ciekawe w dniach 11-14 sierpnia TNA ma mieć tapingi.

  TNA w pełni wykorzystało Final Deletion, pytanie czy WWE będzie w stanie zrobić coś jeszcze lepszego i lepiej to sprzedadzą.

  OdpowiedzUsuń
 5. Będzie coś na stronie o Destination X, jakieś wyniki, opinia, cokolwiek?

  OdpowiedzUsuń